עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

אירועי חנוכה כסלו תש"ף - 23-30.12.19!

סגירת כבישים לרגל אירוע ספורט משותף לצה"ל ולעירייה

תושבים יקרים, לרגל אירוע ספורט עירוני משותף לצה"ל ולעירייה שיתקיים מחר, יום שני, 25/11/19, ייסגרו מספר כבישים לתנועת כלי רכב ותחבורה ציבורית בין השעות 8:30 ל-11:00. הצירים שייחסמו הם: רחוב הבנים מכביש 232 לכיכר הבנים, רחוב יגאל אלון מכיכר הבנים לכיכר בגין, רחוב בן יהודה מקופת חולים "כללית" לכיכר ה"ויקטורי" ורחוב הנחלים מכיכר ה"ויקטורי" ועד לבריכה. בנוסף, לא תתאפשר חניית רכבים ברחוב הבנים, בכניסה לבריכה, וכן ברחוב בן יהודה מול השוק העירוני החל מהיום, יום ראשון, 24/11/19, בשעה 16:00 ועד למחר בשעה 12:30. כמו כן, ה"ספורט קלאב" יהיה סגור מחר למינויים עד השעה 14:00. שיהיה לכולנו שבוע טוב ואירוע מוצלח.

סגירת דרך יצחק שמיר לצורך עבודות תשתית

סיירת הורים - יוצאת לדרך

היום, יותר מתמיד, הילדים שלנו זקוקים לנו! התנדב לסיירת הורים שלנו, לרישום ועוד פרטים: פזית ביטון, רכזת סיירת הורים- 050-6694769

חניות ורודות בשדרות: לנשים בהריון ולאחר לידה

קווים 588, 589, 687, 688, 689 - שינוי לוחות הזמנים ותוספת נסיעות:

נוסעים/ות יקרים/ות, החל מיום שני ה-18.11.19 יחולו שינויים בלוחות הזמנים של הקווים 588, 589, 687, 688, 689, ותתווספנה נסיעות חדשות: • בקו 588 מכיוון מכללת ספיר תתווסף נסיעה בשעה 18:00. • בקו 589 מכיוון מכללת ספיר תתווסף נסיעה בשעה 18:00. • בקו 688 מכיוון ערד תתווסף נסיעה בשעה 6:55. • בקו 688 מכיוון מכללת אחווה תתווסף נסיעה בשעה 16:00. לוחות הזמנים המלאים יעודכנו במודיעין האתר בסמוך למועד השינוי. מטרופולין מאחלת נסיעה בטוחה ונעימה, לעדכונים בזמן אמת חייגו 5900* מוקד מטרופולין.

מוקד הקרן לידידות 9779*

מוקד הקרן לידידות 9779*

חדש! קו 587 מירוחם למכללת ספיר החל מסוף אוקטובר

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

מוקירים את שמיר: כיכר על-שם ראש הממשלה המנוח נחנכה בשדרות

עיריית שדרות וארגון JNF UK חנכו ביום שלישי השבוע את כיכר יצחק שמיר, בכניסה המערבית לעיר, על-שם ראש הממשלה השביעי של מדינת ישראל.

 

נציגי הארגון, בראשותו של היו"ר, שמואל חייק, פנו לעירייה בשנה האחרונה בבקשה לקרוא את הכיכר על שמו של שמיר ז"ל. הארגון אחראי לשער הכניסה לעיר בשעתו, כשדוד בוסקילה היה ראש העיר וכן לשדרה הראשית בדרך מנחם בגין. בנוסף, תרמו את מתחם ה"סקייט פארק" המשרת את בני הנוער בעיר.

 

לאור בקשתו של הארגון ולאחר הסכמת בני המשפחה, העלה ראש העיר, אלון דוידי, את ההצעה לקרוא את הכיכר על שם יצחק שמיר בישיבת המליאה וההצעה עברה ברוב קולות.

 

בטקס חנוכת הכיכר נכחו בני משפחת שמיר – ילדיו של יצחק, השר לשעבר יאיר שמיר ורעייתו וכן אחותו, גלעדה – השר זאב אלקין, ראש העיר, דוידי, ראש העיר לשעבר, דוד בוסקילה, יו"ר JNF UK, שמואל חייק וחברי הבורד, חברי הכנסת איילת שקד, עודד פורר, מרק איפראימוב ומשה אבוטבול, חברי כנסת לשעבר, כמו דן מרידור, עוזי לנדאו ועוזי דיין וכן סגני ראש העיר, אלעד קלימי וחוה נחשונוב, חברי המועצה הרצל שאובי ואלונה רבינוביץ' אליהו, נשיא המכון לתכנון מדיניות עם יהודי, אבינועם בר יוסף והרב ישראל צישינסקי, מייסד ויו"ר עמותת "רפואה ושמחה".

 

יו"ר JNF UK, שמואל חייק, אמר: "אני הייתי קרוב לשמיר שנים רבות. עבור שמיר הממלכתיות, הענייניות וטובת המדינה קדמו תמיד לכל שיקול פוליטי או אישי. אני, יחד עם יהודי אנגליה מקווים כי שדרות, העיר ששבעה רקטות כה רבות בשנים האחרונות תיהנה מהכיכר לזכרו של האיש הצנוע הישר הנחוש והחזק כברזל הזה".

 

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "יצחק שמיר ז"ל היה סמל בחייו ונותר סמל גם במותו. יצחק שמיר עמד תמיד בחזית מדינת ישראל ולכן כעיר שעומדת בחזית של מדינת ישראל, זו זכות בשבילנו שאלה הפנים שלנו. שמיר היה אדם שלא מתבייש לומר את דעתו, נלחם על עקרונותיו, שואף ומצליח. אני שמח ומברך על שיתוף הפעולה עם JNF UK בראשות שמואל חייק היקר, שיחד עם משפחת שמיר הובילו לקריאת הכיכר על שמו של יצחק שמיר ז"ל. נדאג שהכיכר, שכל מי שנכנס לעיר פוגש בה, תישא את שמו של שמיר בצורה יפה ומכבדת".

השר זאב אלקין אמר: "אני נמצא כאן בזכות יצחק שמיר שהביא כנגד כל הסיכויים את העלייה הגדולה מברית המועצות לשעבר. שדרות הפכה להיות עיר בזכות העלייה הזו. אני שמח שבימים בהם בחלקים אחרים בארץ הזו מתקשים להנציח את שמיר, כאן בשדרות הוא מונצח בצורה נהדרת. הוא אחד מראשי הממשלה הטובים שהיו כאן".

 

בנו של יצחק, יאיר שמיר: "אברך בברכת הצלחה לראש העיר שדרות ולאנשיו וברכת יישר כוח לתושבי שדרות אשר עמידתם האיתנה לאורך השנים במאבק על חבל ארץ זה הם מקור לגאווה לאומית והם סמל לנחישות ולאופטימיות לכולנו. ברכה גם לאנשי  JNF UK ולעומדים בראשם השומרים על קשר אמיץ בין ישראל לתפוצות והמטפחים את הקשר בין העם היהודי לאדמתו בארץ ישראל וזאת בעשייה, בבנייה וביוזמות אין קץ".

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • התהלוכה- יוצאת לדרך

  היום, בשעה 16:00 התהלוכה השנתית של ראש חודש אדר בואו בהמוניכם עם הילדים לחוויה מהנה ומשמחת. מ-3 מרחבת במתנ"ס שכונת נווה אשכול: מרחוב נתן אלתרמן - מול מסעדת סילביה שכונת הכרמים - מרחבת בי"כ אהבת ישראל, רחוב הרב משאש 6

 • מוקד הקרן לידידות 9779*

  הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • עיריית שדרות מחפשת אותך! בואו להיות הפנים היפות של העיר!

 • בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים

  עיריית שדרות מזמינה בזאת ספקים וקבלנים להגיש בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים, אשר יהיו רשאים להשתתף בהצעות מחיר שתפרסם העירייה מעת לעת, לפי צרכיה, ובהליכי התקשרות לאספקת טובין ו/או לקבלת שירותים הפטורים מחובת מכרז פומבי.

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד