עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

הודעה לתושבים - סגירת כבישים לקראת מרוץ הלילה שדרות-שער הנגב

סיירת הורים - יוצאת לדרך

היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

מוקד הקרן לידידות 9779*

מוקד הקרן לידידות 9779*

חניות ורודות בשדרות: לנשים בהריון ולאחר לידה

חדש! קו 587 מירוחם למכללת ספיר החל מסוף אוקטובר

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

ילדי שדרות – העתיד של ישראל

במסגרת מסע היישובים של תכנית "עתידים" ועמותת "הזנק לעתיד" הגיעו אנשי העמותה והמינהלת הצבאית השבוע לשדרות. הם פגשו את תלמידי כיתות י"א-"ב וכן את תלמידי י"א-י"ב מהמקיף הדתי. בסך-הכל לוקחים חלק בתכנית בשדרות 200 תלמידים משני התיכונים.

 

בתכנית קדם עתידים משולבים תלמידים הלומדים 5 יחידות מתמטיקה, 5 יחידות מדעים ו-5 יחידות אנגלית. התלמידים מתחילים בכיתה ט', מזהים אותם לאחר תהליך מיון והם מקבלים תוספת או מעטפת גם של העצמה אישית, חשיפה לאקדמיה, חשיפה להייטק וחשיפה לקצונה בצה"ל, כאשר המטרה היא להוביל אותם להיות קצינים ביחידות פיתוח אמצעי לחימה. מייעדים אותם להיות עתודאים וכשילמדו הנדסת מכונות, ישתלבו ביחידות כמו כיפת ברזל, מעיל רוח ועוד. "להיות משמעותי זה לא רק גולני, אלא גם מישהו שיושב בקריה ומפתח אמצעי לחימה", אומר זוהר ניר, מנהל תכניות בעמותת "הזנק לעתיד".

 

בשדרות, כאמור, יש 200 תלמידים משני המקיפים, מכיתות ט'-י"ב.

מסע היישובים הוא הגעה של המינהלת הצבאית שהם עתודאים, שבאים וחושפים לתלמידי י"א-י"ב שבאים לשמוע על המסלול הצבאי, על התכנית, הציפייה מהם, החשיבות בהוצאת תעודת בגרות איכותית ובחינה פסיכומטרית, מה שמתחבר ליוזמה משנה שעברה של ראש העיר, אלון דוידי, לאפשר לכל תלמידי שדרות לגשת לבחינת הפסיכומטרי במחיר מסובסד מאוד.

 

בכנס נכחו סגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, אלעד קלימי, מנהלת אגף החינוך, מרים ששי, מנהלי בתי-הספר אדי דגן ואסף בן-דוד וכמובן אנשי העמותה והמינהלת.

 

תלמידי שכבה י"א נהנו מכנס חשיפה כשההדגש היה בחינה פסיכומטרית והחשיבות של עתודה והיתרונות שלה. תלמידי שכבה י"ב, שנתוני הדפ"ר והקב"א שלהם כבר ידועים, כבר דיברו איתם על ייעוץ אישי ומהי התחנה הבאה שלהם בהכוונה לעתודה.

 

זוהר ניר הוסיף: "ההצלחה של התכנית שפועלת בעיר כ-10 שנים היא בזכות שיתוף הפעולה ההדוק עם ראש העיר, עם מנכ"ל העירייה ועם מנהלי בתיה"ס. מודל קדם עתידים – שולחן עגול עירוני – הוא של 'הזנק לעתיד' ועיריית שדרות ועכשיו הוא מיושם ברשויות נוספות בארץ. שדרות היא פורצת דרך ומחקים אותה במקומות אחרים. רתמנו את תלמידי קדם עתידים למעורבות חברתית, מעורבות לתועלת החברה, למיפוי GIS בעיר. זו שכבת הנהגה שתוביל את העיר. מלמדים אותם לציונים מצד אחד וערכים מצד אחר".

 

ראש העיר, אלון דוידי: "אני מברך את אנשי 'הזנק לעתיד' והמינהלת הצבאית על עשייתם הרבה בעיר שדרות בעשור האחרון והתוצאות של העשייה מדברות בעד עצמן. 200 תלמידים ותלמידות שנמצאים בתכנית, ניגשים לפסיכומטרי שהנגשנו לכולם ומיועדים לעתודה, לשירות משמעותי ולעתיד מבטיח בשוק התעסוקה. נמשיך להיות צעד אחד לפני כולם ולקחת את הדור הצעיר בשדרות קדימה".

 

סגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, אלעד קלימי: "אנחנו מאוד מקדמים את סיפור העתודה שחשוב מאוד לעתיד הילדים שלנו, זו הזדמנות גדולה עבורם ונמשיך לשתף פעולה עם 'הזנק לעתיד' ועם צה"ל למען מטרות חשובות אלו".

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • התהלוכה- יוצאת לדרך

  היום, בשעה 16:00 התהלוכה השנתית של ראש חודש אדר בואו בהמוניכם עם הילדים לחוויה מהנה ומשמחת. מ-3 מרחבת במתנ"ס שכונת נווה אשכול: מרחוב נתן אלתרמן - מול מסעדת סילביה שכונת הכרמים - מרחבת בי"כ אהבת ישראל, רחוב הרב משאש 6

 • מוקד הקרן לידידות 9779*

  הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • עיריית שדרות מחפשת אותך! בואו להיות הפנים היפות של העיר!

 • בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים

  עיריית שדרות מזמינה בזאת ספקים וקבלנים להגיש בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים, אשר יהיו רשאים להשתתף בהצעות מחיר שתפרסם העירייה מעת לעת, לפי צרכיה, ובהליכי התקשרות לאספקת טובין ו/או לקבלת שירותים הפטורים מחובת מכרז פומבי.

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד