עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

עדכון קורונה

עדכון מוצ"ש, 4.4.2020: תושבים יקרים שבוע טוב, *משרד הבריאות עידכן בסוף השבוע מקומות שבהם שהו חולי קורונה מאומתים בשדרות.* 28/3/20, 19:30-20:30 - מוקד "טרם" 23/3/20, 7:30-10:30 - סופר "ויקטורי" 22/3/20, 16:00-16:30 - מוקד "טרם" 22/3/20, 12:00-14:00 , סופר "ויקטורי" *שימו לב, כי רק הודעות הדובר המתפרסמות באתר משרד הבריאות ולאחר מכן דרכנו הן המאומתות והמדויקות.* *כל מי ששהה במקומות שצוינו בהודעה בשעות ובימים המפורטים מתבקש להיכנס לבידוד ביתי לפי הוראות משרד הבריאות ולדווח על כך בטופס המקוון באתר (ראו קישור באתר משרד הבריאות).* *אנו קוראים לחולים מאומתים, תושבי העיר, ליצור איתנו קשר באמצעות המוקד העירוני במספר 8516* ולסייע לנו להעביר לתושבים את המידע על מסלולם כדי למנוע את המשך התרחבות המגפה. אנו כמובן נדאג לשמור על פרטיותכם. *אנו ממשיכים לעדכן כל העת בכל ערוצי התקשורת:* 📌 אתר "נאבקים בקורונה - עדכוני העירייה" >> http://bit.ly/349JdBj 📌 דף הפייסבוק של עיריית שדרות - גדוש בתכנים עבורכם >> bit.ly/2UZujJS 📌 הוואטסאפ העירוני, להצטרפות >> bit.ly/349JdBj 📌 מוקד מידע ושירות לתושב 24/7 - 8516*. *(דוברות עיריית שדרות)* שרד הבריאות מפרסם מוקד נוסף בו שהה חולה קורונה מאומת: מוקד "טרם", רחוב סמטת הפלדה - 28/3/20, 19:30-20:40 כל מי שהיה במקום הנ״ל ביום ובשעות שצויינו מתבקש להיכנס לבידוד ביתי לפי הוראת משרד הבריאות ולדווח על כך באתר משרד הבריאות. או במוקד משרד הבריאות בטלפון 5400* או במוקדי קופות החולים: כללית 2700* מכבי 3555* מאוחדת 3833* לאומית 507* ממשיכים לעדכן כל הזמן גם באתר העירייה - https://www.e-sderot.org.il/?CategoryID=205&ArticleID=890

יום הניקיון הלאומי

בתאריך 24/3 נציין ברחבי הארץ את "יום הניקיון הלאומי". מטרת יום הניקיון היא לקדם מודעות לשמירה על ניקיון המרחב הציבורי, ולחנך את דור העתיד לערכים של צמצום פסולת, מיחזור ועוד.

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

פברואר יוצא מן הכלל כבר ממש פה מעבר לפינה

מופעים מוזיקליים, הצגות, סדר ט״ו בשבט מיוחד, סרטים ופעילויות ספורט - כל אלו ועוד יחכו לכם במהלך החודש המיוחד הזה! הצטרפו למסורת מיוחדת במינה ולחודש מדהים שמטרת העל שלו היא לקרב אותנו זה לזה וללמוד להכיר, באמצעות שלל פעילויות, את עולמם של בעלי המוגבלויות לתכנייה המלאה לחצו:

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

עשרות אלפים בפסטיבל "סוכה למחשבה" בשדרות

פסטיבל "סוכה למחשבה" השלישי התקיים בחול המועד סוכות בפארק עזריאלי בשדרות ומשך אליו למעלה מ-20,000 איש שהגיעו מכל רחבי הארץ – ממושב שתולה שבגבול לבנון, ממודיעין, מתל-אביב, מכפר-סבא, מחולון, מדימונה, מקדומים, מנתיבות, מאשקלון, מאשדוד, ממושבי וקיבוצי הסביבה וכמובן תושבי שדרות עצמם שנהנו מפסטיבל בסדר גודל בינלאומי בעיר שלהם.

 

הפסטיבל שהחל במסורת לפני 3 שנים בארגון והובלה של מתנ"ס שדרות, הקרן לפיתוח שדרות והעירייה, קיבל השנה שינוי משמעותי עם חיבורו למנהל האומנותי ג'קי בכר מקיבוץ אור הנר, האחראי לפסטיבלים גדולים ומיוחדים ברחבי הארץ. הפסטיבל הציג את עולם הקרקסנות והנגיש אותו לקהל על ידי סוכות ייחודיות מעולמות הנושקים לתוכן הקרקס. יחד עם זאת, עיריית שדרות, באמצעות מינהלת העסקים והתעשייה, בשיתוף משרד הכלכלה והתעשייה ומעוף שדרות ועוטף עזה, קידמו את העסקים בעוטף עזה וקיימו את יריד "עוטף בכיף" בפעם השנייה השנה. רבים מבעלי העסקים נדרשו במהלך היום להביא סחורה חדשה לאחר שזו הביאו בבוקר אזלה כבר בצהרים.

 

בפסטיבל הוצבו סוכות תוכן רבות, בהן סוכות תנ"ך עם משחקי וחידוני חשיבה, סוכה של צה"ל, בה הציגו חיילים כלי נשק ואמצעים נוספים, סוכת לגו, סוכת נגישות שהייתה חשוכה ובה התאפשר למבקרים להרגיש לרגע בעלי מגבלה, סוכת מנדלות, סוכת רובוטיקה, סוכות יצירה, סוכה כשרה, ועוד מלא סוכות קרקס וסוכת ליצנות, בהן התקיימו מופעים של קרקס קווקזי ומופעי להטוטנות, ליצנות ואקרובטיקה, סוכת איפור פנים, סדנאות קרקס ומופעי הליכה על חבל. בסוכת התיאטרון התקיימו הופעות תיאטרון והצגות לילדים, כמו "העץ ואני", תיאטרון אינטראקטיבי בשיתוף הקהל על ידי שעת סיפור שהופכת להצגה של ממש עם תלבושות, מוזיקה וסיפורים מעולם הדמיון. בסוכת המוזיקה התקיימו מופע תופי טאיקו, תהלוכת הקצב "צפצפה", סדנת תיפוף ועוד. סוכת ציורי תלת מימד, סדנאות ציור, ציורי רצפה תלת מימד ברוח החג ועוד. בין הסוכות התהלכו שלל מופעי רחוב – פסלים חיים, תהלוכות מוסיקה וקצב, פעלולנים ולהטוטנים. לקטנטנים התקיימו סדנאות תיפוף וסדנאות קרקס.

 

הפסטיבל התקיים בשיתוף המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל, משרד הבינוי והשיכון, משרד הכלכלה והתעשייה, מעוף וקק"ל.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "אני שמח שאלפי אנשים הגיעו ונהנו מהטוב שיש לעיר שדרות ותושביה להציע. האורחים הרבים נהנו מעולם תוכן עשיר ומגוון עם פעילויות יצירה, משחק, אמנות תיאטרון, ליצנות ופסלים חיים. שדרות היא כבר מזמן קיבלה שם של עיר מלאה בתרבות, שמייצרת במהלך כל השנה פסטיבלים ואירועים לכל הגילאים ולכל המגזרים. נמשיך ליזום, ליצור ולשמח את תושבינו ואת אורחינו".

 

קרדיט צילום: סיגל הראל 

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
  • מוקד הקרן לידידות 9779*

    הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

  • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

    תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

  • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד