עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

הודעה חשובה לציבור - סגירת כביש והפסקת מים

הודעה חשובה לציבור - סגירת כביש 📢 מחר, שלישי, 5.5.20, בין השעות 08:30-18:00, קטע הכביש בין רחוב יערה לכיכר הבנים יהיה סגור לתנועת כלי רכב עקב עבודות מים ברחוב הבנים. 📌 תחבורה ציבורית לא תוכל להיכנס מרחוב יגאל אלון לרחוב הבנים, ומכביש 232 לרחוב הבנים. 📌 תתאפשר יציאה לכביש הראשי דרך רחוב הנחלים או השיטה בנוסף, בין השעות 09:00-14:00 תהיה הפסקת מים בכל שכונת נאות הדקל. אנא היערכו בהתאם. מוקד מידע ושירות לתושב זמין עבורכם במספר 8516* אנו מתנצלים על אי-הנוחות ומודים לכם על הסבלנות.

עדכון קורונה

עדכון מוצ"ש, 4.4.2020: תושבים יקרים שבוע טוב, *משרד הבריאות עידכן בסוף השבוע מקומות שבהם שהו חולי קורונה מאומתים בשדרות.* 28/3/20, 19:30-20:30 - מוקד "טרם" 23/3/20, 7:30-10:30 - סופר "ויקטורי" 22/3/20, 16:00-16:30 - מוקד "טרם" 22/3/20, 12:00-14:00 , סופר "ויקטורי" *שימו לב, כי רק הודעות הדובר המתפרסמות באתר משרד הבריאות ולאחר מכן דרכנו הן המאומתות והמדויקות.* *כל מי ששהה במקומות שצוינו בהודעה בשעות ובימים המפורטים מתבקש להיכנס לבידוד ביתי לפי הוראות משרד הבריאות ולדווח על כך בטופס המקוון באתר (ראו קישור באתר משרד הבריאות).* *אנו קוראים לחולים מאומתים, תושבי העיר, ליצור איתנו קשר באמצעות המוקד העירוני במספר 8516* ולסייע לנו להעביר לתושבים את המידע על מסלולם כדי למנוע את המשך התרחבות המגפה. אנו כמובן נדאג לשמור על פרטיותכם. *אנו ממשיכים לעדכן כל העת בכל ערוצי התקשורת:* 📌 אתר "נאבקים בקורונה - עדכוני העירייה" >> http://bit.ly/349JdBj 📌 דף הפייסבוק של עיריית שדרות - גדוש בתכנים עבורכם >> bit.ly/2UZujJS 📌 הוואטסאפ העירוני, להצטרפות >> bit.ly/349JdBj 📌 מוקד מידע ושירות לתושב 24/7 - 8516*. *(דוברות עיריית שדרות)* שרד הבריאות מפרסם מוקד נוסף בו שהה חולה קורונה מאומת: מוקד "טרם", רחוב סמטת הפלדה - 28/3/20, 19:30-20:40 כל מי שהיה במקום הנ״ל ביום ובשעות שצויינו מתבקש להיכנס לבידוד ביתי לפי הוראת משרד הבריאות ולדווח על כך באתר משרד הבריאות. או במוקד משרד הבריאות בטלפון 5400* או במוקדי קופות החולים: כללית 2700* מכבי 3555* מאוחדת 3833* לאומית 507* ממשיכים לעדכן כל הזמן גם באתר העירייה - https://www.e-sderot.org.il/?CategoryID=205&ArticleID=890

פורטל חירום לאומי

מידע והנחיות להתמודדות במצבי החירום - עיריית שדרות ופיקוד העורף

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

פברואר יוצא מן הכלל כבר ממש פה מעבר לפינה

מופעים מוזיקליים, הצגות, סדר ט״ו בשבט מיוחד, סרטים ופעילויות ספורט - כל אלו ועוד יחכו לכם במהלך החודש המיוחד הזה! הצטרפו למסורת מיוחדת במינה ולחודש מדהים שמטרת העל שלו היא לקרב אותנו זה לזה וללמוד להכיר, באמצעות שלל פעילויות, את עולמם של בעלי המוגבלויות לתכנייה המלאה לחצו:

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

יומיים של ליחמה בשדרות - עשייה רבה למען התושבים

חיסולו המוצלח בבוקר יום שלישי של בהאא אבו אל-עטא בבוקר יום שלישי בביתו בעזה הוביל כצפוי למתקפת רקטות לעבר העיר שדרות, יישובי עוטף עזה ואף לעבר יישובים מרוחקים יותר בשפלה, בגוש דן ובאזור בית שמש.

 

עיריית שדרות נכנסה בשעה 4:30 בל יום שלישי למתכונת חירום, מרכז ההפעלה נפתח, כלל ראשי המכלולים, בראשות הרמ"ט, טל טורן, הגיעו אליו ופיקוד העורף הכריז על רמת כוננות 7, שכוללת שהייה סמוך למרחבים מוגנים, ביטול הלימודים ועבודה במקומות חיוניים בלבד. ראש העיר, אלון דוידי, הגיע מיד למוקד המידע ושירות לתושב, הקליט סרטון לתושבים והכין אותם לקראת מספר ימים של מתיחות ביטחונית.

 

העירייה קיימה הערכת מצב ראשונית, יצאו הודעות לתושבים והמוקד תוגבר בנציגי שירות ובאנשי צבא. צוותי אגף שפ"ע נקראו לטפל במוקדי הנפילות בבתים וכן לסייע במוקד הנפילה ליד מחסן המפעל באזור התעשייה.

 

בכל האירועים לא היו נפגעים בגוף, אך נגרם נזק. צוותי מרכז חוסן ועו"סים של האגף לשירותים חברתיים יצאו לזירות הנפילה וטיפלו בדיירים ובשכנים. בנוסף, ערכו המטפלים עשרות ביקורי בית, קיבלו תושבים במרכז חוסן בפרץ סנטר וקיימו סדנאות הפגה והדרכות לתושבים במבנים ממוגנים.

 

במהלך יומיים של פעילות עובדים רבים סייעו לתושבים באירועים שונים, גם ללא קשר לתפקידם המקורי. ילדה בת 12 משדרות שתוכננה לחגוג בת מצווה קיבלה לצערה הודעה שהאירוע בוטל בשל ההנחיות. שכנתה התקשרה למוקד וביקשה שיגיעו לשמח אותה. ראש העיר, אלון דוידי, חברת המועצה חוה נחשונוב ומספר עובדים הגיעו אליה עם בלונים ועוגה, שרו לה ושימחו אותה.

 

פסיכולוגים מהשירות הפסיכולוגי-חינוכי (שפ"ח) הגיעו לבתים של תלמידים עם חרדות ו/או לבתים שנפגעו כתוצאה מירי רקטי. פסיכולוגים מהשפ"ח ביחד עם עובדי מרכז חוסן והרווחה יצאו למספר זירות שנפגעו כתוצאה מירי רקטות.

 

הפסיכולוגים נתנו מענה טלפוני ל- 30 פניות של הורים בנוגע לחרדות של ילדיהם. כמו כן, הפסיכולוגים נתנו מענה ל-5 אנשי צוות חינוכי (גננות ומורות) שהיו צריכים סיוע סביב מצוקה שלהם ו/או של הילדים שלהם.

 

צוותי המדור לאזרח הוותיק באגף הרווחה הגיעו לבתי קשישים והביאו להם ארוחות חמות, כמו גם לחיילים המשרתים בגזרה.

 

"זה נראה לנו טבעי שגם בחירום נגיע לפגוש את המשפחות שאנחנו בקשר איתם לאורך השנה, שרובם סגורים בבתים במצב כזה", אמר גונן הראל, עובד באגף לשירותים חברתיים ורכז "קבוצות יוצרות שכונה", תכנית עירונית של עיריית שדרות ודרור בתי חינוך. "אנחנו עוברים מדלת לדלת, שואלים מה נשמע, מחזקים את החוסן המשפחתי והקהילתי, מסייעים בהתמודדות עם מצבי לחץ וחרדה ומחברים את התושבים למענים העירוניים המצוינים במקרה הצורך".

 

במהלך ימי הלחימה הגיעו לביקור במרכז ההפעלה השרים אלי כהן, בצלאל סמוטריץ', מירי רגב, אריה דרעי ובצלאל סמוטריץ' ומספר חברי כנסת, מנכ"ל משרד ראש הממשלה, רונן פרץ, אלוף פיקוד הדרום, הרצי הלוי ומפקד אוגדת עזה, תא"ל אליעזר טולדנו.

ראש העיר, אלון דוידי, אמר: "אני שב ומחזק את ידי צה"ל, כוחות הביטחון וכמובן ממשלת ישראל על חיסולו של בכיר הג'יהאד. חיסול זה הוכיח שהיכולת ישנה אך הכל תלוי רצון. אני קורא לממשלה ולעומד בראשה לאמץ את מדיניות חיסול ראשי הטרור כמדיניות קבועה וברורה, שיידע כל טרוריסט שפוקד על ירי שמטרתו פגיעה באזרחי ישראל - שדינו מוות!! השקט לו תושבי שדרות והדרום מייחלים לו יגיע אך ורק בפקודה על מבצע נרחב בעזה כדוגמת מבצע צוק איתן, שיפגע פגיעה קשה ונרחבת בעשרות פצצות
שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • פורטל חירום לאומי

  מידע והנחיות להתמודדות במצבי החירום - עיריית שדרות ופיקוד העורף

 • סגירת כביש והפסקת מים

  מחר, שלישי, 5.5.20, בין השעות 08:30-18:00, קטע הכביש בין רחוב יערה לכיכר הבנים יהיה סגור לתנועת כלי רכב עקב עבודות מים ברחוב הבנים. 📌 תחבורה ציבורית לא תוכל להיכנס מרחוב יגאל אלון לרחוב הבנים, ומכביש 232 לרחוב הבנים. 📌 תתאפשר יציאה לכביש הראשי דרך רחוב הנחלים או השיטה בנוסף, בין השעות 09:00-14:00 תהיה הפסקת מים בכל שכונת נאות הדקל. אנא היערכו בהתאם. מוקד מידע ושירות לתושב זמין עבורכם במספר 8516* אנו מתנצלים על אי-הנוחות ומודים לכם על הסבלנות.

 • סגירת כביש 13-14.5

  הודעה חשובה לציבור תושבים יקרים, בשל עבודות קרצוף וריבוד כבישים, תיסגר לתנועת כלי רכב כיכר בגין בימים רביעי- חמישי 13-14.5.20, בין השעות 08:30-11:30 ולא תהיה גישה מכיכר גנדי ועד כיכר הסטודנטים. בנוסף, בשעות 11:00-18:00 יהיו סגורים לתנועת כלי רכב רחובות יגאל אלון והבנים. בעקבות העבודות יחלו שינויים בקווי האוטובוסים של "דן בדרום" אנא היערכו בהתאם. לשירותכם מוקד מידע ושירות לתושב במס' 8516* מתנצלים על אי הנוחות ומודים לכם על הסבלנות!

 • מוקד הקרן לידידות 9779*

  הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • שינויים בתחבורה הציבורית - שבועות

  וסעים יקרים, ביום חמישי ה-28.5.20, ערב חג שבועות, יופעלו קווי השירות במתכונת של יום שישי. ביום שישי, ה- 29.5.2020 חג השבועות- לא תופעל כלל התחבורה הציבורית. עמדות "על הקו" תהיינה סגורות בימים חמישי ושישי. החל מיום שני ה-1.6.20, יחול שינוי במסלול קו 20 הנוסע בין באר שבע לכסייפה, בשני כיווני הנסיעה.

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד