עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

החל מיום שני, 23/03/2020, כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בלוחות זמנים מיוחדים

חל מיום שני, 23/03/2020, כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בלוחות זמנים מיוחדים דן בדרום: כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בתדירות של עד 2 נסיעות בשעה. קו 4 באשקלון יפעל בתדירות של 3 נסיעות קווי ההזנה לרכבת יופעלו בהתאם ללחות זמני הנסיעה העדכניים של הרכבת. קווים 2א, 6א, 8 באשקלון לא יפעלו כלל ניתן להתעדכן באתר האינטרנט www.danbadarom.co.il דן באר שבע: כל הקווים יפעלו בתדירות של עד 2 נסיעות בשעה. הקווים הבאים יפעלו בתדירות של 3 נסיעות בשעה – 5, 7, 8, 25. ניתן להתעדכן באתר האינטרנט www.danbr7.co.il

יום הניקיון הלאומי

בתאריך 24/3 נציין ברחבי הארץ את "יום הניקיון הלאומי". מטרת יום הניקיון היא לקדם מודעות לשמירה על ניקיון המרחב הציבורי, ולחנך את דור העתיד לערכים של צמצום פסולת, מיחזור ועוד.

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

פברואר יוצא מן הכלל כבר ממש פה מעבר לפינה

מופעים מוזיקליים, הצגות, סדר ט״ו בשבט מיוחד, סרטים ופעילויות ספורט - כל אלו ועוד יחכו לכם במהלך החודש המיוחד הזה! הצטרפו למסורת מיוחדת במינה ולחודש מדהים שמטרת העל שלו היא לקרב אותנו זה לזה וללמוד להכיר, באמצעות שלל פעילויות, את עולמם של בעלי המוגבלויות לתכנייה המלאה לחצו:

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

מאבק דוידי וראשי המועצות צלח: בוטל הקיצוץ במענקי האיזון

אבן נגולה מעל ליבם של ראשי הרשויות בעוטף עזה שהתוודעו לאחרונה לכך שמשרד הפנים מתכוון לקצץ במענקי האיזון בשנת 2020. מטרת המענקים לגשר על הפער שבין ההכנסות להוצאות ברשויות בדירוג סוציו-אקונומי נמוך על-מנץ שיהיו באיזון תקציבי.

 

מסמך ובו אומדן מענקי האיזון בשנת 2020 שהופץ לאחרונה על-ידי משרד החינוך לכלל הרשויות בארץ גילה, ששדרות צפויה לספוג קיצוץ של כ-6 מיליון שקלים, המועצה האזורית חוף אשקלון כ-5.5 מיליון שקלים והמועצה האזורית שער הנגב כ-2.5 מיליון שקלים.

 

דוידי וארבעת ראשי המועצות שלחו מכתב בהול לשר הפנים, אריה דרעי, שבו כתבו, בין השאר: "מענקי האיזון, שנועדו לייצר שוויון הזדמנויות ושוויון ביכולות הפיתוח בין רשויות 'עשירות' לבין רשויות 'עניות', נמדדים על פי פרמטרים הקובעים מהי רשות 'ענייה' ומהי רשות 'עשירה'. אף אחד מהפרמטרים האלו אינו לוקח בחשבון את הסיטואציה הייחודית, הבעייתית והמתמשכת איתה נאלצות רשויות עוטף עזה להתמודד. כל בעיה שגרתית איתה מתמודדת רשות בישראל, תופסת ממדים רחבים יותר בקרב רשויות העוטף".

 

דוידי הוסיף טרם ביטול הקיצוץ כי: "אם הקיצוץ אכן יתממש זו מכה קשה לתושבים בשדרות ועוטף עזה שהם הגיבורים הגדולים בקו החזית. אני סומך ומקווה ששר הפנים וצוות משרדו ימנעו את הקיצוץ הזה כפי שבעבר דאגו לרשויות העוטף". בזמן ההסלמה הגיע השר דרעי עם צוות משרדו, בראשות המנכ"ל מרדכי כהן, והבטיח לטפל בנושא.

 

כאמור, ביום שני השבוע הודיע משרד הפנים כי "התאם להנחיית שר הפנים, אין קיצוץ תקציבי במענקי האיזון ליישובי קו העימות צפון ועוטף עזה ביחס למענק שקיבלו ב-2019"

 

דוידי בירך על ביטול הקיצוץ ואמר: "השר דרעי וצוותו הוכיחו שוב שהם קשובים לצרכים שלנו והחריגו את רשויות העוטף מכלל הרשויות. אנו מתמודדים הן בשגרה והן בחירום עם אתגרים תקציביים וקיצוץ כל-כך משמעותי היה יכול להסב לנו מכה קשה. נמשיך להיות מאוזנים תקציבית ולעשות למען תושבינו היקרים".

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
  • מוקד הקרן לידידות 9779*

    הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

  • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

    תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

  • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

  • בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים

    עיריית שדרות מזמינה בזאת ספקים וקבלנים להגיש בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים, אשר יהיו רשאים להשתתף בהצעות מחיר שתפרסם העירייה מעת לעת, לפי צרכיה, ובהליכי התקשרות לאספקת טובין ו/או לקבלת שירותים הפטורים מחובת מכרז פומבי.

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד