עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

ימים פתוחים להורי ילדים העולים לכיתות א'

תושבים יקרים, עיריית שדרות מזמינה את הורי הילדים העולים לכיתה א' בשנת תשפ"א לימים פתוחים להיכרות עם בתי הספר היסודיים. ההרשמה לבתי הספר תחל ב-27.1, בהצלחה!

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

בזכות מוקד שדרות: נמנעה פריצה לסופר

מוקד מידע ושירות לתושב בשדרות מרושת במסכים לצפייה במצלמות הרבות המפוזרות ברחבי העיר. אחת המצלמות מוצבת מול "סופר 24" ברחוב יגאל אלון.

ביום שבת האחרון, בשעה 4:30 לפנות בוקר, בזמן שהסופר היה סגור ובעליו, לירון עמר, ישן שנת ישרים, הבחינה נציגת השירות במוקד, נופר חג'ג', בשלושה חשודים יורדים מרכב שחור עם כלים גדולים בסמוך ל"סופר לירון". הדבר עורר את חשדה והיא מיד דיווחה למוקד המשטרה וזה הקפיץ למקום ניידת שבה ישבו פקח השיטור העירוני, בני אוסקר, והשוטר לוי מור-יוסף. החשודים הבחינו בהם ומיד נסו על נפשם לאזור השוק, עד שנהג המכונית אסף אותם וניסה להימלט מהמקום.

הניידת ביצעה מרדף רכוב אחרי הרכב שנסע על ציר שד' מנחם בגין לכיוון היציאה מהעיר. כל העת נופר עקבה אחר הרכב והכווינה את המשטרה אליו.

במהלך המרדף הצליחו השוטרים לזהות לוחית רישוי, התברר שהרכב גנוב, המרדף המשיך עד יבנה ושם אבד הקשר עם הרכב.

בזכות ערנותה של נופר התצפיתנית וכוחות השיטור העירוני והמשטרה נמנעה הפריצה לסופר. בצאת השבת, גילה עמר על ניסיון הפריצה לעסק שלו ומיד העלה פוסט בפייסבוק שבו שיבח את עבודת המוקד והמשטרה. "נמנע כאן אסון גדול שהיה לוקח לי חודשים לשקם את המקום ואני יודע את זה מקולגות שלי שחוו פריצות", אמר עמר. "לא האמנתי שמוקדנית במוקד של העירייה תמנע פריצה לעסק שלי. כל הכבוד לה, לשיטור העירוני ולשוטרים, אני מתכוון להכין תעודות הוקרה ולתת להם. נמנע לי כאן ממש אסון גדול".

ביום שני התייצב עמר במוקד עם 3 תעודות הוקרה, לנופר חג'ג', לבני אוסקר וללוי מור יוסף. "אני רוצה להודות לכם על מה שעשיתם, מנעתם שיקום של כמה חודשים, ממש הופתעתי מזה ואין מה להגיד – יש מוקד בשדרות!"

ראש העיר, אלון דוידי, שיבח את פעילות המוקד: "נציגי השירות שלנו נותנים ונותנות מענה הן לפניות של תושבים בשגרה ובחירום והן באמצעות עשרות המצלמות הפרוסות ברחבי העיר שדרכן ניתן לראות אירועים חריגים ולמנוע אותם. הקמנו את האגף ואת המוקד עם תקציב של המשרד לביטחון פנים ואני שמח שהמוקד מסייע גם בשגרה ולא רק במענה לפניות. גם תודה ללירון על הגעתו והכרת הטוב, זה לא מובן מאליו".

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • התהלוכה- יוצאת לדרך

  היום, בשעה 16:00 התהלוכה השנתית של ראש חודש אדר בואו בהמוניכם עם הילדים לחוויה מהנה ומשמחת. מ-3 מרחבת במתנ"ס שכונת נווה אשכול: מרחוב נתן אלתרמן - מול מסעדת סילביה שכונת הכרמים - מרחבת בי"כ אהבת ישראל, רחוב הרב משאש 6

 • מוקד הקרן לידידות 9779*

  הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • עיריית שדרות מחפשת אותך! בואו להיות הפנים היפות של העיר!

 • בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים

  עיריית שדרות מזמינה בזאת ספקים וקבלנים להגיש בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים, אשר יהיו רשאים להשתתף בהצעות מחיר שתפרסם העירייה מעת לעת, לפי צרכיה, ובהליכי התקשרות לאספקת טובין ו/או לקבלת שירותים הפטורים מחובת מכרז פומבי.

 • רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד