עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

עדכון קורונה

עדכון מוצ"ש, 4.4.2020: תושבים יקרים שבוע טוב, *משרד הבריאות עידכן בסוף השבוע מקומות שבהם שהו חולי קורונה מאומתים בשדרות.* 28/3/20, 19:30-20:30 - מוקד "טרם" 23/3/20, 7:30-10:30 - סופר "ויקטורי" 22/3/20, 16:00-16:30 - מוקד "טרם" 22/3/20, 12:00-14:00 , סופר "ויקטורי" *שימו לב, כי רק הודעות הדובר המתפרסמות באתר משרד הבריאות ולאחר מכן דרכנו הן המאומתות והמדויקות.* *כל מי ששהה במקומות שצוינו בהודעה בשעות ובימים המפורטים מתבקש להיכנס לבידוד ביתי לפי הוראות משרד הבריאות ולדווח על כך בטופס המקוון באתר (ראו קישור באתר משרד הבריאות).* *אנו קוראים לחולים מאומתים, תושבי העיר, ליצור איתנו קשר באמצעות המוקד העירוני במספר 8516* ולסייע לנו להעביר לתושבים את המידע על מסלולם כדי למנוע את המשך התרחבות המגפה. אנו כמובן נדאג לשמור על פרטיותכם. *אנו ממשיכים לעדכן כל העת בכל ערוצי התקשורת:* 📌 אתר "נאבקים בקורונה - עדכוני העירייה" >> http://bit.ly/349JdBj 📌 דף הפייסבוק של עיריית שדרות - גדוש בתכנים עבורכם >> bit.ly/2UZujJS 📌 הוואטסאפ העירוני, להצטרפות >> bit.ly/349JdBj 📌 מוקד מידע ושירות לתושב 24/7 - 8516*. *(דוברות עיריית שדרות)* שרד הבריאות מפרסם מוקד נוסף בו שהה חולה קורונה מאומת: מוקד "טרם", רחוב סמטת הפלדה - 28/3/20, 19:30-20:40 כל מי שהיה במקום הנ״ל ביום ובשעות שצויינו מתבקש להיכנס לבידוד ביתי לפי הוראת משרד הבריאות ולדווח על כך באתר משרד הבריאות. או במוקד משרד הבריאות בטלפון 5400* או במוקדי קופות החולים: כללית 2700* מכבי 3555* מאוחדת 3833* לאומית 507* ממשיכים לעדכן כל הזמן גם באתר העירייה - https://www.e-sderot.org.il/?CategoryID=205&ArticleID=890

יום הניקיון הלאומי

בתאריך 24/3 נציין ברחבי הארץ את "יום הניקיון הלאומי". מטרת יום הניקיון היא לקדם מודעות לשמירה על ניקיון המרחב הציבורי, ולחנך את דור העתיד לערכים של צמצום פסולת, מיחזור ועוד.

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

פברואר יוצא מן הכלל כבר ממש פה מעבר לפינה

מופעים מוזיקליים, הצגות, סדר ט״ו בשבט מיוחד, סרטים ופעילויות ספורט - כל אלו ועוד יחכו לכם במהלך החודש המיוחד הזה! הצטרפו למסורת מיוחדת במינה ולחודש מדהים שמטרת העל שלו היא לקרב אותנו זה לזה וללמוד להכיר, באמצעות שלל פעילויות, את עולמם של בעלי המוגבלויות לתכנייה המלאה לחצו:

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

נשות העסקים בשדרות מסכמות שנה

פורום נשות העסקים בשדרות מסמל את העוצמה שקיימת באיחוד כוחות. לפני כשנה התכנסה ועדה מייצגת של נשות העסקים יחד עם ראש העיר אלון דוידי, יו"ר נעמת מרחב אשקלון ומ"מ ראש העיר, יהודית אוליאל מלכה, שמעון אדרי וצוות מינהלת תעשיה ועסקים בעיר יחד עם שרית מנשקו, מנהלת מעוף שדרות ועוטף עזה, כדי לבחון איך בונים נכון מועדון נשות עסקים משמעותי שייתן מענה לעסקי הנשים ויצור שיח מקדם עם גופי הרשות כדי לקדם את הכלכלה המקומית המקיימת.

תוך פחות משעה נבחרה אביטל דניאל כמנחה שתוביל את הפורום ופחות מחודש לאחר מכן המועדון כבר יצא לדרך עם מעל 40 נשות עסקים משפיעות שנרתמו לקריאת ראש העיר והגופים המובילים והצטרפו לפורום איכותי שפועל מזה כשנה. שנה מאתגרת ומפתיעה עברה על המשתתפות. לצד מתיחויות ביטחוניות, קיץ חם, חורף גשום במיוחד , ילדים, ניהול המשפחה, עשייה עסקית ועוד הרבה סיבות למה לא להגיע, הייתה נוכחות מפתיעה הולכת וגדלה ובהחלט גאוות יחידה. היה נדמה שהשטח היה בשל להתאחד וכל שנדרש היה ליצור את הפורום.

בפורום נשות העסקים נפגשו המשתתפות מידי חודש לחידוד כלים עסקיים לצד רכישת מיומנויות להתנהלות עסקית כמרחב משותף. דילמות וצרכים מהשטח הופנו לגופי הרשות לצד גדילה עסקית, יצירת שיתופי פעולה וקידום העסק לרמות חדשות.

"אני רוצה לבשר לכן שהשנה עברתי לעוסק מורשה", ציינה בהתרגשות אחת המשתתפות. "מלתת את ההרצאות שלי בחינם למדתי ליצור את הקשרים הנכונים כאן בקבוצה ולקבל תגמול על העבודה שלי", אמרה משתתפת נוספת ומהעבר השני נשמעת הערה מתנצלת: "לא הגעתי למפגש הקודם כי הייתי עמוסה עם פתיחת הסניף החדש", "שיתוף הפעולה שנוצר כאן מאפשר לי לעבוד פחות שעות ולהתפנות לביתי", "ההדרכה על היערכות בחירום עשתה לי סדר בראש איך לא להתרסק כל פעם כשיש מצב בטחוני מעורער", "מחשיבה על אתגרים עברתי לחשיבה על פתרונות" ועוד ועוד.

דוידי, יחד עם כל הגופים, פועל להמשיך את המועדון ולהרחיב את הפעילות שלו.

"אני קורא לנשות העסקים בעיר ובעיקר לנשות העסקים המפעילות את העסק מהבית להצטרף לכוח העולה של עסקי הנשים מהשפיעות", אמר דוידי.

עוד באותו הערב נרשמו למעלה מ- 20 נשות עסקים וההרשמה עודנה פתוחה.

"משפיעות בעסקים 2020" הוא פורום של נשות העסקים הרוצות לקדם את העסק יחד עם נשות עסקים נוספות וליצור פעילויות יחד עם העירייה כדי לקדם כלכלה מקומית.

ההרשמה לפורום נפתחה ומנוהלת על ידי חנה רפאלי ממינהלת העסקים והתעשייה  בטלפון: 050-6406639.  

דוידי הוסיף: "אני רואה במועדון נשות העסקים את מימוש החזון שלי להעצמת הנשים בכלל ונשות העסקים בפרט. הערך המוסף הזה של העצמת נשות העסקים פותח הזדמנות ליזמות-עסקית-נשית, לא רק לשדרות אלא עבור האיזור כולו ואני שמח שניתן לסכם ראשונה בהצלחה ובשאיפה לשנים נוספות עם בשורות".

מ"מ ראש העיר, יהודית אוליאל מלכה: "העצמה ותעסוקת נשים אלו נושאים שעולים באופן קבוע במשרדו של ראש העיר בפגישות בינינו והתמיכה במועדון הינה ראיה ליישום בשטח. אני חושבת שככל שהתחום העסקי בקרב נשים בשדרות יתחזק כך הוא יצמיח כוח צרכני ויהווה כוח כלכלי משמעותי בתוך העיר".

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
  • מוקד הקרן לידידות 9779*

    הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

  • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

    תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

  • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד