עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

החל מיום שני, 23/03/2020, כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בלוחות זמנים מיוחדים

חל מיום שני, 23/03/2020, כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בלוחות זמנים מיוחדים דן בדרום: כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בתדירות של עד 2 נסיעות בשעה. קו 4 באשקלון יפעל בתדירות של 3 נסיעות קווי ההזנה לרכבת יופעלו בהתאם ללחות זמני הנסיעה העדכניים של הרכבת. קווים 2א, 6א, 8 באשקלון לא יפעלו כלל ניתן להתעדכן באתר האינטרנט www.danbadarom.co.il דן באר שבע: כל הקווים יפעלו בתדירות של עד 2 נסיעות בשעה. הקווים הבאים יפעלו בתדירות של 3 נסיעות בשעה – 5, 7, 8, 25. ניתן להתעדכן באתר האינטרנט www.danbr7.co.il

יום הניקיון הלאומי

בתאריך 24/3 נציין ברחבי הארץ את "יום הניקיון הלאומי". מטרת יום הניקיון היא לקדם מודעות לשמירה על ניקיון המרחב הציבורי, ולחנך את דור העתיד לערכים של צמצום פסולת, מיחזור ועוד.

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

פברואר יוצא מן הכלל כבר ממש פה מעבר לפינה

מופעים מוזיקליים, הצגות, סדר ט״ו בשבט מיוחד, סרטים ופעילויות ספורט - כל אלו ועוד יחכו לכם במהלך החודש המיוחד הזה! הצטרפו למסורת מיוחדת במינה ולחודש מדהים שמטרת העל שלו היא לקרב אותנו זה לזה וללמוד להכיר, באמצעות שלל פעילויות, את עולמם של בעלי המוגבלויות לתכנייה המלאה לחצו:

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

ליין ההופעות האקוסטיות לצעירים בשדרות יצא לדרך

לאחר חודשים של עבודה וחשיבה שהחלו במרכז הצעירים העירוני בשדרות נולד ליין תרבות חדשני וייחודי המכיל שש הופעות של אמנים מובילים מהשורה הראשונה: נתן גושן, יובל דיין, אמיר דדון, חנן בן ארי, דודו טסה ומוש בן ארי. 

הפרויקט נולד מתוך רצון להרחיב את השירותים אותם מציע מרכז הצעירים של עיריית שדרות ומתוך ההבנה שאין דבר המחבר ומקרב יותר ממוזיקה. לצד שירותים שונים ומגוונים כמו ייעוץ אישי לפיתוח הקריירה, תיכלול קרן המלגות העירונית ושפע של יוזמות בתחום הקהילתי, הוחלט במרכז הצעירים לפתוח דלת חדשה ומשמעותית לעולם התרבות. לפרויקט הצטרפו שותפים רבים שסייעו לו לקרום עור וגידים ויחד הצליחו להביא להצלחתו. המתנ"ס העירוני מארח את המופעים ושותף בהפקת האירועים, אגף האירועים והספורט מלווה ותומך בפרויקט, עמותת "איילים" לוקחת חלק פעיל בהפעלתו והמשרד לפיתוח הנגב והגליל היווה קרש קפיצה משמעותי בקיום האירועים. המופע הראשון מתוך הסדרה היה של הזמר והיוצר המצליח, נתן גושן, אשר העניק לקהל הופעה בלתי נשכחת, אינטימית ומרגשת והופיע מול אולם מלא על אף אזעקת צבע אדום שנשמעה בעיר שעה קלה לפני תחילת המופע.

במרכז הצעירים ביקשו להודות לראש העיר, אלון דוידי, על ששם את הצעירים במרכז ופועל כדי לקדם את התחום בכל מישור אפשרי.

דוידי ציין באירוע, כי מזה 6 שנים מרכז צעירים הפך לגוף עירוני ומרגש לראות את ההתפתחות שהוא עשה בזכות זה. עוד הוסיף דוידי, כי צעירי העיר זוכים לשלל שירותים, הטבות וכלים שבעזרתם יוכלו הצעירים להתקדם ולבנות את עתידם בעיר שדרות.

סדרת המופעים צפויה להמשיך עם הופעה של יובל דיין כבר בעוד שבוע ונותרו כרטיסים אחרונים למופע זה ולמופעים הנוספים שיתקיימו בחודשים הבאים. פרטים נוספים ניתן לקבל במרכז הצעירים ובדפי הפייסבוק השונים.

ראש העיר, אלון דוידי: "אחת המטרות שלנו כעירייה היא לתת לכלל תושבי העיר תרבות איכותית במחיר שווה לכל נפש. הפעם אלו צעירי וצעירות העיר ששמנו עליהם את הדגש ואני שמח שאירגנו ליין של מופעים עם מיטב האמנים בישראל. אני מודה לעובדי מרכז הצעירים, למתנ"ס, לאגף אירועים וספורט וכמובן למשרד לפיתוח הנגב והגליל על שיתוף הפעולה למען הצלחת האירועים".


שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
  • מוקד הקרן לידידות 9779*

    הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

  • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

    תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

  • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

  • בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים

    עיריית שדרות מזמינה בזאת ספקים וקבלנים להגיש בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים, אשר יהיו רשאים להשתתף בהצעות מחיר שתפרסם העירייה מעת לעת, לפי צרכיה, ובהליכי התקשרות לאספקת טובין ו/או לקבלת שירותים הפטורים מחובת מכרז פומבי.

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד