עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

החל מיום שני, 23/03/2020, כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בלוחות זמנים מיוחדים

חל מיום שני, 23/03/2020, כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בלוחות זמנים מיוחדים דן בדרום: כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בתדירות של עד 2 נסיעות בשעה. קו 4 באשקלון יפעל בתדירות של 3 נסיעות קווי ההזנה לרכבת יופעלו בהתאם ללחות זמני הנסיעה העדכניים של הרכבת. קווים 2א, 6א, 8 באשקלון לא יפעלו כלל ניתן להתעדכן באתר האינטרנט www.danbadarom.co.il דן באר שבע: כל הקווים יפעלו בתדירות של עד 2 נסיעות בשעה. הקווים הבאים יפעלו בתדירות של 3 נסיעות בשעה – 5, 7, 8, 25. ניתן להתעדכן באתר האינטרנט www.danbr7.co.il

יום הניקיון הלאומי

בתאריך 24/3 נציין ברחבי הארץ את "יום הניקיון הלאומי". מטרת יום הניקיון היא לקדם מודעות לשמירה על ניקיון המרחב הציבורי, ולחנך את דור העתיד לערכים של צמצום פסולת, מיחזור ועוד.

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

פברואר יוצא מן הכלל כבר ממש פה מעבר לפינה

מופעים מוזיקליים, הצגות, סדר ט״ו בשבט מיוחד, סרטים ופעילויות ספורט - כל אלו ועוד יחכו לכם במהלך החודש המיוחד הזה! הצטרפו למסורת מיוחדת במינה ולחודש מדהים שמטרת העל שלו היא לקרב אותנו זה לזה וללמוד להכיר, באמצעות שלל פעילויות, את עולמם של בעלי המוגבלויות לתכנייה המלאה לחצו:

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

גאווה לתושבים: 5 כוכבי יופי לשדרות

הישג גדול לעיר שדרות: צוות שיפוט מטעם המועצה לישראל יפה שביקר לאחרונה בעיר החליט להעניק לשדרות 5 כוכבי יופי שהם הציון המקסימלי בתחרות "קריה יפה ומקיימת בישראל יפה". התחרות מתקיימת בחסות משרד הפנים ובשיתוף המרכז לשלטון מקומי ומרכז המועצות האזוריות. הרשויות המשתתפות בתחרות מתמודדות על קבלת כוכבי היופי של המועצה לישראל יפה, כל אחת לפי סיווגה. יעד מרכזי של התחרות הוא הטמעת ההכרה בחשיבות טיפוח הסביבה העירונית לאיכות החיים של התושבים.

במכתב ששלח מנכ"ל המועצה לישראל יפה, ויצמן משיח, לראש העיר, אלון דוידי, הוא כתב: "צוות ההערכה ביקש לציין לשבח את הפעילות הברוכה המושקעת על-ידי הרשות בטיפוח חזותה – לרווחת התושבים". עוד כתב משיח: "קבלו את הערכתנו העמוקה על קידום מטרות התחרות ברשות המקומית, הודות למודעותכם  לערכי איכות חיים וסביבה".

בין השאר, חברי ועדת השיפוט התרשמו ממוסדות החינוך בעיר, מהמקלטים שבתחום העירייה וכן מהפעילות העצומה בתחום פיתוח העיר, כולל הניקיון, החלפת הפחים הירוקים בפחים מוטמנים, הכנסת חיישנים לביובים, טיפוח וניקיון מתמיד של גני השעשועים העירוניים, חידוש ושתילת פרחים בגינות, כיכרות ואדניות ציבוריות בשכונות ועוד.

ראש העיר, אלון דוידי, בירך על הזכייה ואמר: "5 כוכבי היופי מטעם המועצה לישראל יפה הם עוד הכרה והוכחה לפעילות הענפה שלנו לטובת ורווחת התושבים בכל ההיבטים. אנו משקיעים רבות בטיפוח המרחבים הציבוריים וקידום ערכי האסתטיקה וטיפוח הסביבה העירונית בעיר. חשוב להוקיר את העוסקים במלאכה, מנכ"ל העירייה, טל טורן, מנהל אגף שפ"ע, אלעד חג'בי, וכמובן כלל מנהלי המחלקות
שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
  • מוקד הקרן לידידות 9779*

    הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

  • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

    תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

  • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

  • בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים

    עיריית שדרות מזמינה בזאת ספקים וקבלנים להגיש בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים, אשר יהיו רשאים להשתתף בהצעות מחיר שתפרסם העירייה מעת לעת, לפי צרכיה, ובהליכי התקשרות לאספקת טובין ו/או לקבלת שירותים הפטורים מחובת מכרז פומבי.

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד