עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

ימים פתוחים להורי ילדים העולים לכיתות א'

תושבים יקרים, עיריית שדרות מזמינה את הורי הילדים העולים לכיתה א' בשנת תשפ"א לימים פתוחים להיכרות עם בתי הספר היסודיים. ההרשמה לבתי הספר תחל ב-27.1, בהצלחה!

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

מחשבה טובה נכנסה לשדרות

עמותת "מחשבה טובה" פועלת לחבר אוכלוסיות בפריפריה לאפשרויות הרבות הטמונות בעולם הטכנולוגי. העמותה מפעילה מרכזים טכנולוגיים קהילתיים ברחבי הארץ וכן מרכז מחשבים נייד עבור אוכלוסיות הנעדרות גישה למרכזים הנייחים. "מחשבה טובה" עובדת עם כל הגילאים – החל מילדי גנים ועד לאזרחים ותיקים ובהם מגוון אוכלוסיות כגון בני נוער בסיכון, דורשי תעסוקה, עולים חדשים, אנשים מהמגזר החרדי והערבי ואנשים עם צרכים מיוחדים. מזה חצי שנה פועלת העמותה בשדרות וחושפת בפני התושבים את מגוון הקורסים, ההזדמנויות והאפשרויות הניתנות להם דרך העמותה.

 

ביום רביעי שעבר נפתחה רשמית הפעילות של עמותת "מחשבה טובה" במרכז המדעי בשדרות, באירוע חגיגי שבמרכזו פתיחת קורס ייחודי לבני הגיל השלישי בו ילמדו הכרת המחשב ושימושים בסיסיים. קורס זה מהווה נקודת פתיחה ממנה תמשיך העמותה לקדם פעילויות וקורסים נוספים לכלל האוכלוסיות בעיר: ילדים, נוער, דורשי תעסוקה וכו'. תהליך זה יפתח בפני המשתתפים אפשרויות חדשות ויסייע להם להתנהל בצורה נוחה יותר בחיי היום-יום אל מול אתגרי הטכנולוגיה.


במסגרת הפעילות לבני הגיל השלישי, מפעילה העמותה מספר פרויקטים, בהם "משפחה ברשת", "פסיפס שכונתי" ו"סדנאות ידע".

מטרת התכניות לפתח מיומנויות טכנולוגיות בסיסיות וביטחון בעבודה על המחשב והאינטרנט.

 

מי שחיבר את העמותה לעיר שדרות הם מנכ"ל העירייה, טל טורן, ומנהל אגף נוער וצעירים, יגאל ברכה, שהיו חלק ממיזם "מובילים דיגיטליים" והכירו שם את מנכ"לית "מחשבה טובה", אורנית בן-ישר. הם יזמו מפגש עם ראש העיר, אלון דוידי, ששמע על אודות העמותה והמיזמים הרבים שלה, הבין כמה תוכל לתרום לאוכלוסיות השונות בשדרות, ונתן אישור לצאת לדרך.

 

באירוע הפתיחה, בו השתתף גם סגן ראש העיר, אלעד קלימי, אמר דוידי: "עמותת 'מחשבה טובה' עושה עבודה חשובה ביותר בהנגשת הטכנולוגיה לאוכלוסיות שפחות נגישות אליה. אני שמח שישנם כבר מספר רב של נרשמים לקורסים לבני הגיל השלישי ומשוכנע שיהיו עוד רבים בהמשך מאוכלוסיות נוספות. נמשיך לשתף פעולה עם כל ארגון או עמותה שבכוונתם לעשות טוב לתושבי שדרות".

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • התהלוכה- יוצאת לדרך

  היום, בשעה 16:00 התהלוכה השנתית של ראש חודש אדר בואו בהמוניכם עם הילדים לחוויה מהנה ומשמחת. מ-3 מרחבת במתנ"ס שכונת נווה אשכול: מרחוב נתן אלתרמן - מול מסעדת סילביה שכונת הכרמים - מרחבת בי"כ אהבת ישראל, רחוב הרב משאש 6

 • מוקד הקרן לידידות 9779*

  הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • עיריית שדרות מחפשת אותך! בואו להיות הפנים היפות של העיר!

 • בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים

  עיריית שדרות מזמינה בזאת ספקים וקבלנים להגיש בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים, אשר יהיו רשאים להשתתף בהצעות מחיר שתפרסם העירייה מעת לעת, לפי צרכיה, ובהליכי התקשרות לאספקת טובין ו/או לקבלת שירותים הפטורים מחובת מכרז פומבי.

 • רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד