עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

ימים פתוחים להורי ילדים העולים לכיתות א'

תושבים יקרים, עיריית שדרות מזמינה את הורי הילדים העולים לכיתה א' בשנת תשפ"א לימים פתוחים להיכרות עם בתי הספר היסודיים. ההרשמה לבתי הספר תחל ב-27.1, בהצלחה!

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

אלוף הפיקוד ומפקד האוגדה ביקרו בחג בשדרות

אורחי פסטיבל "סוכה למחשבה" ה-3, שהתקיים בחול המועד סוכות בפארק עזריאלי בשדרות, שמחו לפגוש קצינים בכירים מפיקוד הדרום שהגיעו לראות מקרוב את הפסטיבל המוצלח ולומר מילה טובה לראש העיר, אלון דוידי, ולכל הצוות שלו על העבודה המשובחת.

 

ביומו הראשון של הפסטיבל הגיע מפקד אוגדת עזה, תא"ל אליעזר טולדנו, עם מספר קצינים, ויחד עם דוידי הם סיירו בין סוכות הפסטיבל, נכנסו לסוכת צה"ל והתרשמו מהתצוגה שהציבו החיילים ובעיקר מהבלונים הכתומים שחולקו לילדים הרבים, בלונים שמחים למשחק ולא בלוני תבערה.

 

למחרת הגיע תחילה מפקד החטיבה הצפונית, אל"מ יואב ברונר, עם הבן שלו, הם סיירו במתחם הפסטיבל ונהנו מהפעילויות וההופעות השונות. לאחר מכן הצטרף אליהם מפקד פיקוד הדרום, האלוף הרצי הלוי, שהגיע עם שני ילדיו. האלוף סייר עם דוידי בין העסקים השונים ביריד "עוטף בכיף", בירך אותם להצלחה בעסקיהם וטעם מהריבות של אחד מבעלי העסקים.

  

גם האלוף נכנס לסוכת צה"ל, בירך את החיילים ושמע מהם על המפגש עם האזרחים והפידבקים שהם מקבלים.

 

"האלוף בירך את ראש העיר על העשייה המרשימה בחג ועל שיתוף הפעולה לאורך כל ימות השנה ואיחל לתושבי העוטף חג שמח ובטוח", מסרו בצה"ל.

 

ראש העיר, אלון דוידי: "הקשר בין תושבי שדרות והעוטף והמנהיגות המקומית לבין קציני וחיילי האוגדה והפיקוד הוא מיוחד לאור הייחודיות של האזור. אני שמח שהקצינים הבכירים הגיעו לפסטיבל והתרשמו מהצלחתו ומודה לצבא על הפעלת סוכת צה"ל זו השנה השנייה ברציפות, שהיא בין הסוכות המוצלחות והמושכות בפסטיבל".

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • התהלוכה- יוצאת לדרך

  היום, בשעה 16:00 התהלוכה השנתית של ראש חודש אדר בואו בהמוניכם עם הילדים לחוויה מהנה ומשמחת. מ-3 מרחבת במתנ"ס שכונת נווה אשכול: מרחוב נתן אלתרמן - מול מסעדת סילביה שכונת הכרמים - מרחבת בי"כ אהבת ישראל, רחוב הרב משאש 6

 • מוקד הקרן לידידות 9779*

  הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • עיריית שדרות מחפשת אותך! בואו להיות הפנים היפות של העיר!

 • בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים

  עיריית שדרות מזמינה בזאת ספקים וקבלנים להגיש בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים, אשר יהיו רשאים להשתתף בהצעות מחיר שתפרסם העירייה מעת לעת, לפי צרכיה, ובהליכי התקשרות לאספקת טובין ו/או לקבלת שירותים הפטורים מחובת מכרז פומבי.

 • רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד