עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

החל מיום שני, 23/03/2020, כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בלוחות זמנים מיוחדים

חל מיום שני, 23/03/2020, כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בלוחות זמנים מיוחדים דן בדרום: כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בתדירות של עד 2 נסיעות בשעה. קו 4 באשקלון יפעל בתדירות של 3 נסיעות קווי ההזנה לרכבת יופעלו בהתאם ללחות זמני הנסיעה העדכניים של הרכבת. קווים 2א, 6א, 8 באשקלון לא יפעלו כלל ניתן להתעדכן באתר האינטרנט www.danbadarom.co.il דן באר שבע: כל הקווים יפעלו בתדירות של עד 2 נסיעות בשעה. הקווים הבאים יפעלו בתדירות של 3 נסיעות בשעה – 5, 7, 8, 25. ניתן להתעדכן באתר האינטרנט www.danbr7.co.il

יום הניקיון הלאומי

בתאריך 24/3 נציין ברחבי הארץ את "יום הניקיון הלאומי". מטרת יום הניקיון היא לקדם מודעות לשמירה על ניקיון המרחב הציבורי, ולחנך את דור העתיד לערכים של צמצום פסולת, מיחזור ועוד.

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

פברואר יוצא מן הכלל כבר ממש פה מעבר לפינה

מופעים מוזיקליים, הצגות, סדר ט״ו בשבט מיוחד, סרטים ופעילויות ספורט - כל אלו ועוד יחכו לכם במהלך החודש המיוחד הזה! הצטרפו למסורת מיוחדת במינה ולחודש מדהים שמטרת העל שלו היא לקרב אותנו זה לזה וללמוד להכיר, באמצעות שלל פעילויות, את עולמם של בעלי המוגבלויות לתכנייה המלאה לחצו:

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

בשדרות נחנכה החנוכייה הגדולה במזרח התיכון

החנוכייה הגדולה ביותר במזרח התיכון בגובה של 11 מטרים ובצורת מגן דוד, נחנכה ביום שלישי השבוע בכניסה לשכונת המוסיקה החדשה בשדרות שנמצאת בתנופת בנייה גדולה. מדובר במיצג אדריכלי ענק שמסמל יותר מכל את מדינת ישראל עם משקל בסיס של 6 טון.

החנוכייה מוצבת על כיכר חדשה בכביש רחוב המגנים - בסמוך לבית ספר תורני מדעי שמחבר את שכונת נאות יצחק רבין לשכונה החדשה שמתחבר גם ליציאה מהעיר דרך תחנת הרכבת.

טקס חנוכת החנוכייה התחיל בהפנינג לכבוד חג החנוכה עם ילדי תוכנית ניצנים וילדי פותחים עתיד, לאחר מכן התקיים טקס חגיגי בנוכחות משלחת התורמים ויו"ר הסוכנות, יצחק הרצוג ובמעמד ראש העיר, אלון דוידי.

הופיעו בטקס, פרחי הזמר, ליאם מלכיאל ועמית יפרח שהנעימו בקולם ובנגינת כינור את האירוע.

החנוכייה נתרמה על ידי הארגון ההולנדי הבינלאומי "נוצרים למען ישראל", שביקשו להפגין סולידריות עם תושבי העוטף בעקבות ירי הרקטות. באירוע השתתפה משלחת גדולה מהולנד שהגיע במיוחד לאירוע יחד עם הרב הראשי של הולנד בנימין יאקאבס, ויו"ר ארגון "נוצרים למען ישראל - "CVI פים ואן דר הוף.

יו"ר הסוכנות הרצוג אמר: "החנוכייה היא סמל לתמיכה הגדולה לה זוכים תושבי עוטף עזה גם מידידים אוהבי ישראל הנמצאים מחוץ לישראל. הסולידריות שביקשו חברי 'נוצרים למען ישראל' להביע עם שדרות ויישובי העוטף מחממת את הלב".

לחנוכייה, שנבנתה לפני כשבע שנים, יש היסטוריה מפוארת של סולידריות עם ישראל. היא נדדה ברחבי הולנד ושימשה את חברי הארגון כסמל למפגני תמיכה בארץ ולמאבק באנטישמיות ואף הוצבה מול ארמון השלום בהאג.

ראש העיר, אלון דוידי, סיכם ואמר: "אני מודה ליוזם המיזם המרהיב הזה, הרב בנימין יעקבס, הרב הראשי וחבריו התורמים היקרים מהולנד, לסוכנות היהודית וליו״ר העומד בראשה, יצחק בוז׳י הרצוג ולכל השותפים הנפלאים. החנוכייה הזאת, הממוקמת בכניסה לשכונה חדשה בעיר, היא הסמל וההוכחה לכך שהאור תמיד מנצח
שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
  • מוקד הקרן לידידות 9779*

    הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

  • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

    תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

  • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

  • בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים

    עיריית שדרות מזמינה בזאת ספקים וקבלנים להגיש בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים, אשר יהיו רשאים להשתתף בהצעות מחיר שתפרסם העירייה מעת לעת, לפי צרכיה, ובהליכי התקשרות לאספקת טובין ו/או לקבלת שירותים הפטורים מחובת מכרז פומבי.

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד