עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

ימים פתוחים להורי ילדים העולים לכיתות א'

תושבים יקרים, עיריית שדרות מזמינה את הורי הילדים העולים לכיתה א' בשנת תשפ"א לימים פתוחים להיכרות עם בתי הספר היסודיים. ההרשמה לבתי הספר תחל ב-27.1, בהצלחה!

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

קייטנת חנוכה בשדרות – כולנו אור איתן

חופשת החנוכה במוסדות החינוך נמשכה השנה 6 ימים, אך בגני הילדים ובבתי-הספר היסודיים בשדרות נהנו מ"בית הספר של החגים", לאחר שמשרד החינוך הודיע ששדרות ויישובי עוטף עזה לא ייפגעו מהקיצוצים במשרד וביטול הסיוע לקייטנות ברחבי הארץ.

בגני הילדים הגיעו מידי יום מדריכי החוגים והעבירו תכנים מגוונים, כמו אומנות, פעילות עם בעלי-חיים, זומבה, תנועה, "חכמולוגי", יוגה, ספורט, "דידילנד" ועוד.

הסייעות והגננות המסורות הפעילו בצורה חווייתית ומהנה את הקייטנה בכל יום והילדים נהנו הילדים מתכנים איכותיים ופעילות עשירה בתכנים.

בבתי הספר הפעילו הרכזות עם צוות ההוראה את הקייטנה. כל יום נהנו הילדים מפעילויות העשרה לכבוד החג ומתכנים חיצוניים: הצגות, סדנת ODT, מופע קסמים, סדנת ג'אגלינג, הפקת שמן, מתקנים ומתנפחים מיוחדים, מסיבת פול מון זוהרת ומדליקה. כמו כן, התקיימה פעילות בשיתוף משרד הבריאות - "אפשרי בריא" - כחלק מהפעילות של עיריית שדרות לקידום הבריאות, במסגרת הפעילות נהנו הילדים מסדנה של הדיאטנית אודליה רדמי - "מה מסתתר בתוך האריזה?" בה למדו להבחין בין מוצר טוב למוצר המזיק לבריאות. בפעילות הכינו הילדים ממתק בריא מפתיע וטעים כחלופה לממתקים התעשייתיים. בנוסף, נהנו הילדים מפעילות ספורט על-ידי המאמן ויטלי טלמן בה עבדו הילדים על קואורדינציה, שיתוף פעולה ועוד.

ביום האחרון של הקייטנה נערך ביקור על-ידי הפיקוח הארצי של תכנית "ניצנים" בכמה מבתי הספר. סוזי לויאן, המנהלת המחוזית של התכנית, מסרה: "הביקור שיקף חשיבה ותכנון של הפעילויות ואיכותן, ניכר כי גיוס צוותי ההוראה מהווה נקודת חוזק משמעותית בפעילות. זכינו לבקר במסגרות ששיקפו איכות והנאה לילדים ואף לצוותים. אווירה נעימה שאפשרה קיום מסגרות באופן מיטבי".

בקייטנה בית ספר "שקמים מעוז" שנוהלה ביד רמה על-ידי דליה קול הועסק מורה למדעים שעשה עם הילדים ניסויים באווירת החג והמורה עפרה קריספל הכינה בכישרון רב עם תלמידי כיתתה דמויות של "גברת קרש ומר מערוך" והילדים הציגו בפני שאר התלמידים את הסיפור.

הצוותים מסרו שהם נהנו מאוד להפעיל את הקייטנה ועשו זאת בצורה מיטבית וראויה להערכה רבה וכמובן שבעקבות כך נהנו הילדים מחופשת חנוכה מהנה וחווייתית.

ראש העיר, אלון דוידי: "גם השנה דאגנו שילדינו בגנים ובבתי הספר ייהנו מקייטנות איכותיות עם צוותים מסורים ואכפתיים. קייטנת חנוכה זו גם אפשרה להורי הילדים לעבוד בנחת וללא דאגה בזמן שילדיהם במסגרות החינוך. תודה לכל הגננות והסייעות והמדריכים השונים וצוות המתנ"ס שלנו וכמובן לשר החינוך, הרב רפי פרץ, וצוות משרדו שאיפשרו לכל זה להתקיים".

סגן ראש העיר, אלעד קלימי: "אני שמח מאוד שהמהלך שעשינו יחד, ראש העיר ואני, מול משרד החינוך הביאו לכך שקייטנות חנוכה היו במחירים מסובסדים מאוד. תודה לשר החינוך הרב רפי פרץ שנענה בחיוב לקריאתנו. נמשיך לעשות הכל לטובתכם, תושבי שדרות היקרים".

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • התהלוכה- יוצאת לדרך

  היום, בשעה 16:00 התהלוכה השנתית של ראש חודש אדר בואו בהמוניכם עם הילדים לחוויה מהנה ומשמחת. מ-3 מרחבת במתנ"ס שכונת נווה אשכול: מרחוב נתן אלתרמן - מול מסעדת סילביה שכונת הכרמים - מרחבת בי"כ אהבת ישראל, רחוב הרב משאש 6

 • מוקד הקרן לידידות 9779*

  הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • עיריית שדרות מחפשת אותך! בואו להיות הפנים היפות של העיר!

 • בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים

  עיריית שדרות מזמינה בזאת ספקים וקבלנים להגיש בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים, אשר יהיו רשאים להשתתף בהצעות מחיר שתפרסם העירייה מעת לעת, לפי צרכיה, ובהליכי התקשרות לאספקת טובין ו/או לקבלת שירותים הפטורים מחובת מכרז פומבי.

 • רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד