עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

ימים פתוחים להורי ילדים העולים לכיתות א'

תושבים יקרים, עיריית שדרות מזמינה את הורי הילדים העולים לכיתה א' בשנת תשפ"א לימים פתוחים להיכרות עם בתי הספר היסודיים. ההרשמה לבתי הספר תחל ב-27.1, בהצלחה!

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

פרויקט "פותחים עתיד" בשדרות פתח שנה

כמידי שנה מתקיים אירוע הפתיחה של תכנית 'פותחים עתיד' בשדרות, יחד עם  ילדי התכנית והוריהם. האירוע התקיים באולם האודיטוריום של הספריה העירונית, בהשתתפות ראש העיר, אלון דוידי, סגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, אלעד קלימי וצוות התוכנית.

את האירוע הנחו ביד רמה דבי ימיני, אמא ממשפחת 'פותחים עתיד' יחד עם שמואל בנה האהוב שמלווה על ידי הנאמנה המסורה זיוה, כבר שנה שנייה.

 

ילדי התכנית עלו לבמה ושרו בהתרגשות את השיר "שבט אחים ואחיות" שקיבל משמעות כפולה, זאת לאחר ימים לא פשוטים, מלאי מתח וחרדה. לאחר מכן נהנו הילדים והמשפחות מפעילות מוזיקלית חווייתית, אותה העביר נדב סגל. קיומו של ערב זה כמו בכל התקופה האחרונה היה בספק גדול עקב המצב הביטחוני ולווה בחששות גדולים. יחד עם זאת הילדים לא ויתרו ומאוד רצו לקיים את הערב למרות הכל.

 

לאורך השנה, מסייעת התכנית ״פותחים עתיד״ למאות מתלמידי העיר ובני משפחותיהם בהעצמה חברתית ואישית. החניכים, משלושה בתי ספר ברחבי העיר. נפגשים באופן פרטני מדי שבוע עם ״נאמנה״ ומקבלים כלים להתפתחות ולהתמודדות עם אתגרים. מדי שבוע מתקיים מפגש קבוצתי של כלל התלמידים המשתתפים בתכנית מאותו בית-ספר, ואחת לחודש מתקיים מפגש בבית התלמיד עם בני המשפחה.

 

במספר מוקדים בשנה, מקיימת התכנית אירועי שיא ייחודיים הכוללים התנדבות למען הקהילה, סדנאות הורים וילדים ועוד.

 

התכנית פועלת מתוך ההבנה כי על מנת לחולל שינוי במצבם של הילדים יש הכרח לתמוך גם בהוריהם ובשאר בני המשפחה ולעמוד בקשר מתמיד עם מערכת החינוך, במטרה לייצר מעטפת רב-ממדית תומכת, הנותנת מענה לצרכים השונים של הילדים והמשפחות ורותמת את הקהילה כולה לעיצוב עתידם של ילדיה.

 

ראש העיר, אלון דוידי: "תוכנית 'פותחים עתיד' של הסוכנות היהודית היא אחת התכניות המרכזיות לקידום והעצמת תלמידים, ולמימוש הפוטנציאל העצום שיש בהם. שיתוף הפעולה הייחודי שקיים בין הפרויקט למערכת החינוך בעיר, בא לידי ביטוי בתוצאות הנפלאות ובהישגים אליהם הגיעו התלמידים שמשתתפים בתוכנית".

 

סגן ראש העיר, אלעד קלימי, ציין בדבריו לטובה את התכנית והשפעתה הברוכה על התלמידים ואמר: "זוהי תוכנית  חשובה ומשמעותית שנותנת  תקווה ועתיד טוב יותר. מערכת החינוך מקיימת שיתוף פעולה הדוק עם צוות התוכנית לקידום פעילויות חברתיות וחינוכיות. יישר כוח לצוות התוכנית שבאמת פותחים עתיד לתלמידים שזוכים לקידום והעצמה משמעותיים".

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • התהלוכה- יוצאת לדרך

  היום, בשעה 16:00 התהלוכה השנתית של ראש חודש אדר בואו בהמוניכם עם הילדים לחוויה מהנה ומשמחת. מ-3 מרחבת במתנ"ס שכונת נווה אשכול: מרחוב נתן אלתרמן - מול מסעדת סילביה שכונת הכרמים - מרחבת בי"כ אהבת ישראל, רחוב הרב משאש 6

 • מוקד הקרן לידידות 9779*

  הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • עיריית שדרות מחפשת אותך! בואו להיות הפנים היפות של העיר!

 • בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים

  עיריית שדרות מזמינה בזאת ספקים וקבלנים להגיש בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים, אשר יהיו רשאים להשתתף בהצעות מחיר שתפרסם העירייה מעת לעת, לפי צרכיה, ובהליכי התקשרות לאספקת טובין ו/או לקבלת שירותים הפטורים מחובת מכרז פומבי.

 • רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד