עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

סגירת כביש 2.6.20

תושבים יקרים. בשל עבודות לשיפור תשתית המים בעיר, ייסגרו לתנועת כלי רכב משני הכיוונים מעגלי התנועה קריספל (בר לב/בורוכוב) - צלנדורף (בר לב / קרן קיימת לישראל), בתאריך 2.6.20 בשעות 08:30-18:00. ניתן לנסוע בדרכים חלופיות כמו רחובות המכבים, גולומוב והרב אברג'ל. אנא היערכו בהתאם. מוקד מידע ושירות לתושב.

פורטל חירום לאומי

מידע והנחיות להתמודדות במצבי החירום - עיריית שדרות ופיקוד העורף

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

פברואר יוצא מן הכלל כבר ממש פה מעבר לפינה

מופעים מוזיקליים, הצגות, סדר ט״ו בשבט מיוחד, סרטים ופעילויות ספורט - כל אלו ועוד יחכו לכם במהלך החודש המיוחד הזה! הצטרפו למסורת מיוחדת במינה ולחודש מדהים שמטרת העל שלו היא לקרב אותנו זה לזה וללמוד להכיר, באמצעות שלל פעילויות, את עולמם של בעלי המוגבלויות לתכנייה המלאה לחצו:

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

יום חילופי שלטון בשדרות

עיריית שדרות קיימה השבוע יום חילופי שלטון, במסגרתו בעלי התפקידים במועצה הצטוותו ואף החליפו למספר שעות את בעלי התפקידים בעירייה, כמו ראש העיר, הסגנים ומנהלי האגפים.

היוזמה ליום זה הגיעה מיחידת הנוער, בניהולה של גל שמאי לוי ומנהל אגף נוער וצעירים, יגאל ברכה.

היום התחיל בפגישה של כל בעלי התפקידים ביחד עם מועצת הנוער העירונית ודברי פתיחה של שמאי-לוי. לאחר מכן יו"ר מועצת הנוער, דבורה מסטבאום, תלמידת כיתה י"ב באולפנת שירת ונציגת תנועת "אריאל בנות", הודתה על האפשרות שהעירייה נותנת לבני הנוער לעשות יום כזה בעיר, לחוש את עבודת העירייה ולהיות חלק מהעשייה העירונית.

בעלי תפקידים במועצה הצטוותו לבעלי תפקידים בעירייה, כגון: יו"ר מועצת הנוער, דבורה מסטבאום, שהצטרפה לראש העיר, אלון דוידי, סגן יו"ר המועצה, אבי שמילוב, שהצטרף לסגן ראש העיר, אלעד קלימי, מזכ"לית המועצה, עדי חג'בי, הצטרפה לסגנית ראש העיר, חוה נחשונוב, ודוברת מועצת הנוער, אביב באביאן, שהצטוותה לדובר העירייה, ירון ששון וכמובן שעוד בני נוער הצטוותו לעוד בעלי תפקידים בכירים בעירייה.

מועצת הנוער הגיעה עם מספר רעיונות להעביר לעובדי עיריית שדרות וכמובן ללמוד את תפקידם לעומק.

ראש העיר, אלון דוידי, אמר לבני הנוער ששדרות מתפתחת כל הזמן ותמשיך להתפתח, ושום קושי לא אמור לשבור את רוחם של בני הנוער בשדרות.

יו"ר מועצת הנוער, דבורה מסטבאום: "מועצת הנוער מודה לכל מי שלקח חלק במהלך הפרויקט ואפשרה לנו ללמוד ולבטא את עצמנו בעיר".

דוידי: "זו הייתה חוויה עצומה עבור כולנו להיות בעשייה השוטפת מספר שעות יחד עם בני הנוער המצוינים והאיכותיים שלנו. אפשרנו להם ליהנות מהשליחות הציבורית, ממתן המענים לתושבים ומהיצירתיות לפיתוח העיר. זה היה מרגש ומרתק גם לנו וגם לבני הנוער. אני משוכנע שחלקם ייקחו חלק בעוד כמה שנים בעשייה הציבורית בעיר".

סגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, אלעד קלימי: "נוער שדרות קיבל ליום אחד טעימה והצצה לניהול העיר שדרות, במסגרת יום חילופי השלטון. תלמידי שדרות הם דור העתיד ואני רואה חשיבות עליונה בהעצמתם ובכושר המנהיגות אליו נחשפו ביום זה. יום זה הוא דוגמא מצוינת לכך שהנוער האיכותי שלנו לוקח חלק במערכת הדמוקרטית ומהווה חלק בלתי נפרד, מוביל, ויוזם במערכת גדולה ורחבה – העיר שדרות. נוער שדרות, אתם גאוותנו".

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
  • פורטל חירום לאומי

    מידע והנחיות להתמודדות במצבי החירום - עיריית שדרות ופיקוד העורף

  • סגירת כביש 2.6.20

    תושבים יקרים. בשל עבודות לשיפור תשתית המים בעיר, ייסגרו לתנועת כלי רכב משני הכיוונים מעגלי התנועה קריספל (בר לב/בורוכוב) - צלנדורף (בר לב / קרן קיימת לישראל), בתאריך 2.6.20 בשעות 08:30-18:00. ניתן לנסוע בדרכים חלופיות כמו רחובות המכבים, גולומוב והרב אברג'ל. אנא היערכו בהתאם. מוקד מידע ושירות לתושב.

  • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

  • שינויים בתחבורה הציבורית - שבועות

    וסעים יקרים, ביום חמישי ה-28.5.20, ערב חג שבועות, יופעלו קווי השירות במתכונת של יום שישי. ביום שישי, ה- 29.5.2020 חג השבועות- לא תופעל כלל התחבורה הציבורית. עמדות "על הקו" תהיינה סגורות בימים חמישי ושישי. החל מיום שני ה-1.6.20, יחול שינוי במסלול קו 20 הנוסע בין באר שבע לכסייפה, בשני כיווני הנסיעה.

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד