עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

ימים פתוחים להורי ילדים העולים לכיתות א'

תושבים יקרים, עיריית שדרות מזמינה את הורי הילדים העולים לכיתה א' בשנת תשפ"א לימים פתוחים להיכרות עם בתי הספר היסודיים. ההרשמה לבתי הספר תחל ב-27.1, בהצלחה!

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

האם רמי לוי בדרך לשדרות?

סופרמרקט נוסף צפוי להיפתח בקרוב בעיר שדרות. איש העסקים רמי לוי, בעליה של רשת הקמעונאות "רמי לוי שיווק השקמה", מעוניין להקים בשדרות סניף של הרשת, שיתחרה בסופרמרקטים הקיימים הפרוסים ברחבי העיר, הן ב"מול 7", הן באזור התעשייה והן במרכז העיר.

השבוע הגיע לוי לפגישה עם ראש העיר, אלון דוידי, כדי לספר לו על כוונתו ולבדוק שטחים אופציונאליים להקמת הסניף. לוי יצא לשטח יחד עם ראש מינהלת הסכם הגג, אריה כהן, ומנהל מינהלת התעשייה והעסקים, שמעון אדרי. כרגע נראה שהסניף יוקם באחת השכונות החדשות שנבנות בימים אלו בעיר.

בשדרות חיים היום קרוב ל-30,000 תושבים והעיר צפויה לגדול בזכות הסכם הגג וילודה טבעית בכ-20,000 תושבים חדשים בשנים הקרובות. העיר מתפתחת בתחום התעשייה וצפויה להרחיב את אזור התעשייה שלה במסגרת הסכם גבולות עם מועצת שער הנגב, עליו חתמו דוידי וראש המועצה לשעבר, ח"כ אלון שוסטר, וכן אזור תעסוקה ומסחר "green sderot" בשכונת "שדרות בפארק החדשה.

ראש העיר, אלון דוידי: "אני מברך כל יזם שמגיע לעיר ומעוניין להשקיע בה. רמי לוי הוא אדם יקר ואני מאחל לו הצלחה רבה בכל עסקיו ובכניסתו בע"ה לשדרות".

רמי לוי אמר בתום הפגישה: "שדרות מתפתחת וגם לרשת כמו של רמי לוי שיווק השקמה יש מקום בעיר. חשוב מאוד שיש תחרות, בסוף הצרכנים מרוויחים נהנים ממנה. אני בודק ובוחן את הדברים ומאמין שנפתח סניף בשדרות כמה שיותר מהר".

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • התהלוכה- יוצאת לדרך

  היום, בשעה 16:00 התהלוכה השנתית של ראש חודש אדר בואו בהמוניכם עם הילדים לחוויה מהנה ומשמחת. מ-3 מרחבת במתנ"ס שכונת נווה אשכול: מרחוב נתן אלתרמן - מול מסעדת סילביה שכונת הכרמים - מרחבת בי"כ אהבת ישראל, רחוב הרב משאש 6

 • מוקד הקרן לידידות 9779*

  הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • עיריית שדרות מחפשת אותך! בואו להיות הפנים היפות של העיר!

 • בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים

  עיריית שדרות מזמינה בזאת ספקים וקבלנים להגיש בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים, אשר יהיו רשאים להשתתף בהצעות מחיר שתפרסם העירייה מעת לעת, לפי צרכיה, ובהליכי התקשרות לאספקת טובין ו/או לקבלת שירותים הפטורים מחובת מכרז פומבי.

 • רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד