עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

סגירת כביש 2.6.20

תושבים יקרים. בשל עבודות לשיפור תשתית המים בעיר, ייסגרו לתנועת כלי רכב משני הכיוונים מעגלי התנועה קריספל (בר לב/בורוכוב) - צלנדורף (בר לב / קרן קיימת לישראל), בתאריך 2.6.20 בשעות 08:30-18:00. ניתן לנסוע בדרכים חלופיות כמו רחובות המכבים, גולומוב והרב אברג'ל. אנא היערכו בהתאם. מוקד מידע ושירות לתושב.

פורטל חירום לאומי

מידע והנחיות להתמודדות במצבי החירום - עיריית שדרות ופיקוד העורף

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

פברואר יוצא מן הכלל כבר ממש פה מעבר לפינה

מופעים מוזיקליים, הצגות, סדר ט״ו בשבט מיוחד, סרטים ופעילויות ספורט - כל אלו ועוד יחכו לכם במהלך החודש המיוחד הזה! הצטרפו למסורת מיוחדת במינה ולחודש מדהים שמטרת העל שלו היא לקרב אותנו זה לזה וללמוד להכיר, באמצעות שלל פעילויות, את עולמם של בעלי המוגבלויות לתכנייה המלאה לחצו:

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

שדרות: יום עיון בנושא חוסן קהילתי בחירום

ביום שני השבוע התכנסו עשרות משתתפים, בעלי תפקידים בקהילה משדרות והעוטף, ליום עיון מקצועי  - 'פיקוח הנפש', על חשיבות הטיפול המיידי בנפגעי חרדה, ובסיומו נלמדו עקרונות הלכתיים לעובדים ומטפלים בחירום.

יום העיון נפתח בדברי ברכה של הילה גונן-ברזילי, מנהלת מרכז חוסן, שהסבירה את חשיבותו של היום עיון ואת המסקנות והעקרונות ההלכתיים שייצאו בסופו של היום.

ראש העיר, אלון דוידי, שיתף את הנוכחים בסיטואציות שחווה בעיתות הסלמה ביטחונית שהיו בעיצומן של שבתות, במסגרת תפקידו כראש העיר. דוידי בירך את פעילות מרכז חוסן העירוני ואת מארגני האירוע.

בחלק המקצועי של היום התקיימה הרצאה של מרים שפירא, מנכ"לית מהות ישראל ופסיכולוגית קלינית. שפירא, תושבת השומרון, הקימה את ארגון "מהות ישראל" לאחר אינספור מקרים שבו נחשפו התושבים לאיומים ביטחוניים תמידיים, ודיברה על ההיבטים הפסיכולוגיים של טיפול בנפגעי חרדה ועל חשיבות ההתערבות הראשונית בעת חירום, תכליתה ומהלכה ועקרונות במניעת תחלואה בעקבות אירוע טראומטי.

לאחר מכן התקיימו קבוצות למידה בהנחיית מנהיגי קהילות ובעלי תפקידים, הרב רא"ם הכהן, רב הישוב עתניאל, הרב גבי קדוש, שכיהן כרב הישוב גני טל בגוש קטיף, הרב חיים סאסי, תושב העיר ומרכז תחום הלכה באיחוד הצלה שדרות, חיה שכנר וחדווה אריאל.

בסוף היום שמעו הנוכחים עקרונות הלכתיים לתפקוד שומרי שבת בחירום מהרב דרור טויל, שעמד על ההיבטים ההלכתיים להתיר פעולות אסורות בשבתות. יום העיון הסתיים בהרצאה של יו"ר זק"א, יהודה משי זהב, שריתק את הנוכחים בחוויות אישיות שקרו מסביב לעולם במסגרת הפעילות של זק"א.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "יום העיון הזה חשוב מאוד כדי לתת את הכלים לבעלי תפקידים בקהילה, שידעו לתת מענה בזמן אמת על הצד הטוב ביותר. שדרות כעיר למידה, לומדת ומלמדת, נותנת מניסיונה בכל מה שקשור לתפקוד בשגרה ובחירום, יישר כוח למרכז חוסן העירוני שמשקיע רבות בנושא הזה".

מנהלת מרכז חוסן, הילה גונן-ברזילי: "יום העיון נבנה מתוך הקשבה לצרכים של בעלי התפקידים בשטח, בכדי למצוא פיתרון הלכתי לדילמות מהותיות שעלו מתוך השטח, בין שמירת השבת כערך עליון, לבין הצורך לתפקד ולסייע בזמן חירום לתושבים שחווים מצוקה רגשית. חשוב לציין את שיתוף הפעולה הפורה בין מרכז החוסן העירוני והעירייה לשותפים בפרויקט קהילות, ולרב דרור טויל שמנחה את הפרויקט מזה שלוש שנים. תודה לכל העוסקים במלאכה".

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
  • פורטל חירום לאומי

    מידע והנחיות להתמודדות במצבי החירום - עיריית שדרות ופיקוד העורף

  • סגירת כביש 2.6.20

    תושבים יקרים. בשל עבודות לשיפור תשתית המים בעיר, ייסגרו לתנועת כלי רכב משני הכיוונים מעגלי התנועה קריספל (בר לב/בורוכוב) - צלנדורף (בר לב / קרן קיימת לישראל), בתאריך 2.6.20 בשעות 08:30-18:00. ניתן לנסוע בדרכים חלופיות כמו רחובות המכבים, גולומוב והרב אברג'ל. אנא היערכו בהתאם. מוקד מידע ושירות לתושב.

  • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

  • שינויים בתחבורה הציבורית - שבועות

    וסעים יקרים, ביום חמישי ה-28.5.20, ערב חג שבועות, יופעלו קווי השירות במתכונת של יום שישי. ביום שישי, ה- 29.5.2020 חג השבועות- לא תופעל כלל התחבורה הציבורית. עמדות "על הקו" תהיינה סגורות בימים חמישי ושישי. החל מיום שני ה-1.6.20, יחול שינוי במסלול קו 20 הנוסע בין באר שבע לכסייפה, בשני כיווני הנסיעה.

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד