עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

החל מיום שני, 23/03/2020, כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בלוחות זמנים מיוחדים

חל מיום שני, 23/03/2020, כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בלוחות זמנים מיוחדים דן בדרום: כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בתדירות של עד 2 נסיעות בשעה. קו 4 באשקלון יפעל בתדירות של 3 נסיעות קווי ההזנה לרכבת יופעלו בהתאם ללחות זמני הנסיעה העדכניים של הרכבת. קווים 2א, 6א, 8 באשקלון לא יפעלו כלל ניתן להתעדכן באתר האינטרנט www.danbadarom.co.il דן באר שבע: כל הקווים יפעלו בתדירות של עד 2 נסיעות בשעה. הקווים הבאים יפעלו בתדירות של 3 נסיעות בשעה – 5, 7, 8, 25. ניתן להתעדכן באתר האינטרנט www.danbr7.co.il

יום הניקיון הלאומי

בתאריך 24/3 נציין ברחבי הארץ את "יום הניקיון הלאומי". מטרת יום הניקיון היא לקדם מודעות לשמירה על ניקיון המרחב הציבורי, ולחנך את דור העתיד לערכים של צמצום פסולת, מיחזור ועוד.

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

פברואר יוצא מן הכלל כבר ממש פה מעבר לפינה

מופעים מוזיקליים, הצגות, סדר ט״ו בשבט מיוחד, סרטים ופעילויות ספורט - כל אלו ועוד יחכו לכם במהלך החודש המיוחד הזה! הצטרפו למסורת מיוחדת במינה ולחודש מדהים שמטרת העל שלו היא לקרב אותנו זה לזה וללמוד להכיר, באמצעות שלל פעילויות, את עולמם של בעלי המוגבלויות לתכנייה המלאה לחצו:

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

חברי משלחת JNF אוסטרליה ביקרו בשדרות

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, אירח השבוע את חברי JNF אוסטרליה שבאו לבחון שותפות בפרויקט משמעותי וחשוב בעיר, הקמת מרכז חדש לטיפול בטראומה אצל ילדים בעזרת בעלי-חיים שהינו חלק ממרכז חוסן-שדרות.

 

המרכז שפועל בהצלחה מרובה כבר שלוש שנים סמוך למעונות הסטודנטים, ביוזמת ראש העיר שייסד אותו בעיר יחד עם אנשי מרכז החוסן, עומד לפני הרחבה  משמעותית, ויכלול שני מתחמים, מתחם לטיפול פרטני ומתחם לטיפול קבוצתי.

 

לאחר שJNF ארה"ב תרמו את השלב הראשון של המרכז, JNF אוסטרליה שוקלים לקחת את השלב השני-המתחם הקבוצתי- כפרויקט שלהם. המטרה היא שכבר במהלך שנת 2020, תושלם גם בניית המרכז לטיפול באמצעות בעלי חיים שהינו חלק ממערך הטיפולים שמציע מרכז חוסן לילדי שדרות בזמני חירום ובמצבי שגרה שבהם נמצאים התושבים בעיר ובעוטף במצב רגיש ביותר שכן לא ניתן לצפות את האזעקה הבאה והחיים יכולים להשתנות מרגע לרגע.

 

טיפול באמצעות בעלי חיים מתאים לילדים, בני נוער, משפחות, מבוגרים וקשישים ויכול לסייע רבות במצבי לחץ, משברים וטראומות. הטיפול ניתן על ידי בעלי מקצוע שעברו הכשרות מתאימות ויכולים לעזור ולתמוך בכל האוכלוסייה.

  

קק"ל (JNF) אוסטרליה הינם שותפים וותיקים של העיר ורק בשנה האחרונה הם גייסו תרומה אסטרטגית, כמיליון דולר, להקמת מתחם האגם בפארק החדש - פארק מוסקוביץ' (הפארק שבשכונת המוסיקה) שנמצא כבר בשלבי סיום של בנייתו.

 

הפארק כולל אגם מלאכותי על שטח של כ-5.5 דונם. במרכזו של האגם יוקם אי שיכוסה בפרגולה ובו, ניתן יהיה לשבת בצל. המבקרים יוכלו לעבור לאי באמצעות גשר. כדי להשלים את האווירה האירופאית, מתחת לגשר ישוטו להן סירות. בפארק יהיו שבילי אופניים וריצה, מתחם קמפינג, מתקני שעשועים, מגרש ספורט, מזרקות ועוד.

 

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "בזכות היהודים הציונים ואוהבי ארץ ישראל האלו ששדרות נמצאת בלבם כל הזמן, אנו מצליחים לממש הרבה מהחלומות שלנו. נמשיך בלי לעצור - להקים, לבנות, לחדש את שדרות".

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
  • מוקד הקרן לידידות 9779*

    הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

  • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

    תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

  • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

  • בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים

    עיריית שדרות מזמינה בזאת ספקים וקבלנים להגיש בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים, אשר יהיו רשאים להשתתף בהצעות מחיר שתפרסם העירייה מעת לעת, לפי צרכיה, ובהליכי התקשרות לאספקת טובין ו/או לקבלת שירותים הפטורים מחובת מכרז פומבי.

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד