עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

עדכון קורונה

משרד הבריאות מפרסם מוקד נוסף בו שהה חולה קורונה מאומת: מוקד "טרם", רחוב סמטת הפלדה - 28/3/20, 19:30-20:40 כל מי שהיה במקום הנ״ל ביום ובשעות שצויינו מתבקש להיכנס לבידוד ביתי לפי הוראת משרד הבריאות ולדווח על כך באתר משרד הבריאות. או במוקד משרד הבריאות בטלפון 5400* או במוקדי קופות החולים: כללית 2700* מכבי 3555* מאוחדת 3833* לאומית 507* ממשיכים לעדכן כל הזמן גם באתר העירייה - https://www.e-sderot.org.il/?CategoryID=205&ArticleID=890

יום הניקיון הלאומי

בתאריך 24/3 נציין ברחבי הארץ את "יום הניקיון הלאומי". מטרת יום הניקיון היא לקדם מודעות לשמירה על ניקיון המרחב הציבורי, ולחנך את דור העתיד לערכים של צמצום פסולת, מיחזור ועוד.

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

פברואר יוצא מן הכלל כבר ממש פה מעבר לפינה

מופעים מוזיקליים, הצגות, סדר ט״ו בשבט מיוחד, סרטים ופעילויות ספורט - כל אלו ועוד יחכו לכם במהלך החודש המיוחד הזה! הצטרפו למסורת מיוחדת במינה ולחודש מדהים שמטרת העל שלו היא לקרב אותנו זה לזה וללמוד להכיר, באמצעות שלל פעילויות, את עולמם של בעלי המוגבלויות לתכנייה המלאה לחצו:

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

מוכנים לרוץ? בקרוב: מרוץ הלילה של שדרות-שער הנגב

עיריית שדרות ומועצת שער הנגב גאות להציג את "מרוץ הלילה שדרות-שער הנגב". המרוץ יתקיים ביום חמישי, ה-7 בנובמבר, החל מהשעה 17:00, כאשר נקודת הזינוק והסיום תהיה בפארק עזריאלי.

 

האירוע מיועד לכל המשפחה ויחל כבר מהשעה 17:00 התכנסות וחלוקת הערכות לרצים שנרשמו מראש. החל מהשעה 18:30 יחלו לצאת לדרך המקצין השונים, כאשר הראשון יהיה "מקצה האפרוחים" עממי של 300 מ', אחריו מקצה של 2 ק"מ תחרותי, לאחר מכן מקצה 5 ק"מ תחרותי ולבסוף המקצה של 10 ק"מ תחרותי. בסוף כל מקצה יתקיים טקס לרצי המקצה.

 

המסלולים השונים יעברו בשכונותיה הוותיקות של שדרות, כמו נאות אשכול ובן גוריון וכן בשכונות החדשות, כמו הכרמים, הכלניות והאחוזה.

 

הילדים הרבים שיגיעו יזכו להפנינג עם טרמפולינות וכדורי פיזיו וכלל המשתתפים ייהנו ממופע של להקת הקאוורים Little Marleyz ומסיבת מוסיקה לילית.

 

כלל המשתתפים במקצים התחרותיים יזכו למדליות והזוכים יזכו לגביעים יוקרתיים.

 

את המרוץ מארגנות עיריית שדרות, מועצת שער הנגב, מתנ"ס שדרות, הקרן לפיתוח שדרות, המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל והרשות לפיתוח הנגב. מפיק המרוץ הוא אריק פלהיימר.

 

באירוע צפויים לקחת חלק 250 חיילים מפיקוד הדרום, בהם מפקדים בכירים, תלמידי בתי-ספר משדרות ושער הנגב, קבוצות ריצה מכל האזור, סטודנטים ממכללת ספיר וכמובן ראשי הרשויות עצמם – אלון דוידי משדרות ואופיר ליבשטיין משער הנגב.

 

"התחלנו בשנה שעברה עם מסורת של מרוץ בשדרות", אומר ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, "מרוץ שסחף אליו מאות רצים מכל הארץ שהכירו את העיר היפה שלנו דרך הרגליים. במסגרת שיתופי הפעולה שלנו עם מועצת שער הנגב, התחברנו גם במרוץ הזה ואני משוכנע שלתושבי שדרות והעוטף יהיה חלק מרכזי בו. אני מזמין את כולם להירשם, צפוי להיות מרוץ מואר ומוסיקלי".

 

ראש מועצת שער הנגב, אופיר ליבשטיין: "שיתוף הפעולה של שער הנגב עם שדרות הוא חיוני לפיתוח האזור כולו- מהכלכלה ועד אירועי התרבות. מרוץ הלילה שלנו הוא אירוע פתוח, שמשלב ספורט ובריאות עם הפנינג למשפחות. אני מזמין את כל האזור לקחת חלק באירוע המיוחד הזה, ובחברות שלנו עם העיר שדרות".

 

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
  • מוקד הקרן לידידות 9779*

    הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

  • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

    תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

  • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

  • בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים

    עיריית שדרות מזמינה בזאת ספקים וקבלנים להגיש בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים, אשר יהיו רשאים להשתתף בהצעות מחיר שתפרסם העירייה מעת לעת, לפי צרכיה, ובהליכי התקשרות לאספקת טובין ו/או לקבלת שירותים הפטורים מחובת מכרז פומבי.

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד