עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

ימים פתוחים להורי ילדים העולים לכיתות א'

תושבים יקרים, עיריית שדרות מזמינה את הורי הילדים העולים לכיתה א' בשנת תשפ"א לימים פתוחים להיכרות עם בתי הספר היסודיים. ההרשמה לבתי הספר תחל ב-27.1, בהצלחה!

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

מוקד שדרות כיכב בכנס מנהלי מוקדים – בפעם השנייה ברציפות

במסגרת הכנס השנתי של מנהלי המוקדים העירוניים ברשויות המקומיות, שהתקיים השבוע במלון "ניר עציון" שבכרמל, התבקשה עיריית שדרות על-ידי מארגני הכנס – מפעם, משרד הפנים ואיגוד מנהלי המוקדים - להציג את המהפך שעשתה עיריית שדרות במוקד מידע ושירות לתושב החל משנת 2017 וזאת בפעם השנייה ברציפות, לאחר שגם בשנה שעברה הגיעה בקשה דומה לעירייה. דבר זה ממחיש את מיצוב המוקד של שדרות, הפועל תחת האגף לשירות התושב בניהולה של הילה אלימלך, כאחד מהמוקדים המתקדמים והמובילים בארץ מבחינת מתן השירות והטכנולוגיות הקיימות בו.

בהרצאה, אותה העביר מנהל המוקד, ירון זוהר, הוא הציג בפני מנהלי המוקדים את המערכות הטכנולוגיות המתקדמות הקיימות במוקד המאפשרות מתן שירות מיטבי בשגרה ובחירום. בין השאר, מרכזייה חכמה עם מערכת ניהול תורים, מערכת שליטה ובקרה (שו"ב), אפליקציה לעובדים, מערכת סקרים לתושב, מערכת מצלמות רחבה ומתקדמת, מערכת מסרונים לתושב והודעות קוליות לאוכלוסיות מיוחדות, מערכת חיישנים לניתור וטיפול בגלישת ביוב, מערכת חיישנים לפחים מוטמנים ומערכות ביטחוניות הקיימות במוקד.

כמו כן, הציג מנהל המוקד את הגידול המשמעותי בכמות הפניות למוקד בזמני שגרה וחירום, דבר המעיד על אמון התושבים במוקד העירוני. לאחרונה השיקה העירייה את שירות הפניות למוקד באמצעות הוואטסאפ וכיום 30% מהפניות למוקד מגיעות בוואטסאפ.

לאור כך, במהלך השנה האחרונה עשרות רשויות הגיעו ועודן מגיעות למוקד שדרות על מנת ללמוד ולהעתיק את מודל ההפעלה ואופן מתן השירות לתושב גם לרשויות שלהן.

ראש העיר, אלון דוידי: "זו גאווה בשבילנו שמוקד שדרות מצטיין ומאפשר למוקדים של רשויות נוספות ללמוד ולהצטיין גם כן על-מנת להשתפר. שמתי את נושא השירות לתושב בראש סדר העדיפות, השקענו בכך משאבים רבים, הבאנו אנשים טובים ונמשיך להשקיע ולשפר למען התושבים היקרים שלנו".

מנכ"ל העירייה, טל טורן: ״תחום שרות לתושב הינו יעד אסטרטגי אותו שם ראש העיר, ובכלל זה הקמת אגף שרות לתושב, ומוקד שירות ומידע עירוני משוכלל ומקצועי, כל זאת על מנת לתת את השרות המקצועי והיעיל לתושביה היקרים של העיר שדרות. במוקד החדש הושקעו משאבים רבים, גויס כוח-אדם מקצועי ושרותי, כל זאת לרווחת התושבים בשגרה ובחרום".

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • התהלוכה- יוצאת לדרך

  היום, בשעה 16:00 התהלוכה השנתית של ראש חודש אדר בואו בהמוניכם עם הילדים לחוויה מהנה ומשמחת. מ-3 מרחבת במתנ"ס שכונת נווה אשכול: מרחוב נתן אלתרמן - מול מסעדת סילביה שכונת הכרמים - מרחבת בי"כ אהבת ישראל, רחוב הרב משאש 6

 • מוקד הקרן לידידות 9779*

  הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • עיריית שדרות מחפשת אותך! בואו להיות הפנים היפות של העיר!

 • בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים

  עיריית שדרות מזמינה בזאת ספקים וקבלנים להגיש בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים, אשר יהיו רשאים להשתתף בהצעות מחיר שתפרסם העירייה מעת לעת, לפי צרכיה, ובהליכי התקשרות לאספקת טובין ו/או לקבלת שירותים הפטורים מחובת מכרז פומבי.

 • רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד