עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

החל מיום שני, 23/03/2020, כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בלוחות זמנים מיוחדים

חל מיום שני, 23/03/2020, כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בלוחות זמנים מיוחדים דן בדרום: כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בתדירות של עד 2 נסיעות בשעה. קו 4 באשקלון יפעל בתדירות של 3 נסיעות קווי ההזנה לרכבת יופעלו בהתאם ללחות זמני הנסיעה העדכניים של הרכבת. קווים 2א, 6א, 8 באשקלון לא יפעלו כלל ניתן להתעדכן באתר האינטרנט www.danbadarom.co.il דן באר שבע: כל הקווים יפעלו בתדירות של עד 2 נסיעות בשעה. הקווים הבאים יפעלו בתדירות של 3 נסיעות בשעה – 5, 7, 8, 25. ניתן להתעדכן באתר האינטרנט www.danbr7.co.il

יום הניקיון הלאומי

בתאריך 24/3 נציין ברחבי הארץ את "יום הניקיון הלאומי". מטרת יום הניקיון היא לקדם מודעות לשמירה על ניקיון המרחב הציבורי, ולחנך את דור העתיד לערכים של צמצום פסולת, מיחזור ועוד.

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

פברואר יוצא מן הכלל כבר ממש פה מעבר לפינה

מופעים מוזיקליים, הצגות, סדר ט״ו בשבט מיוחד, סרטים ופעילויות ספורט - כל אלו ועוד יחכו לכם במהלך החודש המיוחד הזה! הצטרפו למסורת מיוחדת במינה ולחודש מדהים שמטרת העל שלו היא לקרב אותנו זה לזה וללמוד להכיר, באמצעות שלל פעילויות, את עולמם של בעלי המוגבלויות לתכנייה המלאה לחצו:

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

"החתול" יסייע בהצלת חיים של תושבי שדרות

במהלך השנים האחרונות מתחדדת ההבנה בעולם לגבי חשיבות תפקוד האזרחים באירועי חירום ולהשפעה שלהם על הישרדות הנפגעים. אירוע חירום יכול להיות פציעה מרקטת קסאם/פצמ"ר, שריפה, תאונת דרכים, תאונת עבודה וכל אירוע בו יש נפגעים.

 

באירוע חירום הראשונים שיטפלו בנפגעים הם הנפגעים עצמם והסובבים אותם ורק לאחר מכן יגיעו שירותי החירום. לכן, חשבו בעמותת "החתול" על דרך להנגיש לאזרחים כלים שיאפשרו להם לפעול במצבי חירום - ערכה ייחודית המכילה ציוד רפואי מציל חיים לצד הנחיות מעודכנות.

 

במסגרת הפרויקט יעבירו נציגי העמותה הדרכות שיתמקדו בתפקוד במצבי חירום ובעצירת דימום שבסופם כל אזרח יקבל ערכה לביתו. כל ערכה מכילה כלים מתקדמים לעצירת דימום, ציוד לטיפול בפציעות שגרה ופנקס עם הנחיות.

 

"המטרה שלנו היא להגיע לכל בית אב בישראל ובתקווה להציל חיים של ישראלים רבים", אומרים בעמותה.

 

 "בחרנו להתחיל בשדרות מכיוון שאזרחי שדרות מתמודדים במהלך השנים האחרונות באופן יום יומי עם מצבי חירום מסכני חיים", אומר יותם פורטנוי, מוביל הפרויקט, פרמדיק ולוחם בוגר היחידה, "אנחנו מאמינים שהפרויקט ייתן לאזרחים כלים משמעותיים להתמודדות עם מצבים אלו ושבעת הצורך יוכלו להציל את המשפחה והחברים הקרובים להם".

 

הכינוס הראשון היה בשבוע שעבר במרכז הצעירים בשדרות, בסיועו של קב"ט העירייה, דוד שניאור, עמו נוצר הקשר, ובנוכחות ראש העיר, אלון דוידי, בעלי תפקידים נוספים בעירייה ותושבים.

 

במהלך המפגש הועברה הדרכה ל-30 משתתפים על ידי פרמדיק בוגר היחידה במעמד ראש העיר. במסגרת ההדרכה המשתתפים למדו איך נכון להגיב במצבי חירום ואיך לעצור דימום מסכן חיים בעזרת הכלים שנמצאים בערכה. בסוף המפגש כל אזרח קיבל ערכה לביתו.

 

ראש העיר, אלון דוידי, הודה בדבריו לאנשי העמותה על פועלם בתחום ועל בחירתם דווקא בשדרות להיות העיר הראשונה. "עשיתם פעולות חשובות ומצילות חיים במהלך שירותכם הצבאי ואתם תורמים כעת מניסיונכם לאזרחים וזה מקסים", אמר דוידי. "כל אדם שיש לו ידע כלשהו במתן סיוע רפואי יכול להציל חיים בעת הצורך וזה יכול לקרות בכל יום, בכל שעה ובכל מקום ולכן ההדרכה והענקת הערכה חשובים כל-כך. אני מודה לאנשי 'עמותת החתול' על היוזמה ונשמח להמשיך לשתף פעולה".

 

מי שמעוניין לקבל פרטים נוספים ולתמוך בעמותה יכול לפנות באחד האמצעים האלה: באתר העמותה בכתובת www.669.org.il, מייל ליצירת קשר: info@669.org.il, טלפון ליצירת קשר: 054-2288537 – ים ליכטמן (מוביל הפרוייקט).

 

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
  • מוקד הקרן לידידות 9779*

    הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

  • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

    תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

  • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

  • בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים

    עיריית שדרות מזמינה בזאת ספקים וקבלנים להגיש בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים, אשר יהיו רשאים להשתתף בהצעות מחיר שתפרסם העירייה מעת לעת, לפי צרכיה, ובהליכי התקשרות לאספקת טובין ו/או לקבלת שירותים הפטורים מחובת מכרז פומבי.

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד