עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

החל מיום שני, 23/03/2020, כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בלוחות זמנים מיוחדים

חל מיום שני, 23/03/2020, כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בלוחות זמנים מיוחדים דן בדרום: כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בתדירות של עד 2 נסיעות בשעה. קו 4 באשקלון יפעל בתדירות של 3 נסיעות קווי ההזנה לרכבת יופעלו בהתאם ללחות זמני הנסיעה העדכניים של הרכבת. קווים 2א, 6א, 8 באשקלון לא יפעלו כלל ניתן להתעדכן באתר האינטרנט www.danbadarom.co.il דן באר שבע: כל הקווים יפעלו בתדירות של עד 2 נסיעות בשעה. הקווים הבאים יפעלו בתדירות של 3 נסיעות בשעה – 5, 7, 8, 25. ניתן להתעדכן באתר האינטרנט www.danbr7.co.il

יום הניקיון הלאומי

בתאריך 24/3 נציין ברחבי הארץ את "יום הניקיון הלאומי". מטרת יום הניקיון היא לקדם מודעות לשמירה על ניקיון המרחב הציבורי, ולחנך את דור העתיד לערכים של צמצום פסולת, מיחזור ועוד.

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

פברואר יוצא מן הכלל כבר ממש פה מעבר לפינה

מופעים מוזיקליים, הצגות, סדר ט״ו בשבט מיוחד, סרטים ופעילויות ספורט - כל אלו ועוד יחכו לכם במהלך החודש המיוחד הזה! הצטרפו למסורת מיוחדת במינה ולחודש מדהים שמטרת העל שלו היא לקרב אותנו זה לזה וללמוד להכיר, באמצעות שלל פעילויות, את עולמם של בעלי המוגבלויות לתכנייה המלאה לחצו:

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

"הבית להורות" שדרות אירח את טל פרידמן

השכיחות ללידת ילד על הרצף האוטיסטי עומדת על אחת ל-100 לידות. מנתוני משרד החינוך עולה כי בשנת 2018 למדו 10,282 תלמידים עם אוטיזם בבתי ספר של החינוך המיוחד ועוד 5,066 תלמידים עם אוטיזם שולבו בבתי ספר רגילים.משימת השילוב הינה משימה עליונה במעלה, והיא דורשת מאיתנו לפגוש ולהכיר את הילדים הללו.

השבוע, התקיימה הרצאתו של השחקן והקומיקאי טל פרידמן, שמוכר לכולנו מתחום ההומור והסאטירה. בהרצאה הציג פרידמן סיפור משפחתי מרגש, לאחר ניסיונות רבים שלו ושל אשתו להביא ילדים לעולם, השניים אימצו שני ילדים, אחת מהן היא תמר, שכשהייתה תינוקת אובחנה כסובלת מאוטיזם ופיגור.

בהרצאה המרגשת ואפילו דומעת, פרידמן קילף מעצמו את שכבות ההומור, חשף את מסע האבהות המטלטל שלו וסיפר איך הילדה שלו לימדה אותו מי הוא. פרידמן הציג את מה שלא כולם יודעים על 20,000 ישראלים שמאובחנים על הרצף האוטיסטי.

כאמור, ההרצאה, שהתקיימה במתנ"ס, הינה ראשונה בסדרת הרצאות וסדנאות של הבית להורות מבית השירות הפסיכולוגי באגף החינוך של עיריית שדרות, שיעסקו בהורות לילדים עם צרכים מיוחדים.

מנהלת השירות הפסיכולוגי-חינוכי, יפית חסן, ורכזת הבית להורות, חלי ברעם, הדגישו את התפקיד החברתי של הבית להורות בפיתוח היכולת לשיח, היכרות ושינוי תפיסה ביחס לאנשים עם צרכים מיוחדים והבטיחו להמשיך ולהביא הרצאות נוספות שסייעו ביצירת התשתית הזו. 

ראש העיר, אלון דוידי: "בשדרות אנחנו שמים דגש על אפשרויות לכל התושבים ובתוך כך לכל הילדים, כל ילד וצרכיו הוא. בחרנו להשקיע בעתיד האישי של כל ילדה וילד. אנחנו חושבים חינוך כי הוא הבסיס לעתידה של העיר שהיא מקום למחשבה".

סגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, אלעד קלימי: "הסיפור של טל מרגש עד דמעות ומלמד אותנו על קבלת השונה בכלל ובפרט כשמדובר בילדים עם צרכים מיוחדים. תודה לטל פרידמן ויישר כוח ליפית חסן, מנהלת השירות הפסיכולוגי. אני מזמין את כולם לבוא ולהצטרף להרצאות ולעקוב אחרי הפרסומים, הבית להורות נותן כלים לכולנו להורות טובה יותר".


שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
  • מוקד הקרן לידידות 9779*

    הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

  • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

    תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

  • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

  • בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים

    עיריית שדרות מזמינה בזאת ספקים וקבלנים להגיש בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים, אשר יהיו רשאים להשתתף בהצעות מחיר שתפרסם העירייה מעת לעת, לפי צרכיה, ובהליכי התקשרות לאספקת טובין ו/או לקבלת שירותים הפטורים מחובת מכרז פומבי.

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד