עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

ימים פתוחים להורי ילדים העולים לכיתות א'

תושבים יקרים, עיריית שדרות מזמינה את הורי הילדים העולים לכיתה א' בשנת תשפ"א לימים פתוחים להיכרות עם בתי הספר היסודיים. ההרשמה לבתי הספר תחל ב-27.1, בהצלחה!

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

ראשי רשויות העוטף בכנסת: "מציאות חיינו לא מוסרית"

ביום שלישי השבוע התקיים בכנסת מפגש לחיזוק שדרות והמועצות בעוטף עזה, אותו יזמו חברי הכנסת אלון שוסטר (תושב מפלסים), עמיר פרץ (תושב שדרות), מרק איפראימוב (תושב שדרות), ד"ר שלמה קרעי (תושב זמרת), עודד פורר ומיכל שיר.

הדיון החל בדברי פתיחה של ח"כ שוסטר, בעברו ראש מועצת שער הנגב, ראש המועצה הנוכחי, אופיר ליבשטיין ובהמשך גם ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, וראשי המועצות של חוף אשקלון ואשכול, איתמר רביבו וגדי ירקוני. כלל חברי הכנסת התייחסו לנושא, כמו גם נציגי משרדי הממשלה שהשתתפו בדיון.

בשלב מסוים ובהפתעה לנוכחים. הורידו ראשי הרשויות את חולצותיהם המכופתרות וחשפו חולצות שעליהן הכיתוב באדום ״מציאות לא מוסרית״ כאות מחאה על המצב הביטחוני הקשה באזור.

דוידי לקח את המיקרופון ואמר לנוכחים ולתקשורת: ״שמדברים על תוכנית אסטרטגית לעוטף עזה, התוכנית צריכה לשים למצב הביטחוני סוף. כל אחד מכם, לא משנה אם אתם מהליכוד, מכחול לבן, מהעבודה-גשר או מהבית היהודי צריכים לקחת אחריות. אנחנו דורשים ממשלת חירום. חייבים לשנות את המשוואה ולהתעסק קודם כל בביטחון״.

עוד הוסיף דוידי: ״יש לכם הזדמנות, אל תדחו את זה לעוד שנה או לעוד ארבעה חודשים, אל תלכו לוועדות, תלכו למנהיגי המפלגות שיישבו איתנו, אם אנחנו, ראשי הרשויות, יודעים להתאחד מימין ומשמאל בשביל לדעת שיהיה עתיד טוב יותר לילדים שלנו, אתם גם מסוגלים לעשות את זה. אנחנו רוצים לדעת שעשרות אלפי תושבי העוטף הם הראשונים, הם עומדים בחזית״.

דוידי התייחס גם לנושא האישי שלו בבית וסיפר: "היום בישרו לי שהבת שלי, בת ה-8 שהיא ילדה מקסימה, מדהימה, תקבל אחרי שנה של טיפולים, עוד 12 טיפולים, אז מה תעזור התוכנית האסטרטגית? אתם, חברי הכנסת, צריכים לתת את התשובות, שבו ביחד, תביאו את כולם לפה, תפסיקו להתעסק בכסאולוגיה, מי ראשון, מי שני ומי שלישי. אנחנו רוצים לדעת שעשרות אלפי תושבי העוטף הם הראשונים, הם עומדים בחזית ומגיע להם שבשבילם תצאו מכאן ותלכו למנהיגים ותאמרו להם בואו נשב ב-36 שעות הללו ותנו צ'אנס לממשלת חירום עבורם".

לאחר הדיון המשיכו ראשי הרשויות לפגישה עם יו"ר כחול לבן, ח"כ בני גנץ. דוידי אמר לו: "מה נרוויח אם נלך לבחירות? תתרכזו בעוטף, הבעיה הכי דחופה כרגע. אנחנו כבר לא מאמינים לכם, ההתנהגות שלכם לא מוסרית".

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • התהלוכה- יוצאת לדרך

  היום, בשעה 16:00 התהלוכה השנתית של ראש חודש אדר בואו בהמוניכם עם הילדים לחוויה מהנה ומשמחת. מ-3 מרחבת במתנ"ס שכונת נווה אשכול: מרחוב נתן אלתרמן - מול מסעדת סילביה שכונת הכרמים - מרחבת בי"כ אהבת ישראל, רחוב הרב משאש 6

 • מוקד הקרן לידידות 9779*

  הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • עיריית שדרות מחפשת אותך! בואו להיות הפנים היפות של העיר!

 • בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים

  עיריית שדרות מזמינה בזאת ספקים וקבלנים להגיש בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים, אשר יהיו רשאים להשתתף בהצעות מחיר שתפרסם העירייה מעת לעת, לפי צרכיה, ובהליכי התקשרות לאספקת טובין ו/או לקבלת שירותים הפטורים מחובת מכרז פומבי.

 • רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד