עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

החל מיום שני, 23/03/2020, כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בלוחות זמנים מיוחדים

חל מיום שני, 23/03/2020, כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בלוחות זמנים מיוחדים דן בדרום: כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בתדירות של עד 2 נסיעות בשעה. קו 4 באשקלון יפעל בתדירות של 3 נסיעות קווי ההזנה לרכבת יופעלו בהתאם ללחות זמני הנסיעה העדכניים של הרכבת. קווים 2א, 6א, 8 באשקלון לא יפעלו כלל ניתן להתעדכן באתר האינטרנט www.danbadarom.co.il דן באר שבע: כל הקווים יפעלו בתדירות של עד 2 נסיעות בשעה. הקווים הבאים יפעלו בתדירות של 3 נסיעות בשעה – 5, 7, 8, 25. ניתן להתעדכן באתר האינטרנט www.danbr7.co.il

יום הניקיון הלאומי

בתאריך 24/3 נציין ברחבי הארץ את "יום הניקיון הלאומי". מטרת יום הניקיון היא לקדם מודעות לשמירה על ניקיון המרחב הציבורי, ולחנך את דור העתיד לערכים של צמצום פסולת, מיחזור ועוד.

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

פברואר יוצא מן הכלל כבר ממש פה מעבר לפינה

מופעים מוזיקליים, הצגות, סדר ט״ו בשבט מיוחד, סרטים ופעילויות ספורט - כל אלו ועוד יחכו לכם במהלך החודש המיוחד הזה! הצטרפו למסורת מיוחדת במינה ולחודש מדהים שמטרת העל שלו היא לקרב אותנו זה לזה וללמוד להכיר, באמצעות שלל פעילויות, את עולמם של בעלי המוגבלויות לתכנייה המלאה לחצו:

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

שדרות הצדיעה למורים

מורים ברחבי העיר זכו לכבוד מיוחד כשהנהגת העיר, ועדי ההורים והתלמידים ביקשו להוקיר להם תודה על פועלם.

יום המורה זהו יום הוקרה והערכה שבו הציבור הישראלי מוקיר ומעריך את המורות והמורים בישראל על עבודתם בעיצוב דור העתיד. לפני כ-5 שנים התאגדו ארגונים וגופים חינוכיים, לצד אנשי רוח ונבחרי ציבור, אשר ביקשו לציין את יום זה כיום הוקרה, ולכך התכנסה ועדת החינוך, התרבות והספורט של הכנסת לדיון מיוחד לכבוד יום המורה ומעמד המורה בישראל.

ברחבי הארץ מתקיימים טקסים ייעודיים, מחולקים פרחים, נערכות ארוחות מיוחדות ומתקיימות אירועים שמטרתם להודות למורי ישראל, וכל זאת בשיתוף הרשויות המקומיות וועדי ההורים.

בשדרות ציינו בימים האחרונים את היום המיוחד בכל בתי הספר והגנים בעיר, בשלל פעילויות וטקסים והוענקו למורים מתנות והפתעות, שחיממו את ליבם וגרמו להם להרגיש אהובים ומוערכים.

ועדי ההורים פינקו את המורים בקבלת פנים מכובדת וארוחת בוקר מיוחדת, התקיימו מפגשים משותפים למורים כולל הרצאות, סדנאות ופעילויות שונות ובכך למעשה, הנהלת העיר והנהגתה, יחד עם התלמידים והוריהם הוקירו תודה למורים על פועלם, סבלנותם, ההשקעה הרבה והעבודה הקשה.

עיריית שדרות פינקה את צוותי ההוראה ועובדי בתי הספר במכונת קפה משוכללת שתוצב בחדרי המורים של בתי הספר בעיר ותשמש אותם בהפסקות הקטנות במהלך היום. המורים והמורות הביעו הערכה גדולה על המחשבה בבחירת המתנה שמראה עד כמה באמת חושבים על המורים גם בפרטים הקטנים.

ראש העיר, אלון דוידי, וסגנו ומחזיק תיק החינוך, אלעד קלימי, עברו בין בתי הספר וחילקו את המתנה. "אתם, אנשי החינוך, מהווים את עמוד התווך של המערכת, התרומה שלכם לחברה גדולה ורבה ואנצל כאן את ההזדמנות לומר לכם תודה גדולה על כל העשייה", אמר דוידי.

קלימי הוסיף: "יום המורה זהו אמנם יום מיוחד אך בשבילי המורים הם מיוחדים כל השנה כולה. אנו מצדיעים למורים ולמורות ואומרים להם תודה מעומק הלב על הנתינה וההשקעה האדירה למען חינוך ילדינו".

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
  • מוקד הקרן לידידות 9779*

    הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

  • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

    תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

  • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

  • בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים

    עיריית שדרות מזמינה בזאת ספקים וקבלנים להגיש בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים, אשר יהיו רשאים להשתתף בהצעות מחיר שתפרסם העירייה מעת לעת, לפי צרכיה, ובהליכי התקשרות לאספקת טובין ו/או לקבלת שירותים הפטורים מחובת מכרז פומבי.

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד