עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

החל מיום שני, 23/03/2020, כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בלוחות זמנים מיוחדים

חל מיום שני, 23/03/2020, כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בלוחות זמנים מיוחדים דן בדרום: כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בתדירות של עד 2 נסיעות בשעה. קו 4 באשקלון יפעל בתדירות של 3 נסיעות קווי ההזנה לרכבת יופעלו בהתאם ללחות זמני הנסיעה העדכניים של הרכבת. קווים 2א, 6א, 8 באשקלון לא יפעלו כלל ניתן להתעדכן באתר האינטרנט www.danbadarom.co.il דן באר שבע: כל הקווים יפעלו בתדירות של עד 2 נסיעות בשעה. הקווים הבאים יפעלו בתדירות של 3 נסיעות בשעה – 5, 7, 8, 25. ניתן להתעדכן באתר האינטרנט www.danbr7.co.il

יום הניקיון הלאומי

בתאריך 24/3 נציין ברחבי הארץ את "יום הניקיון הלאומי". מטרת יום הניקיון היא לקדם מודעות לשמירה על ניקיון המרחב הציבורי, ולחנך את דור העתיד לערכים של צמצום פסולת, מיחזור ועוד.

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

פברואר יוצא מן הכלל כבר ממש פה מעבר לפינה

מופעים מוזיקליים, הצגות, סדר ט״ו בשבט מיוחד, סרטים ופעילויות ספורט - כל אלו ועוד יחכו לכם במהלך החודש המיוחד הזה! הצטרפו למסורת מיוחדת במינה ולחודש מדהים שמטרת העל שלו היא לקרב אותנו זה לזה וללמוד להכיר, באמצעות שלל פעילויות, את עולמם של בעלי המוגבלויות לתכנייה המלאה לחצו:

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

שדרות סיימה את הש"ס

שדרות חגגה במוצאי שבת מעמד כביר לכבודה של תורה ולכבודם של מסיימי הש"ס בבית הכנסת 'משכן שלום', מעמד שסימל האחדות בעיר ואת פריחת קהילות הקודש בעיר. באירוע השתתפו ראש העיר, אלון דוידי, סגן ראש העיר, אלעד קלימי, חברי מועצת העיר, הרצל שאובי ודורון טקטוק, מנכ"ל עמותת רעות, יניב צברי, יחד עם קהל גדול שהגיע מכל השכונות בעיר ליטול חלק עם מרימי קרנה של תורה.

המעמד נפתח בטקס סיום הש"ס על ידי הרב דרור טויל, רב הגרעין התורני, ששיבח בדבריו על הרחבת גבולות התורה בעיר, והקמתן של קהילות בתי כנסת בשכונות החדשות של העיר שגם בהן יתחילו השבוע את המחזור ה-14 של הדף היומי.

את תחילת לימוד הש"ס בעיר התחיל הרב יעקב שטרית, רב בית הכנסת 'משכן שלום', שבו מתקיימים שלושה שיעורי דף יומי מלבד בית מדרש קהילתי שבו לומדים עשרות מידי ערב. הרב שטרית העניק את השי - מתנת עיריית שדרות - לרבנים שמעבירים את השיעורים בדף היומי.

לאחר מכן, נשא דברים ראש ישיבת ההסדר "אפיקי דעת", הרב דוד פנדל, שהלהיב את הקהל בדבריו על האחדות של כלל ישראל שיוצרת מסגרת הלימוד המיוחד הזו של הדף היומי.

אחריו הוזמן לדבר ראש העיר, אלון דוידי, שבנאומו שיבח את לומדי התורה בכלל ואת מתמידי הדף היומי בפרט, ואף עודד את ציבור הנשים שאף הן שותפות מלאות בזכויות

הלימוד של הבעלים. ראש העיר עמד  על חשיבות קביעת עיתים לתורה דבר יום ביומו, ובמיוחד באמצעות לימוד 'הדף היומי' שמי שנכנס למסגרת זו לומד בקביעות בלי להפסיד אף יום אחד של תורה, ולכך זהו דבר מבורך שמארגנים מעמדים גדולים לכבוד לומדי הדף היומי, ומביאים את חשיבות העניין גם לאלו שלא היו במחזור הלימוד הקודם.

לאחר מכן, הוזמנו נציגי הקהילות והשיעורים ואף הם שיבחו את מגידי השיעורים על מסירותם והתמדתם ללמוד וללמד.

סגן ראש העיר ומחזיק תיק תרבות יהודית, אלעד קלימי, אמר: "גם הרב מאיר שפירא זצ״ל לא פילל שמאות אנשים בשדרות יעמדו ויחגגו ככה את סיום הש״ס, באחדות מופלאה של כל גווני הקשת הקהילתית והחברתית בעיר, זו זכות גדולה שלנו להיות שותפים לאירוע כזה חשוב ומכובד".

בסיום האירוע הוענק שי צנוע לכלל משתתפי השיעורים על ידי ראש העיר, אלון דוידי. כמו כן, הוקרן סרט קצר מהכנסייה של אגודת ישראל, בה הוכרז על הרעיון המהפכני של לימוד הש"ס לפי סדר הדף היומי. בסרט הקצר ניתן לראות דמויות הוד מהעולם התורני ובראשם החפץ חיים, מגיעים לכינוס הגדול שממנו יצאה הבשורה של לימדו הדף היומי.

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
  • מוקד הקרן לידידות 9779*

    הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

  • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

    תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

  • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

  • בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים

    עיריית שדרות מזמינה בזאת ספקים וקבלנים להגיש בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים, אשר יהיו רשאים להשתתף בהצעות מחיר שתפרסם העירייה מעת לעת, לפי צרכיה, ובהליכי התקשרות לאספקת טובין ו/או לקבלת שירותים הפטורים מחובת מכרז פומבי.

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד