עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

ימים פתוחים להורי ילדים העולים לכיתות א'

תושבים יקרים, עיריית שדרות מזמינה את הורי הילדים העולים לכיתה א' בשנת תשפ"א לימים פתוחים להיכרות עם בתי הספר היסודיים. ההרשמה לבתי הספר תחל ב-27.1, בהצלחה!

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

חנוכה בשדרות – חג של אור ושמחה

על מנת להעניק מענה להורים ולילדי שדרות בימי החופשה, בדומה לשנה שעברה, גם השנה נהנו תושבי שדרות ממגוון אירועי חנוכה בעיר. המתנ"ס, בשיתוף המחלקות השונות בעירייה, דאגו שכלל האוכלוסייה תהנה מאירועי החג. ללא ספק בימי החג שכבר מאחורינו שררה בעיר תחושה חגיגית ובכל פינה התקיימו פעילויות חג ייחודיות לכל הגילאים.

בין יתר הפעילויות שהתקיימו בשבוע זה, נהנו מאות ילדי העיר ממופע קרקס ייחודי המשלב בתוכו ג'גלינג, אש, לדים ועוד באולם המופעים במתנ"ס. בערב יום ראשון, בו גם הודלק הנר הראשון, השתתף ראש העיר, אלון דוידי, בהדלקת נר עם ילדים בסיכון של המועדוניות בעמותת "רעות", בהדלקת נר במרכז ה"מול 7", בבית חב"ד וכן במשל"תים (מרכזי שירות לתושב) של נאות המייסדים ונאות אשכול.

ביום שני התקיים הפנינג חנוכה מדליק במתחם השוק העירוני, בחסות קק"ל, עם תומר דודאי, אמן האלוזיות במופע שהפנט את הקהל. את האירוע הנחו כוכבי הרשת עמנואל לוי וגל זהבי. הילדים נהנו גם ממתחם פעילות ססגוני שכלל פינות יצירה, תחנות הפעלה ועוד המון הפתעות. בערב אולם המתנ"ס התמלא עד אפס מקום בהופעה של קובי פרץ.

ביום שלישי אחה"צ נהנו הילדים מההצגה "האור של קיפודי" בספרייה העירונית ובערב התקיימה צעדת הלפידים המסורתית של נוער שדרות בהשתתפות למעלה מ-200 ילדים ובני נוער. ראש העיר, אלון דוידי,  וסגנו, אלעד קלימי, הצטרפו לבני הנוער, בירכו אותם ואיחלו להם שימשיכו ליהנות בחג המאיר.

דוידי וקלימי גם השתתפו בטקס הגבורה בישיבת ההסדר בעיר במעמד יו"ר הכנסת, ח"כ יולי אדלשטיין, שבו הודלק נר שלישי בחנוכיית הקסאמים. במתנ"ס התקיימה באותו ערב ההצגה "החייט" – הצגה דו-לשונית בשפה העברית והמרוקאית עם אריק משעלי.

אירוע השיא התקיים ביום רביעי באולם הספורט "גיטיס" – פסטיבל אקולוגי לכל המשפחה בשם "כוכבים מאירים בשדרות" יחד עם איגוד ערים לאיכות הסביבה נפת אשקלון. במקום הוצגו עמדות רבות בנושא סביבה וחנוכה וכן מופע מרכזי של סטפן.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "בדומה לשנה שעברה, גם השנה נהנו התושבים מאירועים מהנים אשר סיפקו להורים מענה בימי החופשה מבלי לצאת מהעיר. תודתי והערכתי הרבה לצוות המתנ"ס בהובלת עו"ד יהודית אוליאל מלכה, להנהלת העירייה, לכל מחזיקי התיקים, לכל האגפים והמחלקות על ההשקעה הרבה אשר תרמה להצלחת אירועי חנוכה".

מ"מ ראש העיר ויו"ר הנהלת המתנ"ס, יהודית אוליאל מלכה: "חנוכה הוא חג האור, התקווה, האחדות והשמחה, זהו חג של ניסים, ניצחון וקירוב לבבות. חג שמאפיין את העיר שלנו והקהילה הייחודית שבה. פעלנו רבות להעניק לתושבים את החג הכי שמח עם מגוון רחב של פעילויות".

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • התהלוכה- יוצאת לדרך

  היום, בשעה 16:00 התהלוכה השנתית של ראש חודש אדר בואו בהמוניכם עם הילדים לחוויה מהנה ומשמחת. מ-3 מרחבת במתנ"ס שכונת נווה אשכול: מרחוב נתן אלתרמן - מול מסעדת סילביה שכונת הכרמים - מרחבת בי"כ אהבת ישראל, רחוב הרב משאש 6

 • מוקד הקרן לידידות 9779*

  הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • עיריית שדרות מחפשת אותך! בואו להיות הפנים היפות של העיר!

 • בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים

  עיריית שדרות מזמינה בזאת ספקים וקבלנים להגיש בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים, אשר יהיו רשאים להשתתף בהצעות מחיר שתפרסם העירייה מעת לעת, לפי צרכיה, ובהליכי התקשרות לאספקת טובין ו/או לקבלת שירותים הפטורים מחובת מכרז פומבי.

 • רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד