עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

עדכון קורונה

משרד הבריאות מפרסם מוקד נוסף בו שהה חולה קורונה מאומת: מוקד "טרם", רחוב סמטת הפלדה - 28/3/20, 19:30-20:40 כל מי שהיה במקום הנ״ל ביום ובשעות שצויינו מתבקש להיכנס לבידוד ביתי לפי הוראת משרד הבריאות ולדווח על כך באתר משרד הבריאות. או במוקד משרד הבריאות בטלפון 5400* או במוקדי קופות החולים: כללית 2700* מכבי 3555* מאוחדת 3833* לאומית 507* ממשיכים לעדכן כל הזמן גם באתר העירייה - https://www.e-sderot.org.il/?CategoryID=205&ArticleID=890

יום הניקיון הלאומי

בתאריך 24/3 נציין ברחבי הארץ את "יום הניקיון הלאומי". מטרת יום הניקיון היא לקדם מודעות לשמירה על ניקיון המרחב הציבורי, ולחנך את דור העתיד לערכים של צמצום פסולת, מיחזור ועוד.

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

פברואר יוצא מן הכלל כבר ממש פה מעבר לפינה

מופעים מוזיקליים, הצגות, סדר ט״ו בשבט מיוחד, סרטים ופעילויות ספורט - כל אלו ועוד יחכו לכם במהלך החודש המיוחד הזה! הצטרפו למסורת מיוחדת במינה ולחודש מדהים שמטרת העל שלו היא לקרב אותנו זה לזה וללמוד להכיר, באמצעות שלל פעילויות, את עולמם של בעלי המוגבלויות לתכנייה המלאה לחצו:

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

פעילות ראשונה מסוגה בשדרות – יום כיף לעובדות הזרות

היחידה למניעת התעללות והזנחה, הפועלת במדור לטיפול באזרחים וותיקים באגף לשירותים חברתיים בשדרות, קיימה פעילות מיוחדת עבור העובדות הזרות המטפלות 24/7 באזרחים ותיקים בביתם. את הפעילות הם קיימו בבריכה העירונית ב"ספורט קלאב" בשדרות והמטפלות נהנו משחייה בבריכה, שיעור תנועה וריקוד וארוחת צהריים מפנקת.

 

פעילות זו הינה פעילות ייחודית שהפעילה היחידה לראשונה, היא נוצרה מתוך מחשבה על העומס הרב המוטל על כתפיהן של המטפלות הזרות במסגרת עבודתן עם האזרחים הוותיקים ומטרתה לאוורר את המטפלות באמצעות פעילות חווייתית, להביע בפניהן הערכה על עבודתן בטיפול באזרחים הוותיקים ולהעצים אצלן את תחושת השליחות בעבודתן הכל כך חשובה.

 

מנהלת המדור לטיפול באזרח הוותיק, אתי סדון: "היחידה למניעת התעללות והזנחה מתפתחת יותר ויותר וכיום אנו מבינים שבנוסף לתכניות הטיפוליות הרבות שאנו מביאים עבור אוכלוסיית הזקנים ובני משפחותיהם ועבור אנשי המקצוע בתחום, אנו צריכים להתייחס לאוכלוסייה נוספת שמהווה גורם מטפל עיקרי באזרחים הוותיקים – המטפלים והמטפלות. כל פעילות שמתקיימת נבנית מתוך מטרה עיקרית אחת ויחידה - לצמצם ככל הניתן את תופעת ההתעללות וההזנחה בקרב האזרחים הוותיקים היקרים שבטיפולנו".   

 

רכזת היחידה, עו"ס שוהם מזרחי: "אנו רוצים להודות למשפחות המעסיקות על שיתוף הפעולה הראוי להערכה בהתגייסות בהחלפה של המטפלת בזמן הפעילות ועל הפרגון למטפלות על עבודתן החשובה והמורכבת. נמשיך לקיים פעילויות חדשות ומגוונות גם למטפלות ולמטפלים באזרחים הוותיקים, מתוך הבנה את משמעות התפקיד המוטל עליהם ובמטרה לצמצם את תופעת האלימות בקרב אזרחים וותיקים".

 

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, סיכם ואמר: "אנחנו מעניקים במהלך השנה טיפול וסיוע נרחב לאוכלוסיית הקשישים והוותיקים בעיר, שחלקם נעזרים ומטופלים על-ידי עובדים זרים. חשוב מאוד להוקיר גם אותם על העבודה הקשה והמסורה שלהם ולפנק אותם בפעילות שיוצאת מהשגרה וכולה הנאה וכיף. בהזדמנות זו חשוב לציין לטובה את כל צוות המדור לטיפול באזרח הוותיק על עבודתם המסורה".

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
  • מוקד הקרן לידידות 9779*

    הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

  • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

    תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

  • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

  • בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים

    עיריית שדרות מזמינה בזאת ספקים וקבלנים להגיש בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים, אשר יהיו רשאים להשתתף בהצעות מחיר שתפרסם העירייה מעת לעת, לפי צרכיה, ובהליכי התקשרות לאספקת טובין ו/או לקבלת שירותים הפטורים מחובת מכרז פומבי.

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד