עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

עדכון קורונה

עדכון מוצ"ש, 4.4.2020: תושבים יקרים שבוע טוב, *משרד הבריאות עידכן בסוף השבוע מקומות שבהם שהו חולי קורונה מאומתים בשדרות.* 28/3/20, 19:30-20:30 - מוקד "טרם" 23/3/20, 7:30-10:30 - סופר "ויקטורי" 22/3/20, 16:00-16:30 - מוקד "טרם" 22/3/20, 12:00-14:00 , סופר "ויקטורי" *שימו לב, כי רק הודעות הדובר המתפרסמות באתר משרד הבריאות ולאחר מכן דרכנו הן המאומתות והמדויקות.* *כל מי ששהה במקומות שצוינו בהודעה בשעות ובימים המפורטים מתבקש להיכנס לבידוד ביתי לפי הוראות משרד הבריאות ולדווח על כך בטופס המקוון באתר (ראו קישור באתר משרד הבריאות).* *אנו קוראים לחולים מאומתים, תושבי העיר, ליצור איתנו קשר באמצעות המוקד העירוני במספר 8516* ולסייע לנו להעביר לתושבים את המידע על מסלולם כדי למנוע את המשך התרחבות המגפה. אנו כמובן נדאג לשמור על פרטיותכם. *אנו ממשיכים לעדכן כל העת בכל ערוצי התקשורת:* 📌 אתר "נאבקים בקורונה - עדכוני העירייה" >> http://bit.ly/349JdBj 📌 דף הפייסבוק של עיריית שדרות - גדוש בתכנים עבורכם >> bit.ly/2UZujJS 📌 הוואטסאפ העירוני, להצטרפות >> bit.ly/349JdBj 📌 מוקד מידע ושירות לתושב 24/7 - 8516*. *(דוברות עיריית שדרות)* שרד הבריאות מפרסם מוקד נוסף בו שהה חולה קורונה מאומת: מוקד "טרם", רחוב סמטת הפלדה - 28/3/20, 19:30-20:40 כל מי שהיה במקום הנ״ל ביום ובשעות שצויינו מתבקש להיכנס לבידוד ביתי לפי הוראת משרד הבריאות ולדווח על כך באתר משרד הבריאות. או במוקד משרד הבריאות בטלפון 5400* או במוקדי קופות החולים: כללית 2700* מכבי 3555* מאוחדת 3833* לאומית 507* ממשיכים לעדכן כל הזמן גם באתר העירייה - https://www.e-sderot.org.il/?CategoryID=205&ArticleID=890

יום הניקיון הלאומי

בתאריך 24/3 נציין ברחבי הארץ את "יום הניקיון הלאומי". מטרת יום הניקיון היא לקדם מודעות לשמירה על ניקיון המרחב הציבורי, ולחנך את דור העתיד לערכים של צמצום פסולת, מיחזור ועוד.

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

פברואר יוצא מן הכלל כבר ממש פה מעבר לפינה

מופעים מוזיקליים, הצגות, סדר ט״ו בשבט מיוחד, סרטים ופעילויות ספורט - כל אלו ועוד יחכו לכם במהלך החודש המיוחד הזה! הצטרפו למסורת מיוחדת במינה ולחודש מדהים שמטרת העל שלו היא לקרב אותנו זה לזה וללמוד להכיר, באמצעות שלל פעילויות, את עולמם של בעלי המוגבלויות לתכנייה המלאה לחצו:

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

הרב עמית אורנבוך – יקיר הנוער, ירין פרץ – פעילה מצטיינת

בטקס שערך השבוע מינהל חברה ונוער במשרד החינוך בירושלים הוענק אות יקיר הנוער לרב עמית אורנבוך על הקשר המיוחד שיצר עם תלמידיו ועם בוגרי בית הספר לאורך שנים.

את האות קיבל הרב אורנבוך במעמד סגן ראש עיריית שדרות, אלעד קלימי, ראש מינהל חברה ונוער במשרד החינוך, חגי גרוס, מנהל מחוז הדרום במשרד החינוך, רם זהבי, ומנהל אגף נוער וצעירים בעיריית שדרות, יגאל ברכה.

בנימוקי הבחירה נכתב כי הרב עמית אורנבוך יצר תוכנית ייחודית לחיבור עם בוגרי בית הספר בעיקר בשנתם הראשונה בצבא. בין השאר, באמצעות ביקורים בבית החיילים שביניהם, משלוח חבילות לחיילים,  שיחות טלפון שבועיות  והודעות וכן קשר אישי עם החייל ומשפחתו, לימוד בחברותא ועוד.

הרב עמית יצר חיבור ייחודי בין התלמידים לבין הבוגרים וכך גם מינף את הקשר להתנדבות ועשיה המכוונת לשירות משמעותי כבר בתיכון.

התוכנית מקיפה את כל מעגלי החיים בבית הספר, בחינוך הבלתי פורמלי ובמשפחה, יחידת הנוער העירונית בעיריית שדרות אימצה את התוכנית והרחיבה אותה והיא מיישמת אותה כיום בבית ספר נוסף.

מנהל קריית חמ"ד אמי"ת שדרות, אסף בן דוד, אומר כי "הרב עמית הוא דוגמה ומופת לקשר לתלמידים ולבוגרים. אנחנו מאמינים שבית הספר הוא בית שני לתלמידים והרב עמית הצליח להטמיע במערכת את התודעה כי גם הבוגרים הם חלק מהבית".

באותו טקס קיבלה ירין פרץ משדרות, תלמידת כיתה י"ב במקיף כללי ע"ש גוטוירט, אות "פעילה מצטיינת" על פעילות התנדבותית בקהילה. ירין מדריכה בצופים,

השתתפה בפרויקט מנהיגות צעירה הבית-ספרית, מתנדבת בתחום הרובוטיקה ומודל לחיקוי בקרב חבריה.

ראש העיר, אלון דוידי: "גאווה גדולה לכולנו שיש בקרבנו אדם כמו הרב עמית אורנבוך. אני שמח ומברך על כך שגם משרד החינוך הבחין במעשיו הראויים לשבח של הרב עמית והחליט להעניק לו את אות 'יקיר הנוער'. הרב עמית מלווה את תלמידיו בזמן הלימודים ולאחר הלימודים לדרך מוצלחת וערכית ועל כך מגיעים לו השבחים. אני שמח גם שירין פרץ קיבלה את ההערכה המגיעה לה על פעילותה הרבה והברוכה בתנועת הנוער ובכלל בקהילה. עלו והצליחו".

סגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, אלעד קלימי: "ברכות ל'יקיר הנוער', הרב עמית אורנבוך, מנהיג עם ערכים, שמדגיש את האחדות והמשותף, מנהיג שמוסר נפש ומעל הכל - מנהיג של עשייה למען שדרות.
הרב עמית יקירנו, המשך להוות דמות לחיקוי ולהיות שם, תמיד, למען הנוער והעיר". לירין אמר קלימי: "ירין היקרה, אישיותך ועשייתך מקרינים מודל לחיקוי המחזקת את הנוער בעיר, ברגישות אנושית וסולידריות חברתית".

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
  • מוקד הקרן לידידות 9779*

    הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

  • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

    תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

  • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד