עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

החל מיום שני, 23/03/2020, כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בלוחות זמנים מיוחדים

חל מיום שני, 23/03/2020, כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בלוחות זמנים מיוחדים דן בדרום: כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בתדירות של עד 2 נסיעות בשעה. קו 4 באשקלון יפעל בתדירות של 3 נסיעות קווי ההזנה לרכבת יופעלו בהתאם ללחות זמני הנסיעה העדכניים של הרכבת. קווים 2א, 6א, 8 באשקלון לא יפעלו כלל ניתן להתעדכן באתר האינטרנט www.danbadarom.co.il דן באר שבע: כל הקווים יפעלו בתדירות של עד 2 נסיעות בשעה. הקווים הבאים יפעלו בתדירות של 3 נסיעות בשעה – 5, 7, 8, 25. ניתן להתעדכן באתר האינטרנט www.danbr7.co.il

יום הניקיון הלאומי

בתאריך 24/3 נציין ברחבי הארץ את "יום הניקיון הלאומי". מטרת יום הניקיון היא לקדם מודעות לשמירה על ניקיון המרחב הציבורי, ולחנך את דור העתיד לערכים של צמצום פסולת, מיחזור ועוד.

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

פברואר יוצא מן הכלל כבר ממש פה מעבר לפינה

מופעים מוזיקליים, הצגות, סדר ט״ו בשבט מיוחד, סרטים ופעילויות ספורט - כל אלו ועוד יחכו לכם במהלך החודש המיוחד הזה! הצטרפו למסורת מיוחדת במינה ולחודש מדהים שמטרת העל שלו היא לקרב אותנו זה לזה וללמוד להכיר, באמצעות שלל פעילויות, את עולמם של בעלי המוגבלויות לתכנייה המלאה לחצו:

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

מאירים בידידות

במסגרת מאמץ מתמשך לצמצום תופעת הבדידות בקרב קשישים, הגיעו במהלך החנוכה מאות מתנדבים לבתיהם של קשישים בודדים בכל רחבי הארץ, הדליקו איתם נרות והעניקו להם מעט אור וחום.

הקרן לידידות החלה במבצע "מאירים בידידות" לשימוח והפגת בדידות למאות קשישים בודדים בכל הארץ. המבצע הוא חלק ממאמציה המתמשכים של הקרן לשיפור רווחתם של קשישים החיים בעוני וטיפול בתופעת הבדידות המאפיינת קשישים רבים בישראל וגורמת להם למצוקה גדולה.

לקראת החג יצאה הקרן בקמפיין ארצי ברשתות החברתיות הקורא לציבור להצטרף לפעילות. סרטון שפרסמה הקרן זכה למאות שיתופים ותגובות של אזרחים מכל הגילאים שביקשו להצטרף למאמץ.

גם תושבי שדרות התגייסו לפעילות. עשרות מתנדבים הגיעו והאירו את החג ל-80 קשישים באזור בהובלת רכזת הקרן לידידות, מורן בן-דוד, בשיתוף עם המדור לטיפול באזרחים ותיקים באגף לשירותים חברתיים, בניהולה של אתי סדון.

נשיאת הקרן לידידות, יעל אקשטיין: "לקראת חג החנוכה אנחנו גאים לצאת יחד עם מאות מתנדבים בישראל ולהאיר את החג לקשישים בודדים בכל הארץ. ההתגייסות של החברה למען האזרחים הוותיקים מחממת את ליבנו בכל פעם מחדש. אנו בקרן לידידות גאים על הזכות לסייע לכמאה אלף קשישים בכל שנה, הסובלים מבעיות של עוני ובדידות ורואים כיצד מעט תשומת לב יכולה לייצר שינוי משמעותי כל כך בחייהם".

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, בירך על הפעילות ואמר: "שמחה רבה ואושר גדול להגיע לבתיהם של תושבינו הוותיקים, להדליק איתם נר חנוכה ולשמוח. זו חובתנו לדאוג ולטפל באותם אנשים שהם ההורים שלנו והסבים והסבתות של ילדינו. נמשיך לפעול בדרך הזאת ולהנחיל אותה גם לדור הבא".

רכזת הקרן לידידות, מורן בן דוד, אמרה כי: "אני נרגשת ונפעמת מעוצמת ההתגייסות של תושבי שדרות שמוכיחים פעם אחר פעם איזה לב ענק יש להם ואיזה כבוד נותנים אצלנו לאזרחים הוותיקים. אנחנו מזמינים כל אדם שרוצה להצטרף אלינו להתנדבות ארוכת טווח או חד פעמית לפנות לקרן באמצעות אתר האינטרנט שלנו או דף הפייסבוק. יחד נבטיח שאף קשיש באזורנו לא יישאר לבד בחגים ובכל השנה".

שרה, ניצולת שואה בת 84, שכל חייה עבדה בעיר כסייעת בגן ילדים ודמות מוכרת בעיר, כיום כמעט ולא יוצאת מביתה בשל מצבה הבריאותי. היא מאוד שמחה לביקור ראש העיר והמתנדבים שהגיעו "אני  מאוד שמחה שהגעתם אני לא יוצאת מהבית לשום מקום, תודה על העזרה כל חודש שאלוקים ישמח אתכם כמו שאתם
שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
  • מוקד הקרן לידידות 9779*

    הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

  • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

    תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

  • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

  • בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים

    עיריית שדרות מזמינה בזאת ספקים וקבלנים להגיש בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים, אשר יהיו רשאים להשתתף בהצעות מחיר שתפרסם העירייה מעת לעת, לפי צרכיה, ובהליכי התקשרות לאספקת טובין ו/או לקבלת שירותים הפטורים מחובת מכרז פומבי.

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד