עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

החל מיום שני, 23/03/2020, כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בלוחות זמנים מיוחדים

חל מיום שני, 23/03/2020, כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בלוחות זמנים מיוחדים דן בדרום: כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בתדירות של עד 2 נסיעות בשעה. קו 4 באשקלון יפעל בתדירות של 3 נסיעות קווי ההזנה לרכבת יופעלו בהתאם ללחות זמני הנסיעה העדכניים של הרכבת. קווים 2א, 6א, 8 באשקלון לא יפעלו כלל ניתן להתעדכן באתר האינטרנט www.danbadarom.co.il דן באר שבע: כל הקווים יפעלו בתדירות של עד 2 נסיעות בשעה. הקווים הבאים יפעלו בתדירות של 3 נסיעות בשעה – 5, 7, 8, 25. ניתן להתעדכן באתר האינטרנט www.danbr7.co.il

יום הניקיון הלאומי

בתאריך 24/3 נציין ברחבי הארץ את "יום הניקיון הלאומי". מטרת יום הניקיון היא לקדם מודעות לשמירה על ניקיון המרחב הציבורי, ולחנך את דור העתיד לערכים של צמצום פסולת, מיחזור ועוד.

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

פברואר יוצא מן הכלל כבר ממש פה מעבר לפינה

מופעים מוזיקליים, הצגות, סדר ט״ו בשבט מיוחד, סרטים ופעילויות ספורט - כל אלו ועוד יחכו לכם במהלך החודש המיוחד הזה! הצטרפו למסורת מיוחדת במינה ולחודש מדהים שמטרת העל שלו היא לקרב אותנו זה לזה וללמוד להכיר, באמצעות שלל פעילויות, את עולמם של בעלי המוגבלויות לתכנייה המלאה לחצו:

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

קבוצות הריצה בשדרות מעלות הילוך

המודעות לאורח חיים בריא גדלה בשנים האחרונות ואיתה תחום הריצה על יתרונותיו הבריאותיים. בשנים האחרונות ריצה הפכה להיות משהו מאוד פופולרי וכמעט כל אדם חמישי רץ באיזשהו אופן.

 

כבר לפני כשנתיים, כשהתפרסמו נתוני השמנה של ילדי שדרות, כינס ראש העיר, אלון דוידי, ישיבה עם כלל גורמי המקצוע ובה עלו סיבות לנתונים אלו, כגון המצב הביטחוני, וכן המלצות והחלטות לגבי הנושא של שינוי אורח החיים של תושבי העיר, הן בתזונה נכונה והן בעידוד לספורט על שלל ענפיו.

 

בימים אלה, מרכז הצעירים בשדרות מעודד צעירים לקחת חלק בפעילות גופנית בכלל ובריצה, שלפי רוב המחקרים, היא בין היעילות ביותר לבריאותו של האדם.

 

"המוטיבציות הן כפולות", אומר סגן ראש העיר, אלעד קלימי, רץ ותיק המשתתף במרוצים ומרתונים ומשתתף בקבוצת ריצה בעצמו, "ראשית, אנחנו מאמינים שלצד פיתוח הקריירה, היכולת שלנו להישאר חיוניים ועם ראש צלול ללמידה, תלויה במצב הבריאותי שלנו והיכולת של הגוף והמוח לשאת את ההשקעה רבת המשקל שיש בתהליך פיתוח הקריירה. שנית, מרכז הצעירים, שם לו ליעד החל משנת 2020, להגיע לקהלי יעד שטרם הגיע אליהם ובעירייה רואים בקהל היעד שעסוק בכושר גופני או שפעילות גופנית מהווה עבורו אתגר חיובי, יעד אסטרטגי אליו נרצה להגיע".

  

מנהל אגף נוער וצעירים, יגאל ברכה, הוסיף: "היינו שותפים להקמת קבוצת ריצה המונה מספר לא קטן של רצים בשלב הזה, גברים ונשים, רווקים ונשואים, פסיפס של העיר שלנו. מיתגנו ורכשנו עבורם חולצות ואנו קוראים לכל מי שרוצה לקחת חלק ולהשפיע טוב לגוף ולנשמה, להגיע ולהצטרף".

היעד הקרוב של הקבוצה הוא כמובן מרוץ הלילה של שדרות-שער הנגב ב-7 בנובמבר בפארק עזריאלי.

בנקודת הזינוק והסיום של המרוץ יחכה למשתתפים "שדרות מרקט" - יריד החקלאים, האמנים והיוצרים אשר מתקיים מדי יום חמישי בין 17:00 ל-22:00. בנוסף לסחורה המשובחת הרגילה ימתינו הפעם למבקרים גם הופעות, עמדות טרמפולינה וכדורי פיזיו, הפעלות לילדים, פינות ישיבה ועוד.     

"אנו גאים לשלב בין היריד שלנו לבין אירועים חשובים כמו המרוץ", מסרה מפיקת שדרות מרקט, מיטל טרבלסי. "הערכים שמתבטאים במרוץ – כמו תרומה לקהילה, אורח חיים בריא וגאווה מקומית משתלבים היטב עם אלה שלנו. נמשיך ליצור מדי שבוע שיתופי פעולה בתחומים שונים ולתת למען החברה, למען הקונים והסוחרים וגם בשביל עצמנו".

ראש העיר, אלון דוידי, התייחס ואמר: "אני רואה חשיבות רבה לנושא הספורט והתזונה הנכונה ומנחיל זאת גם כלפיי וגם בביתי. אני קורא לכולם לקחת חלק באחד מענפי הספורט בכלל ובפרט להצטרף לקבוצות הריצה ואף להקים חדשות. זה מגבש, זה כיף ומדרבן לצאת לרוץ. ניפגש במרוץ שדרות שער הנגב".

כל מי שמעוניין להצטרך לקבוצות השונות מוזמן לפנות למרכז הצעירים.

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
  • מוקד הקרן לידידות 9779*

    הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

  • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

    תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

  • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

  • בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים

    עיריית שדרות מזמינה בזאת ספקים וקבלנים להגיש בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים, אשר יהיו רשאים להשתתף בהצעות מחיר שתפרסם העירייה מעת לעת, לפי צרכיה, ובהליכי התקשרות לאספקת טובין ו/או לקבלת שירותים הפטורים מחובת מכרז פומבי.

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד