עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

ימים פתוחים להורי ילדים העולים לכיתות א'

תושבים יקרים, עיריית שדרות מזמינה את הורי הילדים העולים לכיתה א' בשנת תשפ"א לימים פתוחים להיכרות עם בתי הספר היסודיים. ההרשמה לבתי הספר תחל ב-27.1, בהצלחה!

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

מאות בהרצאתו של עמית סגל בשדרות

במסגרת סדרת הרצאות משותפת לעיריית שדרות, המועצה האזורית שער הנגב, מרכז הצעירים וסינמטק שדרות, הגיע ביום ראשון בערב לסינמטק הכתב והפרשן הפוליטי של חדשות 12, עמית סגל, הכותב גם טור מידי שבוע במוסף לשבת של "ידיעות אחרונות".

האולם הגדול בסינמטק התמלא עד אפס מקום בתושבי שדרות והסביבה, בהם גם ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, וסגן ראש מועצת שער הנגב, יוסי קרן. דוידי בירך את סגל על הגעתו לעיר: "אני מאוד מעריך את עמית, מי שרואה את מה שעמית עושה זה אומץ, זה יושר וללכת בדרך שלך ובמה שאתה מאמין והוא לא עושה זאת בדרך חנפנית".

לאחר מכן דוידי הזכיר לסגל שלפני כ-15 שנה, כשדוידי עמד בראש המטה לביטחון שדרות ושבת רעב מול ביתו של עמיר פרץ, שר הביטחון דאז, סגל עשה על דוידי כתבה בעיתון "מקור ראשון" שכותרת הייתה – "אלון דוידי – ויקי קנפו של הקסאמים".

לאחר מכן, דוידי ירד וסגל החל בהרצאתו שריתקה את הקהל ונגעה במהלכים היסטוריים בפוליטיקה הישראלית וכמובן בהתרחשויות הנוכחיות, בראש הממשלה בנימין נתניהו ש"לא משחרר", כדבריו של סגל והאם פנינו למערכת בחירות רביעית?

"או שיהיה תיקו או שהימין יפול, אלא אם באורח פלא ליברמן יחבור לימין, אז אל תתכננו תכניות לספטמבר", אמר סגל.

סגל גם הצביע על כך שכל ראשי הממשלה לא באמת ניצחו לגמרי בבחירות, אלא הונצחו לתפקידם, כל אחד ואחת בשל סיבות שונות וכי ראש ממשלה בישראל לא דואג ליורש כי מבחינתו, בזמן שאין מגבלת קדנציות, הוא ראש ממשלה לנצח.

כשנשאל בכל זאת מי לדעתו היורש של ביבי, השיב: "ניר ברקת".

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • התהלוכה- יוצאת לדרך

  היום, בשעה 16:00 התהלוכה השנתית של ראש חודש אדר בואו בהמוניכם עם הילדים לחוויה מהנה ומשמחת. מ-3 מרחבת במתנ"ס שכונת נווה אשכול: מרחוב נתן אלתרמן - מול מסעדת סילביה שכונת הכרמים - מרחבת בי"כ אהבת ישראל, רחוב הרב משאש 6

 • מוקד הקרן לידידות 9779*

  הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • עיריית שדרות מחפשת אותך! בואו להיות הפנים היפות של העיר!

 • בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים

  עיריית שדרות מזמינה בזאת ספקים וקבלנים להגיש בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים, אשר יהיו רשאים להשתתף בהצעות מחיר שתפרסם העירייה מעת לעת, לפי צרכיה, ובהליכי התקשרות לאספקת טובין ו/או לקבלת שירותים הפטורים מחובת מכרז פומבי.

 • רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד