עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

עדכון קורונה

עדכון מוצ"ש, 4.4.2020: תושבים יקרים שבוע טוב, *משרד הבריאות עידכן בסוף השבוע מקומות שבהם שהו חולי קורונה מאומתים בשדרות.* 28/3/20, 19:30-20:30 - מוקד "טרם" 23/3/20, 7:30-10:30 - סופר "ויקטורי" 22/3/20, 16:00-16:30 - מוקד "טרם" 22/3/20, 12:00-14:00 , סופר "ויקטורי" *שימו לב, כי רק הודעות הדובר המתפרסמות באתר משרד הבריאות ולאחר מכן דרכנו הן המאומתות והמדויקות.* *כל מי ששהה במקומות שצוינו בהודעה בשעות ובימים המפורטים מתבקש להיכנס לבידוד ביתי לפי הוראות משרד הבריאות ולדווח על כך בטופס המקוון באתר (ראו קישור באתר משרד הבריאות).* *אנו קוראים לחולים מאומתים, תושבי העיר, ליצור איתנו קשר באמצעות המוקד העירוני במספר 8516* ולסייע לנו להעביר לתושבים את המידע על מסלולם כדי למנוע את המשך התרחבות המגפה. אנו כמובן נדאג לשמור על פרטיותכם. *אנו ממשיכים לעדכן כל העת בכל ערוצי התקשורת:* 📌 אתר "נאבקים בקורונה - עדכוני העירייה" >> http://bit.ly/349JdBj 📌 דף הפייסבוק של עיריית שדרות - גדוש בתכנים עבורכם >> bit.ly/2UZujJS 📌 הוואטסאפ העירוני, להצטרפות >> bit.ly/349JdBj 📌 מוקד מידע ושירות לתושב 24/7 - 8516*. *(דוברות עיריית שדרות)* שרד הבריאות מפרסם מוקד נוסף בו שהה חולה קורונה מאומת: מוקד "טרם", רחוב סמטת הפלדה - 28/3/20, 19:30-20:40 כל מי שהיה במקום הנ״ל ביום ובשעות שצויינו מתבקש להיכנס לבידוד ביתי לפי הוראת משרד הבריאות ולדווח על כך באתר משרד הבריאות. או במוקד משרד הבריאות בטלפון 5400* או במוקדי קופות החולים: כללית 2700* מכבי 3555* מאוחדת 3833* לאומית 507* ממשיכים לעדכן כל הזמן גם באתר העירייה - https://www.e-sderot.org.il/?CategoryID=205&ArticleID=890

יום הניקיון הלאומי

בתאריך 24/3 נציין ברחבי הארץ את "יום הניקיון הלאומי". מטרת יום הניקיון היא לקדם מודעות לשמירה על ניקיון המרחב הציבורי, ולחנך את דור העתיד לערכים של צמצום פסולת, מיחזור ועוד.

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

פברואר יוצא מן הכלל כבר ממש פה מעבר לפינה

מופעים מוזיקליים, הצגות, סדר ט״ו בשבט מיוחד, סרטים ופעילויות ספורט - כל אלו ועוד יחכו לכם במהלך החודש המיוחד הזה! הצטרפו למסורת מיוחדת במינה ולחודש מדהים שמטרת העל שלו היא לקרב אותנו זה לזה וללמוד להכיר, באמצעות שלל פעילויות, את עולמם של בעלי המוגבלויות לתכנייה המלאה לחצו:

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

שדרות מעצימה את הצעירים

כחלק מחזונו של ראש העיר, אלון דוידי, לאפשר לכלל בני הנוער והצעירים להשתלב במסגרות בעיר, פועלות בשדרות שתי תוכניות שמספקות מענים ייעודיים לצעירים בגילאי 18-25 בני העיר - תוכנית "יתד" ותוכנית "ניצוץ". "יתד", היא תוכנית שפועלת כשנתיים בעיר ומקדמת צעירים בארבעה תחומים מרכזיים: השכלה, תעסוקה ומיומנויות מקצועיות, סיוע בקיום פיזי, בריאות ומוגנות, דאגה לרווחה ובריאות רגשית וקידום השתייכות משפחתית וחברתית.

את תוכנית "יתד" מרכז בעיר עו"ס יוסף רחימוב שמלווה באופן אישי כל צעיר וצעירה ובונה להם חליפת שירות אישית המתאימה לצרכיהם, בנוסף לשיתופי פעולה עם כלל השירותים העירוניים הקיימים שיכולים לסייע עבורם בתהליך כגון מרכז צעירים, לשכת התעסוקה, ביטוח לאומי ועוד.

תכנית "ניצוץ", אותה מובילה עו"ס שושי יפרח זנבה, מתמקדת בתחום השירות הצבאי והיא פועלת בשיתוף פעולה מלא בין משרד הרווחה לצה"ל ומטרתה לסייע לחיילים ומלש"בים (מועמדים לשירות בטחון) לשרת שירות משמעותי, מלא ומיטבי. התוכנית פועלת כיום ב-30 רשויות מקומיות בארץ, והחלה לפעול באגף לשירותים חברתיים בעיריית שדרות בחודש מרץ בשנה שעברה.

בתוכנית "ניצוץ" מסייעים בהכנה לקראת הצבא, עזרה במיצוי זכויות, עזרה בתיווך מול הצבא, סיוע בהשתלבות חזרה לשירות תקין וכדומה.

תוכנית "ניצוץ" נותנת אור ותקווה לחיילים עם קשיים מול הצבא ונותנת להם מענה מבית. "יתד" מספקת מעטפת המשך לבוגרים של "ניצוץ" אך גם ובעיקר לכאלו שמעוניינים לקדם את אחת מארבעת התחומים המרכזיים של התוכנית.

כהמשך ישיר מפעילות התוכניות הובילו העו"סים רחימוב ויפרח שולחן עגול יישובי בו השתתפו כ-80 נציגים מכלל המסגרות והשירותים העירוניים בתחומי החינוך, החברה, צבא, הרווחה והתעסוקה. כיבדו בנוכחותם ונשאו דברים ראש העיר, אלון דוידי, וסגניו, אלעד קלימי וחווה נחשונוב. חברת המועצה ומחזיקת תיק שירותים חברתיים, אלונה רבינוביץ' אליהו, השתתפה במפגש ואף שיתפה בסיפור אישי שריגש את כלל הנוכחים.

במהלך המפגש התקיים גם דיון ערני במיוחד שהציף את חשיבות התוכניות בעיר ואת ההשפעה המכרעת של התגייסות כלל הגורמים הנוגעים בתחום הצעירים.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "בתפיסתי, במקביל לפיתוח הפיזי והבינוי של העיר, חשוב מאוד לתת דגש גם על הטיפוח של ההון האנושי הנפלא שלנו בשדרות. הצעירים הללו, הם מיטב הנוער שלנו, נמשיך להשקיע בדור הצעיר והמבטיח שלנו".

סגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, אלעד קלימי: "תוכניות 'ניצוץ' ו'יתד' הן חלק מהמעטפת העירונית שאנו נותנים לבוגרינו המשרתים בצה"ל על מנת להמשיך וללוות אותם בתקופה משמעותית ומאתגרת של השירות בצה"ל. תודה לממונה על אגף הרווחה, אלונה, ולעובדי האגף על שיתוף הפעולה עם שולחן הגיוס העירוני".

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
  • מוקד הקרן לידידות 9779*

    הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

  • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

    תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

  • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד