עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

החל מיום שני, 23/03/2020, כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בלוחות זמנים מיוחדים

חל מיום שני, 23/03/2020, כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בלוחות זמנים מיוחדים דן בדרום: כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בתדירות של עד 2 נסיעות בשעה. קו 4 באשקלון יפעל בתדירות של 3 נסיעות קווי ההזנה לרכבת יופעלו בהתאם ללחות זמני הנסיעה העדכניים של הרכבת. קווים 2א, 6א, 8 באשקלון לא יפעלו כלל ניתן להתעדכן באתר האינטרנט www.danbadarom.co.il דן באר שבע: כל הקווים יפעלו בתדירות של עד 2 נסיעות בשעה. הקווים הבאים יפעלו בתדירות של 3 נסיעות בשעה – 5, 7, 8, 25. ניתן להתעדכן באתר האינטרנט www.danbr7.co.il

יום הניקיון הלאומי

בתאריך 24/3 נציין ברחבי הארץ את "יום הניקיון הלאומי". מטרת יום הניקיון היא לקדם מודעות לשמירה על ניקיון המרחב הציבורי, ולחנך את דור העתיד לערכים של צמצום פסולת, מיחזור ועוד.

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

פברואר יוצא מן הכלל כבר ממש פה מעבר לפינה

מופעים מוזיקליים, הצגות, סדר ט״ו בשבט מיוחד, סרטים ופעילויות ספורט - כל אלו ועוד יחכו לכם במהלך החודש המיוחד הזה! הצטרפו למסורת מיוחדת במינה ולחודש מדהים שמטרת העל שלו היא לקרב אותנו זה לזה וללמוד להכיר, באמצעות שלל פעילויות, את עולמם של בעלי המוגבלויות לתכנייה המלאה לחצו:

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

שדרות מכינה את בני הנוער לשירות משמעותי

שנת תש"ף ביחידת הנוער תוססת ומלאה בפעילות מתמדת. בהמשך למדיניותו של ראש העיר והנחייתו ליחידת הנוער העירונית, בניהולה של גל שמאי-לוי, להוביל את בני הנוער של שדרות לשירות משמעותי בצה"ל, החלו ביחידה לשים דגש על הכנה לשירות משמעותי צבאי. הדבר הראשון שנעשה הוא הקצאת מקום למטרה החשובה הזו, ובצמוד ליחידת הנוער הממוקמת במרכז הצעירים, מול הסינמטק, נפתח משרד שבו ניתן לקבל סיוע בכל הקשור לגיוס- מילוי שאלון העדפות, הכנה לצו ראשון, פגישות ייעוץ עם חיילי פרק המשימה ועם רכזת השירות המשמעותי העירוני- רות בן אבו שמתכללת את כל התחום.

בנוסף, עיריית שדרות רכשה אפליקציה המדמה את המבחן הפסיכוטכני של הצו הראשון. כל ערכה כזו פתוחה למשתמש פרטי עם קוד כניסה. האפליקציה "זוכרת" את המשתמש וכך ניתן לראות את מגמת השיפור בהכנה. כך בני הנוער יכולים להתכונן ולהגיע כמה שיותר ערוכים לצו הראשון. בנוסף, במהלך חודש פברואר חיילי פרק המשימה יערכו בבתי הספר סימולציות לצו ראשון וגם בהם יתנסו בני הנוער בערכה. בנות י"ב עברו סימולציה שמדמה עבורן את יום המאה. כל זה על מנת שבני הנוער שלנו יגיעו כמה שיותר מוכנים לימים הממיינים של הצבא.

תוכנית נוספת שיצאה לפועל - "פרחי קצונה" בהובלה של ירדן רימון, קצין במיל' ובן העיר. התוכנית, ראשונה מסוגה בעיר, החלה לפעול לאחרונה, קבוצה של כ-15 בני נוער 

משכבת י"ב יעברו תכנים על מנהיגות וציונות, יגיעו לבסיסי צה"ל ויפגשו עם קצינים- כל זה על מנת להתגייס לשירות משמעותי ולצאת לקצונה/ פיקוד בהמשך.

התוכנית תופעל גם במקיף הכללי וגם במקיף הדתי, תוכנית של מרכז חוסן והשירות הפסיכולוגי יחד עם מנהלי בתי הספר, על מנת להכין את בני הנוער שלנו, שחווים מציאות ביטחונית לא קלה להתמודדות בזמן השירות.

ביום רביעי שעבר נערכה פתיחה חגיגית של התוכנית במעמד ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, וסגנו, אלעד קלימי, שבירכו את בני הנוער, הוריהם והצוותים החינוכיים שהגיעו לפרגן.  

עוד תחום שעליו שמים דגש ביחידת הנוער, ליווי חיילים במהלך השירות הצבאי עם שני פרויקטים. אחד של ארגון "אחריי" ופרויקט שני של מורים מבתי הספר שידאגו לשמור על קשר עם חיילים במהלך השירות, לתת תמיכה, אוזן קשבת וייעוץ. תוכנית נוספת הפועלת בעיר היא של האגף לשירותים חברתיים- "ניצוץ" שמאפשרת סיוע לחיילים במהלך השירות וטרם הגיוס.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "הצעירים הללו, הם מיטב הנוער שלנו, בשדרות ובישראל בכלל. נוער ציוני, ערכי, תורם ומוביל. נמשיך להשקיע בדור הצעיר והמבטיח שלנו, תוך קידום החינוך למצוינות. לנערים היקרים, אני מאחל הצלחה בהמשך הדרך. גאה בכם, יחד עם כל תושבי העיר".

סגן ראש עיריית שדרות, אלעד קלימי: "ההכנה נועדה להוות גורם מתאם ומרכז של כלל הפעילות העירונית בהקשר של גיוס לצה"ל ושירות לאומי. השירות הצבאי הוא חלק בלתי נפרד ממערכת החינוך הרחבה של צעירי שדרות, המקנה להם את הכלים והערכים אשר רק בצה"ל, כגוף צבאי עם משמעת נוקשה, אפשר לקבל. כך הדבר גם בשירות לאומי משמעותי אשר מפגיש את המשרתות עם אתגרים משמעותיים במגוון רחב של מסגרות בעיר ומחוצה לה. אני מאחל לכל המיועדים לשירות ואלו שכבר בשירות, שירות מהנה ומועיל".

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
  • מוקד הקרן לידידות 9779*

    הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

  • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

    תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

  • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

  • בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים

    עיריית שדרות מזמינה בזאת ספקים וקבלנים להגיש בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים, אשר יהיו רשאים להשתתף בהצעות מחיר שתפרסם העירייה מעת לעת, לפי צרכיה, ובהליכי התקשרות לאספקת טובין ו/או לקבלת שירותים הפטורים מחובת מכרז פומבי.

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד