עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

סגירת כביש 2.6.20

תושבים יקרים. בשל עבודות לשיפור תשתית המים בעיר, ייסגרו לתנועת כלי רכב משני הכיוונים מעגלי התנועה קריספל (בר לב/בורוכוב) - צלנדורף (בר לב / קרן קיימת לישראל), בתאריך 2.6.20 בשעות 08:30-18:00. ניתן לנסוע בדרכים חלופיות כמו רחובות המכבים, גולומוב והרב אברג'ל. אנא היערכו בהתאם. מוקד מידע ושירות לתושב.

פורטל חירום לאומי

מידע והנחיות להתמודדות במצבי החירום - עיריית שדרות ופיקוד העורף

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

פברואר יוצא מן הכלל כבר ממש פה מעבר לפינה

מופעים מוזיקליים, הצגות, סדר ט״ו בשבט מיוחד, סרטים ופעילויות ספורט - כל אלו ועוד יחכו לכם במהלך החודש המיוחד הזה! הצטרפו למסורת מיוחדת במינה ולחודש מדהים שמטרת העל שלו היא לקרב אותנו זה לזה וללמוד להכיר, באמצעות שלל פעילויות, את עולמם של בעלי המוגבלויות לתכנייה המלאה לחצו:

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

קבוצות הריצה בשדרות מעלות הילוך

המודעות לאורח חיים בריא גדלה בשנים האחרונות ואיתה תחום הריצה על יתרונותיו הבריאותיים. בשנים האחרונות ריצה הפכה להיות משהו מאוד פופולרי וכמעט כל אדם חמישי רץ באיזשהו אופן.

 

כבר לפני כשנתיים, כשהתפרסמו נתוני השמנה של ילדי שדרות, כינס ראש העיר, אלון דוידי, ישיבה עם כלל גורמי המקצוע ובה עלו סיבות לנתונים אלו, כגון המצב הביטחוני, וכן המלצות והחלטות לגבי הנושא של שינוי אורח החיים של תושבי העיר, הן בתזונה נכונה והן בעידוד לספורט על שלל ענפיו.

 

בימים אלה, מרכז הצעירים בשדרות מעודד צעירים לקחת חלק בפעילות גופנית בכלל ובריצה, שלפי רוב המחקרים, היא בין היעילות ביותר לבריאותו של האדם.

 

"המוטיבציות הן כפולות", אומר סגן ראש העיר, אלעד קלימי, רץ ותיק המשתתף במרוצים ומרתונים ומשתתף בקבוצת ריצה בעצמו, "ראשית, אנחנו מאמינים שלצד פיתוח הקריירה, היכולת שלנו להישאר חיוניים ועם ראש צלול ללמידה, תלויה במצב הבריאותי שלנו והיכולת של הגוף והמוח לשאת את ההשקעה רבת המשקל שיש בתהליך פיתוח הקריירה. שנית, מרכז הצעירים, שם לו ליעד החל משנת 2020, להגיע לקהלי יעד שטרם הגיע אליהם ובעירייה רואים בקהל היעד שעסוק בכושר גופני או שפעילות גופנית מהווה עבורו אתגר חיובי, יעד אסטרטגי אליו נרצה להגיע".

  

מנהל אגף נוער וצעירים, יגאל ברכה, הוסיף: "היינו שותפים להקמת קבוצת ריצה המונה מספר לא קטן של רצים בשלב הזה, גברים ונשים, רווקים ונשואים, פסיפס של העיר שלנו. מיתגנו ורכשנו עבורם חולצות ואנו קוראים לכל מי שרוצה לקחת חלק ולהשפיע טוב לגוף ולנשמה, להגיע ולהצטרף".

היעד הקרוב של הקבוצה הוא כמובן מרוץ הלילה של שדרות-שער הנגב ב-7 בנובמבר בפארק עזריאלי.

בנקודת הזינוק והסיום של המרוץ יחכה למשתתפים "שדרות מרקט" - יריד החקלאים, האמנים והיוצרים אשר מתקיים מדי יום חמישי בין 17:00 ל-22:00. בנוסף לסחורה המשובחת הרגילה ימתינו הפעם למבקרים גם הופעות, עמדות טרמפולינה וכדורי פיזיו, הפעלות לילדים, פינות ישיבה ועוד.     

"אנו גאים לשלב בין היריד שלנו לבין אירועים חשובים כמו המרוץ", מסרה מפיקת שדרות מרקט, מיטל טרבלסי. "הערכים שמתבטאים במרוץ – כמו תרומה לקהילה, אורח חיים בריא וגאווה מקומית משתלבים היטב עם אלה שלנו. נמשיך ליצור מדי שבוע שיתופי פעולה בתחומים שונים ולתת למען החברה, למען הקונים והסוחרים וגם בשביל עצמנו".

ראש העיר, אלון דוידי, התייחס ואמר: "אני רואה חשיבות רבה לנושא הספורט והתזונה הנכונה ומנחיל זאת גם כלפיי וגם בביתי. אני קורא לכולם לקחת חלק באחד מענפי הספורט בכלל ובפרט להצטרף לקבוצות הריצה ואף להקים חדשות. זה מגבש, זה כיף ומדרבן לצאת לרוץ. ניפגש במרוץ שדרות שער הנגב".

כל מי שמעוניין להצטרך לקבוצות השונות מוזמן לפנות למרכז הצעירים.

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
  • פורטל חירום לאומי

    מידע והנחיות להתמודדות במצבי החירום - עיריית שדרות ופיקוד העורף

  • סגירת כביש 2.6.20

    תושבים יקרים. בשל עבודות לשיפור תשתית המים בעיר, ייסגרו לתנועת כלי רכב משני הכיוונים מעגלי התנועה קריספל (בר לב/בורוכוב) - צלנדורף (בר לב / קרן קיימת לישראל), בתאריך 2.6.20 בשעות 08:30-18:00. ניתן לנסוע בדרכים חלופיות כמו רחובות המכבים, גולומוב והרב אברג'ל. אנא היערכו בהתאם. מוקד מידע ושירות לתושב.

  • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

  • שינויים בתחבורה הציבורית - שבועות

    וסעים יקרים, ביום חמישי ה-28.5.20, ערב חג שבועות, יופעלו קווי השירות במתכונת של יום שישי. ביום שישי, ה- 29.5.2020 חג השבועות- לא תופעל כלל התחבורה הציבורית. עמדות "על הקו" תהיינה סגורות בימים חמישי ושישי. החל מיום שני ה-1.6.20, יחול שינוי במסלול קו 20 הנוסע בין באר שבע לכסייפה, בשני כיווני הנסיעה.

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד