עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

סגירת כביש 2.6.20

תושבים יקרים. בשל עבודות לשיפור תשתית המים בעיר, ייסגרו לתנועת כלי רכב משני הכיוונים מעגלי התנועה קריספל (בר לב/בורוכוב) - צלנדורף (בר לב / קרן קיימת לישראל), בתאריך 2.6.20 בשעות 08:30-18:00. ניתן לנסוע בדרכים חלופיות כמו רחובות המכבים, גולומוב והרב אברג'ל. אנא היערכו בהתאם. מוקד מידע ושירות לתושב.

פורטל חירום לאומי

מידע והנחיות להתמודדות במצבי החירום - עיריית שדרות ופיקוד העורף

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

פברואר יוצא מן הכלל כבר ממש פה מעבר לפינה

מופעים מוזיקליים, הצגות, סדר ט״ו בשבט מיוחד, סרטים ופעילויות ספורט - כל אלו ועוד יחכו לכם במהלך החודש המיוחד הזה! הצטרפו למסורת מיוחדת במינה ולחודש מדהים שמטרת העל שלו היא לקרב אותנו זה לזה וללמוד להכיר, באמצעות שלל פעילויות, את עולמם של בעלי המוגבלויות לתכנייה המלאה לחצו:

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

'שבוע האזרח הוותיק' צוין בשדרות

צוות המדור לטיפול באזרחים ותיקים באגף לשירותים חברתיים בעיריית שדרות, בשיתוף פורום אזרחים וותיקים עירוני החליט השנה להרחיב את הפעילות לטובת האזרחים הוותיקים וקיים פעילות שונה וחווייתית בכל יום במהלך השבוע הזה.

יריית הפתיחה הייתה ביום ראשון כאשר תושבי העיר התעוררו לעיר מקושטת בלונים. ביום זה נהנו הגמלאים מחוויית קולנוע יומית בה הוקרנו סרטים בשפה העברית ובשפה הרוסית בסינמטק והתכבדו בכיבוד קל. 

ביום השני לפעילות נהנו הגמלאים מיום כיף מיוחד במינו באולם הספורט בשכונת ניר עם שהיה מיועד לפעילות ספורטיבית עם הנכדים שלהם. הגמלאים והנכדים נהנו מפעילויות רבות יחד ושיחקו במשחקי גיבוש, משחקי חשיבה, משחקי כדור ועוד ובסיום נהנו ממופע קרקס מקסים לכל המשפחה. הנכדים והגמלאים נהנו מהפתעות רבות ומכיבוד עשיר. "היה מרגש ביותר לראות איך הסבים והסבתות משחקים ונהנים עם נכדיהם", סיפרו במדור.

הפעילות שתוכננה ליתר השבוע נדחתה עקב המצב הביטחוני אבל מתכנני הפעילות והגמלאים לא ויתרו וקיימו את מה שתוכנן מיד בתום סבב הלחימה.

כך, ביום שלישי הגיעו חברות צוות המדור לטיפול באזרח הוותיק ופורום אזרחים וותיקים עירוני לשמח את הגמלאים בשוק העירוני בחלוקה של ורדים וסוכריות ועם הרבה מוזיקה וריקודים.

אחרי ימים לא פשוטים שעברו על תושבי שדרות היה נהדר לראות את הגמלאים שמחים ורוקדים.

ביום רביעי הגיעו כ-350 גמלאים לחגוג את אירוע השיא בבוקר מדהים עם שולחנות מלאים בכל טוב. האירוע נפתח עם תלמידי כיתות א׳ מבית ספר "שקמים מעוז" שהגיעו והפתיעו את הגמלאים בשיר ובדקלום עבורם, הגמלאים התרגשו מאוד לראות את הילדים המקסימים וקיבלו אותם באהבה גדולה. בהמשך התקיים מופע מדהים עם ירון אילן שאירח את הזמרים פיני חדד, איציק שמלי והזמר מישה קירקלין ששר בשפה הרוסית. הגמלאים רקדו ושרו עם הזמרים בשמחה רבה ובסיום היום הגמלאים קיבלו שי מקסים.

להמשך שבוע האזרח הוותיק מתוכנן יום כיף גם לאזרחים מרותקי בית. ביום זה יגיעו קשישים מרותקי בית בליווי המטפלות/ בן משפחה ליום כיף  במרכז הרפואי של הרב פירר לפעילות ספורטיבית מותאמת למוגבלים בתנועה ולהרצאה בנושא ניידות ומעברים ולארוחת צהריים.

צוות המדור לטיפול באזרחים וותיקים ופורום אזרחים וותיקים עירוני כולל נציגות של: עמיגור, קרן ידידות, עמותת רעות, מרכז יום מט"ב, עמך, חברות הסיעוד: א.מ.מתן, דנאל, ד.ש דניאל, מט"ב, מתן שירותי בריאות, תגבור, עמל סיעודית,  משתף פעולה במהלך כל השנה ובייחוד סביב אירועי שבוע האזרח הוותיק. "שמחנו לייצר פעילות נרחבת עבור הגמלאים ובמקביל להעלות את המודעות העירונית לאוכלוסייה היקרה הזו", אמרו המארגנים, "למרות שהמצב הביטחוני קטע את הפעילות המתוכננת אבל בשדרות הוכיחו שאין משהו שיכול למנוע מהגמלאים להגיע לשמוח וליהנות".

ראש העיר אלון דוידי: "אירועי שבוע הקשיש הפכו להיות מסורת מבורכת. מבחינתנו מדובר באירוע שיא שמסכם שנה מלאה בפעילות לאוכלוסיית האזרחים הוותיקים בעיר. השנה נהנינו מהיענות שיא של אזרחים ותיקים שהגיעו לחגוג עמנו".

מחזיקת תיק שירותים חברתיים, עו"ד אלונה רבינוביץ' אליהו: "תמיד כיף לשמוח וליהנות עם וותיקי העיר, לראות מגוון של אנשים שהגיעו ממקומות שונים חוגגים יחד. נמשיך לעשות ולפעול למענם בכל ימות השנה".

מנהלת המדור לטיפול באזרח הוותיק, אתי סדון: "היה מאתגר ומרגש לתכנן עבור ותיקי שדרות שבוע מלא בפעילויות והנאות. תודה לגמלאים היקרים שמגיעים ונהנים

ממגוון פעילויות המתוכננים עבורם. ותודה ויישר כוח ענק לכלל השותפים לעשייה, צוות גמלאים ונהנים, מועדוני הגמלאים ולחברות הסיעוד ששותפות איתנו לאורך כל הדרך באירועי שבוע האזרח הוותיק וכמובן לראש העיר, אלון דוידי, ולמחזיקת התיק, אלונה רבינוביץ', שמאפשרים לנו את המרחב הזה".

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
  • פורטל חירום לאומי

    מידע והנחיות להתמודדות במצבי החירום - עיריית שדרות ופיקוד העורף

  • סגירת כביש 2.6.20

    תושבים יקרים. בשל עבודות לשיפור תשתית המים בעיר, ייסגרו לתנועת כלי רכב משני הכיוונים מעגלי התנועה קריספל (בר לב/בורוכוב) - צלנדורף (בר לב / קרן קיימת לישראל), בתאריך 2.6.20 בשעות 08:30-18:00. ניתן לנסוע בדרכים חלופיות כמו רחובות המכבים, גולומוב והרב אברג'ל. אנא היערכו בהתאם. מוקד מידע ושירות לתושב.

  • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

  • שינויים בתחבורה הציבורית - שבועות

    וסעים יקרים, ביום חמישי ה-28.5.20, ערב חג שבועות, יופעלו קווי השירות במתכונת של יום שישי. ביום שישי, ה- 29.5.2020 חג השבועות- לא תופעל כלל התחבורה הציבורית. עמדות "על הקו" תהיינה סגורות בימים חמישי ושישי. החל מיום שני ה-1.6.20, יחול שינוי במסלול קו 20 הנוסע בין באר שבע לכסייפה, בשני כיווני הנסיעה.

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד