עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

החל מיום שני, 23/03/2020, כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בלוחות זמנים מיוחדים

חל מיום שני, 23/03/2020, כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בלוחות זמנים מיוחדים דן בדרום: כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בתדירות של עד 2 נסיעות בשעה. קו 4 באשקלון יפעל בתדירות של 3 נסיעות קווי ההזנה לרכבת יופעלו בהתאם ללחות זמני הנסיעה העדכניים של הרכבת. קווים 2א, 6א, 8 באשקלון לא יפעלו כלל ניתן להתעדכן באתר האינטרנט www.danbadarom.co.il דן באר שבע: כל הקווים יפעלו בתדירות של עד 2 נסיעות בשעה. הקווים הבאים יפעלו בתדירות של 3 נסיעות בשעה – 5, 7, 8, 25. ניתן להתעדכן באתר האינטרנט www.danbr7.co.il

יום הניקיון הלאומי

בתאריך 24/3 נציין ברחבי הארץ את "יום הניקיון הלאומי". מטרת יום הניקיון היא לקדם מודעות לשמירה על ניקיון המרחב הציבורי, ולחנך את דור העתיד לערכים של צמצום פסולת, מיחזור ועוד.

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

פברואר יוצא מן הכלל כבר ממש פה מעבר לפינה

מופעים מוזיקליים, הצגות, סדר ט״ו בשבט מיוחד, סרטים ופעילויות ספורט - כל אלו ועוד יחכו לכם במהלך החודש המיוחד הזה! הצטרפו למסורת מיוחדת במינה ולחודש מדהים שמטרת העל שלו היא לקרב אותנו זה לזה וללמוד להכיר, באמצעות שלל פעילויות, את עולמם של בעלי המוגבלויות לתכנייה המלאה לחצו:

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

מיליוני שקלים לפיתוח העיר שדרות

תושבי שדרות ימשיכו ליהנות מהתפתחותה ופיתוחה של העיר, הן מי שמתגורר בשכונות הוותיקות והן מי שמתגורר או עתיד להתגורר באחת השכונות הוותיקות.

בישיבת המועצה האחרונה, שהתקיימה בשבוע שעבר, הביא ראש העיר, אלון דוידי, לאישור חברי המועצה מספר רב של תקציבים שכולם לטובת התושבים.

קרן קימת לישראל נענתה לפנייתה של עיריית שדרות במסגרת קול קורא להקצות 1.4 מיליון ₪ להקמת גני קק"ל בשכונת הכרמים.

180,000 ₪ התקבלו ממשרד העבודה והרווחה לטובת תכנון מעון יום. רשות מקרקעי ישראל הקצתה לעירייה כ-3.7 מיליון שקלים לפיתוח רחוב ההגנה בשכונת נאות הנשיא (לשעבר הוורד), הכולל מדרכות וכבישים, פיתוח של רחוב הדגל בשכונת נאות אשכול, כולל כבישים והסדרי תנועה ברחבת הסינמטק, שיפוץ מקווה בשכונת נאות אביב (לשעבר ניר עם), שיפוץ מועדון קהילתי ברחוב השיטה בשכונת נאות הדקל, פיתוח של רחוב טיומקין בשכונת בן גוריון, כולל פיתוח מדרכות והסדרת צנרת המים, שיפוץ בית כנסת והשלמת בינוי ופיתוח של בית ספר "תורני מדעי".

כמו כן, העירייה תקצה מיליון שקל מתקציב רשות מקרקעי ישראל להקמת מוסדות חינוך בשכונת שדרות בפארק  וכן כ-6.5 מיליון שקלים להקמת מתנ"ס בשכונה. 223,000 שקלים יוקצו לשיפוץ מועדון בשכונת הכלניות מתקציב המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל.

משרד הפנים אישר לעירייה 1.4 מיליון שקלים לטובת שלב ד' של מעונות הסטודנטים שהעירייה מקימה על חורבות בית ספר "שקמים" הישן במרכז העיר.

בנוסף, יוקצו מיליון שקלים לעבודות פיתוח ומים בעיר, חצי מיליון שקלים לעבודות פיתוח כבישים ומדרכות ברחבי העיר ו-500,000 ₪ לעבודות פיתוח בגינות ציבוריות.

כפי שדיווחנו לאחרונה, בית העירייה יתרוקן בקרוב מהעובדים שיעברו למבנה "אמדוקס הישן" ויהפוך למרכז עסקים ומסחר. המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל הקצה 4 מיליון שקלים לשדרוג המבנה והקמת חזית מתחמי עבודה משותפים.

העירייה, באמצעות הקרן לפיתוח, קיבלה תרומה מקרן נאמני קנדה על סך כ-318,000 ₪ לרכישת רכב חירום.

בישיבה גם אושר מינויו של ארכיטקט יואב לפידות, עד לאחרונה מהנדס העירייה, למ"מ המהנדס עד שימונה מהנדס קבוע.

ראש העיר, אלון דוידי: "אני שמח שגם בישיבת המועצה הזאת הבאנו בשורות רבות לתושבים היקרים שלנו. כשחתמנו על הסכם הגג לעיר דרשתי שסעיפים ותקציבים מרכזיים יוקצו ל'חדש מול ישן', כך שעל כל דירה חדשה שמשווקים בעיר, אנחנו מקבלים לשיפוץ ופיתוח בשכונה וותיקה. נמשיך לדאוג לכל התושבים שלנו, בכל שכונות העיר".

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
  • מוקד הקרן לידידות 9779*

    הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

  • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

    תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

  • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

  • בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים

    עיריית שדרות מזמינה בזאת ספקים וקבלנים להגיש בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים, אשר יהיו רשאים להשתתף בהצעות מחיר שתפרסם העירייה מעת לעת, לפי צרכיה, ובהליכי התקשרות לאספקת טובין ו/או לקבלת שירותים הפטורים מחובת מכרז פומבי.

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד