עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

ימים פתוחים להורי ילדים העולים לכיתות א'

תושבים יקרים, עיריית שדרות מזמינה את הורי הילדים העולים לכיתה א' בשנת תשפ"א לימים פתוחים להיכרות עם בתי הספר היסודיים. ההרשמה לבתי הספר תחל ב-27.1, בהצלחה!

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

דוידי הנחה: תוכנית מקיפה לריבוד כבישים משובשים בעיר

עבודות הפיתוח הרבות שעיריית שדרות מבצעת בשנים האחרונות, בהן החלפת תשתיות מים ישנות של מים וביוב וכן אירועים של פיצוצי מים, הובילו בחלק מהמקרים לליקויים בכבישי העיר המתבטאים בבורות ומשקעים שנוצרו ממשאיות רבות וכלי רכב כבד שנוסעים ברחבי העיר. ליקויים אלו גורמים אי נוחות לכלי הרכב ולמשתמשי הדרך ברחבי העיר.

בעקבות כך, כינס ראש העיר, אלון דוידי, במשרדו את אנשי החברה הכלכלית לפיתוח שדרות, ואגף שפ"ע בעירייה והנחה אותם להוביל תכנית מקיפה בתחום התשתיות, במקביל לעבודות לפיתוח העיר. לשם כך, הגורמים הכינו תוכנית לשדרוג ושיפוץ מאסיבי של תשתיות וכבישים ברחבי השכונות בעיר, כאשר העבודות כוללות קרצוף, ריבוד וסלילה מחדש.

על מנת להקל על התושבים והמשתמשים בדרך, הוחלט כי העבודות יבוצעו בשעות מתאימות לעומסי התנועה. בזמן ביצוע העבודות תתאפשר כניסת ויציאת כלי רכב על פי הכוונה המשטרה, שתוצב במקום.

העבודות לחידוש התשתיות הישנות וביצוע שיפורי בטיחות וסימוני דרך, נותנות מענה בטיחותי ראוי לתושבים, זאת לצד פיתוח תשתיות חדשות לטובת משפחות צעירות שמבקשות לקבוע את ביתן בעיר בשכונות החדשות ההולכות ונבנות בה.

שיקום ושיפוץ הכבישים מתבצעים במסגרת תכנית היקפית של העירייה. מדובר בשרשרת של פרויקטים שהחלו בשנים קודמות ויימשכו בשנה הקרובה, וזאת במטרה לשפר את איכות חיי התושבים בשכונות העיר על-פי מדיניות עקבית ותכנון אחראי של פרויקטים גדולים אותם מבצעת העירייה בכל התחומים.

יש לציין שמעבר לפרויקט ריבוד הכבישים, כשתושבים פונים למוקד מידע ושירות לתושב או בכל דרך אחרת, על מנת להתריע על מפגע בכביש, עובדי העירייה מגיעים ומתקנים את הליקויים במהירות האפשרית.

ראש העיר, אלון דוידי: "התוכנית לשיקום ושיפוץ הכבישים היא על-מנת שלכולנו יהיה נעים יותר ובטוח יותר לנסוע ברחבי העיר. נשקיע עשרות מיליוני שקלים בשדרוג המרחב הציבורי שכולל תיקון מדרכות וריבוד כבישים מאסיבי. מדרכות יוחלפו, ישודרגו ויונגשו. תודה לתושבי ולתושבות העיר על שיתוף הפעולה ועל הסבלנות, נמשיך לעשות את המיטב לשיפור ושדרוג רחובות העיר לרווחתכם ולנוחיותכם".

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • התהלוכה- יוצאת לדרך

  היום, בשעה 16:00 התהלוכה השנתית של ראש חודש אדר בואו בהמוניכם עם הילדים לחוויה מהנה ומשמחת. מ-3 מרחבת במתנ"ס שכונת נווה אשכול: מרחוב נתן אלתרמן - מול מסעדת סילביה שכונת הכרמים - מרחבת בי"כ אהבת ישראל, רחוב הרב משאש 6

 • מוקד הקרן לידידות 9779*

  הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • עיריית שדרות מחפשת אותך! בואו להיות הפנים היפות של העיר!

 • בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים

  עיריית שדרות מזמינה בזאת ספקים וקבלנים להגיש בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים, אשר יהיו רשאים להשתתף בהצעות מחיר שתפרסם העירייה מעת לעת, לפי צרכיה, ובהליכי התקשרות לאספקת טובין ו/או לקבלת שירותים הפטורים מחובת מכרז פומבי.

 • רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד