עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

ימים פתוחים להורי ילדים העולים לכיתות א'

תושבים יקרים, עיריית שדרות מזמינה את הורי הילדים העולים לכיתה א' בשנת תשפ"א לימים פתוחים להיכרות עם בתי הספר היסודיים. ההרשמה לבתי הספר תחל ב-27.1, בהצלחה!

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

ליווי צמוד לצעירי שדרות – גם אחרי התיכון

מזה מספר שנים, בקרית החינוך אמי"ת, הגיעו למסקנה שעבודת החינוך לא מסתיימת בכיתה יב' בישיבה התיכונית אלא אדרבה, אפשר להפיק רבות מהזריעה בשנות הלימוד כאשר התלמידים כבר סיימו את לימודיהם. הרבנים עמית אורנבוך ואסף שראל, עומדים בקשר רציף וישיר עם הבוגרים. אם זה לבקר אותם במקומות הלימוד השונים, או בקיום ערבי בוגרים ועד כמה שניתן לעזור בכל דבר ועניין, לפי הצורך.

כבר מספר שנים שהרב אורנבוך מלווה את החיילים תוך כדי השירות הצבאי. זה מתחיל בכך שהוא מגיע לבית של הבוגר לפני הגיוס ונפגש איתו ועם הוריו, מאחל דרך צלחה ומדגיש שהוא כתובת לכל בעיה שלא תהיה.

לאחר הגיוס, אורנבוך מקפיד על שמירת קשר בטלפונים והודעות כדי לעזור בקליטת הבוגר בצבא. מידי חודשיים הרב אורנבוך אוסף ומחלק חבילות שי לבוגרים החיילים ומביא  להם את החבילה עד הבית. כמו כן, "מידי שבת בשעות הצהריים אני יושב עם מספר חיילים בוגרים, מדברים ולומדים ביחד ונותנים כוחות לשבוע הקרוב וכמובן משתדלים להגיע לכל חתונה של בוגר ומשתדלים עד כמה שאפשר".

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "אני גאה בצוותי ההוראה שלנו, ההשקעה שלהם ממשיכה הרבה מעבר לשנות הלימודים, ובעצם אנחנו מרוויחים פעמיים, גם נהנים מפירות העמל של הצוות וגם הבוגרים ממשיכים הלאה בחייהם אבל מרגישים עדיין בתוך החממה של קרית החינוך, וזה חשוב מאוד".

סגן ראש עיריית שדרות ומחזיק תיק החינוך, אלעד קלימי: "תכנית ליווי הבוגרים, ממשיכה בעצם את המחויבות שלנו כמערכת חינוך, בקידום התפתחותם של הבוגרים כך שיוכלו להשתלב בשירות הצבאי ולעבור אותו בהצלחה גדולה שתתרום הרבה לבוגרים ובכלל למדינה כולה. אין ספק שהיא מסייעת לבוגרים להיות אזרחים מובילים, מעורבים ואכפתיים בחברה ובקהילה".

הרב עמית אורנבוך: "הקשר עם הבוגרים נמשך הרבה אחרי סיום כיתה י"ב אל עבר החיים הבוגרים, בהובלת צוותי ההוראה. מכיוון שכך, אנו רואים חשיבות גדולה שתלמידי הישיבה ימשיכו למסגרות מתאימות לאחר סיום הלימודים בישיבה, אנו מקיימים לתלמידי י"ב ימי הכוונה מרוכזים בהם מגיעים נציגים מישיבות ומכינות שונות להכיר לתלמידים את מוסדותיהם. אנו משתדלים שהנציגים שיגיעו יהיו בוגרים שלנו שלומדים באותו מוסד".

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • התהלוכה- יוצאת לדרך

  היום, בשעה 16:00 התהלוכה השנתית של ראש חודש אדר בואו בהמוניכם עם הילדים לחוויה מהנה ומשמחת. מ-3 מרחבת במתנ"ס שכונת נווה אשכול: מרחוב נתן אלתרמן - מול מסעדת סילביה שכונת הכרמים - מרחבת בי"כ אהבת ישראל, רחוב הרב משאש 6

 • מוקד הקרן לידידות 9779*

  הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • עיריית שדרות מחפשת אותך! בואו להיות הפנים היפות של העיר!

 • בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים

  עיריית שדרות מזמינה בזאת ספקים וקבלנים להגיש בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים, אשר יהיו רשאים להשתתף בהצעות מחיר שתפרסם העירייה מעת לעת, לפי צרכיה, ובהליכי התקשרות לאספקת טובין ו/או לקבלת שירותים הפטורים מחובת מכרז פומבי.

 • רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד