עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

ימים פתוחים להורי ילדים העולים לכיתות א'

תושבים יקרים, עיריית שדרות מזמינה את הורי הילדים העולים לכיתה א' בשנת תשפ"א לימים פתוחים להיכרות עם בתי הספר היסודיים. ההרשמה לבתי הספר תחל ב-27.1, בהצלחה!

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

עוד תוכנית מצוינות בשדרות: קידומטיקה לתמידי כיתות ה' ומעלה

 

זו השנה הרביעית שבה מתקיימת תוכנית 'קידומטיקה' המאפשרת פיתוח חשיבה מתמטית לתלמידים בעלי יכולות קוגניטיביות, יצירתיים, חדורי מוטיבציה, נחושים ובעלי כושר התמדה. התכנית כבר הוכיחה את עצמה בעבר, בתחרויות ארציות במתמטיקה.

הלימודים מתקיימים באוניברסיטת בן-גוריון בנגב ובחסותה ומשתתפים בהם כ-100 תלמידי כיתות ה' ומעלה משדרות.

 

'קידומטיקה' היא תוכנית יחידה מסוגה בארץ, והוקמה במטרה לתת מענה לצרכים של אותם ילדים המתעניינים במתמטיקה, לפתח ולהעמיק את רמת חשיבתם,  להרחיב אפיקים בתחום המתמטי ואת כישוריהם היצירתיים. יש לאתר, מוקדם ככל האפשר, את כישרונות הצעירים ולהוביל אותם להישגים ולהשתלבות במדע המודרני.

 

הפעילות נערכת בסדנאות הניתנות פעם בשבוע אחה"צ בנושאים מגוונים, שבחלקם משלימים את תכנית הלימודים והקשורים ללוגיקה ולהתפתחות המתמטיקה והחשיבה המתמטית. המשתתפים עובדים בקבוצות קטנות בעזרת חונכים ועמיתים.

 

אחת לחודש מתקיים במועדון יום פעילויות, שמכיל פעילויות, כגון: הרצאת אורח, אולימפיאדה, תחרות, משחקים קבוצתיים והוצאת עיתון מתמטי. כל שנה מתקיימים טיולים במקומות שונים בארץ בדגש מדעי וחברתי.

 

ראש העיר, אלון דוידי: "קידומטיקה היא עוד תוכנית מצוינות שנותנת הזדמנות אמיתית לפיתוח ומיצוי היכולת החבויה בכל תלמידה ותלמיד– במטרה לקדם מצוינות מתמטית ויצירתיות מחשבתית בקרב אוכלוסיית תלמידים ותלמידות בעלי יכולת ועניין במתמטיקה".

 

סגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, אלעד קלימי: "לתפיסתנו יש לאתר כישרונות בגיל מוקדם, לטפח, לקדם ולהעשיר אותם, על מנת לציידם בכלים מתאימים שיובילו אותם לעתיד של הצלחה. אני מודה לפרופ' מירי עמית, ראש התוכנית, על שיתוף הפעולה ולאנשי 'חברים למען החברה' היקרים על פועלם הרב לטובת התוכנית החשובה הזו ועל עוד דברים טובים וחשובים שהם עושים לטובת שדרות."

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • התהלוכה- יוצאת לדרך

  היום, בשעה 16:00 התהלוכה השנתית של ראש חודש אדר בואו בהמוניכם עם הילדים לחוויה מהנה ומשמחת. מ-3 מרחבת במתנ"ס שכונת נווה אשכול: מרחוב נתן אלתרמן - מול מסעדת סילביה שכונת הכרמים - מרחבת בי"כ אהבת ישראל, רחוב הרב משאש 6

 • מוקד הקרן לידידות 9779*

  הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • עיריית שדרות מחפשת אותך! בואו להיות הפנים היפות של העיר!

 • בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים

  עיריית שדרות מזמינה בזאת ספקים וקבלנים להגיש בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים, אשר יהיו רשאים להשתתף בהצעות מחיר שתפרסם העירייה מעת לעת, לפי צרכיה, ובהליכי התקשרות לאספקת טובין ו/או לקבלת שירותים הפטורים מחובת מכרז פומבי.

 • רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד