עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

החל מיום שני, 23/03/2020, כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בלוחות זמנים מיוחדים

חל מיום שני, 23/03/2020, כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בלוחות זמנים מיוחדים דן בדרום: כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בתדירות של עד 2 נסיעות בשעה. קו 4 באשקלון יפעל בתדירות של 3 נסיעות קווי ההזנה לרכבת יופעלו בהתאם ללחות זמני הנסיעה העדכניים של הרכבת. קווים 2א, 6א, 8 באשקלון לא יפעלו כלל ניתן להתעדכן באתר האינטרנט www.danbadarom.co.il דן באר שבע: כל הקווים יפעלו בתדירות של עד 2 נסיעות בשעה. הקווים הבאים יפעלו בתדירות של 3 נסיעות בשעה – 5, 7, 8, 25. ניתן להתעדכן באתר האינטרנט www.danbr7.co.il

יום הניקיון הלאומי

בתאריך 24/3 נציין ברחבי הארץ את "יום הניקיון הלאומי". מטרת יום הניקיון היא לקדם מודעות לשמירה על ניקיון המרחב הציבורי, ולחנך את דור העתיד לערכים של צמצום פסולת, מיחזור ועוד.

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

פברואר יוצא מן הכלל כבר ממש פה מעבר לפינה

מופעים מוזיקליים, הצגות, סדר ט״ו בשבט מיוחד, סרטים ופעילויות ספורט - כל אלו ועוד יחכו לכם במהלך החודש המיוחד הזה! הצטרפו למסורת מיוחדת במינה ולחודש מדהים שמטרת העל שלו היא לקרב אותנו זה לזה וללמוד להכיר, באמצעות שלל פעילויות, את עולמם של בעלי המוגבלויות לתכנייה המלאה לחצו:

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

היסטוריה בשדרות: 2 סגניות לראש העיר

בישיבת המליאה ביום רביעי השבוע, הצביעו חברי מועצת עיריית שדרות פה אחד בעד מינויה של חוה נחשונוב לתפקיד סגנית ראש העיר ומחזיקת תיקי הקליטה וקשרי חוץ וקהילה. מינויה של נחשונוב, חברת סיעת "שדרות ביתנו", בא בעקבות התפטרותו של ח"כ מרק איפראימוב, שכיהן כסגן ראש העיר מאז הבחירות לפני שנה ולאחרונה נכנס לכנסת מטעם מפלגת "ישראל ביתנו".

 

נחשונוב נכנסה למועצת העיר בבחירות בשנת 2013 ברשימת "שדרות ביתנו", כמספר 2 של מרק איפראימוב. היא טיפלה בקדנציה זו, תחת הנהגתו של דוידי, בתחום קשרי החוץ והמשיכה זאת גם כשנבחרה בשנית ב-2018, אז גם קיבלה לידיה גם את תיק שיקום שכונות חברתי.

 

נחשונוב, אם ל-4 ילדים, בעלת תואר ראשון בניהול ובקרה תעשייתית ומנחת קבוצות. הקימה את מרכז "דורות", הובילה פרויקטים קהילתיים וב-5 השנים האחרונות מנהלת עסק בתחום התיירות

 

ראש העיר, אלון דוידי, הזמין את ח"כ מרק איפראימוב לישיבה, איחל לו בהצלחה רבה בתפקידו בכנסת בשם כל תושבי שדרות והעניק לו מגן הוקרה על פועלו ותרומתו למען התפתחותה של שדרות הן כסגן ראש עיר והן כחבר מועצה.

 

בעקבות התפטרותו של ח"כ איפראימוב, הצטרף למועצת העיר חבר מועצה חדש מסיעת "שדרות ביתנו" – הפעיל החברתי ארתור זכרייב, חבר הנהלת המתנ"ס. זכרייב יחזיק בתיק שיקום שכונות חברתי. 

 

דוידי בירך את נחשונוב ואמר לה: "אנחנו מכירים שנים רבות ואני מעריך מאוד את עשייתך ותרומתך למען ציבור התושבים בשדרות בכלל וציבור העולים בפרט. את חרוצה, מסורה לשליחותך במועצת העיר ואני משוכנע שגם כעת, כסגנית ראש עיר, תהיה לצידי במהלכים שישפיעו על העיר שדרות ותושביה למשך שנים רבות".

 

נחשונוב אמרה: "אני מודה לראש העיר ולחברי המועצה על האמון ומבטיחה להמשיך לשרת את התושבים בצורה הטובה ביותר. אני מאמינה שעל הרשות לייצר רצף חינוכי הרואה את החינוך הפורמאלי והבלתי פורמאלי כמקשה אחת סביב התלמיד ומשפחתו. אשאף לזהות את הצרכים של האוכלוסיות בעיר ולפתח מענים מותאמים".

 

 

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
  • מוקד הקרן לידידות 9779*

    הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

  • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

    תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

  • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

  • בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים

    עיריית שדרות מזמינה בזאת ספקים וקבלנים להגיש בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים, אשר יהיו רשאים להשתתף בהצעות מחיר שתפרסם העירייה מעת לעת, לפי צרכיה, ובהליכי התקשרות לאספקת טובין ו/או לקבלת שירותים הפטורים מחובת מכרז פומבי.

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד