עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

ימים פתוחים להורי ילדים העולים לכיתות א'

תושבים יקרים, עיריית שדרות מזמינה את הורי הילדים העולים לכיתה א' בשנת תשפ"א לימים פתוחים להיכרות עם בתי הספר היסודיים. ההרשמה לבתי הספר תחל ב-27.1, בהצלחה!

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

עיריית שדרות תזכה עסקים שיסירו שלטים

בעקבות פניות של בעלי עסקים בשדרות לראש העיר, אלון דוידי, ולגורמים נוספים בעירייה בנושא אגרת השילוט לשנת 2019, אותה קיבלו במהלך חודש דצמבר, נפגש דוידי השבוע עם מנכ"ל העירייה, טל טורן, ועם היועץ המשפטי, עו"ד בני סעדון. דוידי הנחה את טורן להוביל מהלך שבמסגרתו עובדי מינהלת התעשייה והעסקים ייצאו יחד עם סוקרים במהלך החודשיים הקרובים בכל בית עסק בשדרות, קטן כגדול, ויאפשרו לבעליו להחליט על כמות השלטים שהוא מעוניין שיישארו בעסק שלו. במידה ויחליט להוריד שלט או יותר, בעל העסק יזוכה על השלטים רטרואקטיבית על שנת 2019 וכמובן שלא יחויב עליהם בשנת 2020.

חשוב לציין, כי אגרת שילוט מוטלת מתוקף פקודת העיריות בכל עיר ועיר מתוקנת בישראל. האגרה היא שנתית ובעלי העסקים נדרשים לשלם אותה לפי סוג השלט בעסק שלהם וגודלו. ראש העיר הנחה את גזבר העירייה והיועץ המשפטי לפעול לתיקון חוק העזר שנחקק ב-2010 {חוק עזר לשדרות (מודעות ושלטים)}, כך שתינתן הקלה נוספת למען העסקים הקטנים כאשר האגרה על המטרים הראשונים של השלט תהיה מוזלת ובנוסף לפרוס את התשלום לתשלומים. שנית, עיריית שדרות ביצעה השנה סקר שילוט שדרש בדיקה קפדנית על-מנת כדי למנוע אי-דיוקים, ולכן בעלי העסקים קיבלו את הבקשה לחיוב על שנת 2019 בשבועות האחרונים.

בשל הסמיכות לתחילת שנה קלנדרית חדשה, הנחה ראש העיר את מחלקת הגביה כי התשלום על שילוט ב-2020 ייצא בחודש יולי, קרי בעוד כחצי שנה.

כידוע, העירייה בעד העסקים ומעודדת אותם להצליח ולפעול ביוזמות שונות וגם בתחום אגרות השילוט. מבדיקה מול רשויות אחרות עולה, כי הסכומים בשדרות נמוכים וסבירים. 

מינהלת התעשייה והעסקים בעירייה, בניהולו של שמעון אדרי, פועלת במהלך כל השנה מול בעלי העסקים בנושאים שונים, הקימה מינהלות במרכזים המסחריים ומייצגת את העסקים והמפעלים מול משרדי הממשלה וארגונים.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "נמשיך להיות קשובים לציבור התושבים ולצרכי בעלי העסקים בעיר ונפעל למענם ובשבילם. אגרת השילוט מחויבת בתקנות ומטרתה לעשות סדר בעניין כמות השלטים וגודלם. בחודשים הקרובים נדע כל בעל עסק יחליט בכמה שלטים הוא מעוניין ורק עליהם הוא יחויב".

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • התהלוכה- יוצאת לדרך

  היום, בשעה 16:00 התהלוכה השנתית של ראש חודש אדר בואו בהמוניכם עם הילדים לחוויה מהנה ומשמחת. מ-3 מרחבת במתנ"ס שכונת נווה אשכול: מרחוב נתן אלתרמן - מול מסעדת סילביה שכונת הכרמים - מרחבת בי"כ אהבת ישראל, רחוב הרב משאש 6

 • מוקד הקרן לידידות 9779*

  הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • עיריית שדרות מחפשת אותך! בואו להיות הפנים היפות של העיר!

 • בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים

  עיריית שדרות מזמינה בזאת ספקים וקבלנים להגיש בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים, אשר יהיו רשאים להשתתף בהצעות מחיר שתפרסם העירייה מעת לעת, לפי צרכיה, ובהליכי התקשרות לאספקת טובין ו/או לקבלת שירותים הפטורים מחובת מכרז פומבי.

 • רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד