עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

סגירת כביש 2.6.20

תושבים יקרים. בשל עבודות לשיפור תשתית המים בעיר, ייסגרו לתנועת כלי רכב משני הכיוונים מעגלי התנועה קריספל (בר לב/בורוכוב) - צלנדורף (בר לב / קרן קיימת לישראל), בתאריך 2.6.20 בשעות 08:30-18:00. ניתן לנסוע בדרכים חלופיות כמו רחובות המכבים, גולומוב והרב אברג'ל. אנא היערכו בהתאם. מוקד מידע ושירות לתושב.

פורטל חירום לאומי

מידע והנחיות להתמודדות במצבי החירום - עיריית שדרות ופיקוד העורף

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

פברואר יוצא מן הכלל כבר ממש פה מעבר לפינה

מופעים מוזיקליים, הצגות, סדר ט״ו בשבט מיוחד, סרטים ופעילויות ספורט - כל אלו ועוד יחכו לכם במהלך החודש המיוחד הזה! הצטרפו למסורת מיוחדת במינה ולחודש מדהים שמטרת העל שלו היא לקרב אותנו זה לזה וללמוד להכיר, באמצעות שלל פעילויות, את עולמם של בעלי המוגבלויות לתכנייה המלאה לחצו:

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

ליין ההופעות האקוסטיות לצעירים בשדרות יצא לדרך

לאחר חודשים של עבודה וחשיבה שהחלו במרכז הצעירים העירוני בשדרות נולד ליין תרבות חדשני וייחודי המכיל שש הופעות של אמנים מובילים מהשורה הראשונה: נתן גושן, יובל דיין, אמיר דדון, חנן בן ארי, דודו טסה ומוש בן ארי. 

הפרויקט נולד מתוך רצון להרחיב את השירותים אותם מציע מרכז הצעירים של עיריית שדרות ומתוך ההבנה שאין דבר המחבר ומקרב יותר ממוזיקה. לצד שירותים שונים ומגוונים כמו ייעוץ אישי לפיתוח הקריירה, תיכלול קרן המלגות העירונית ושפע של יוזמות בתחום הקהילתי, הוחלט במרכז הצעירים לפתוח דלת חדשה ומשמעותית לעולם התרבות. לפרויקט הצטרפו שותפים רבים שסייעו לו לקרום עור וגידים ויחד הצליחו להביא להצלחתו. המתנ"ס העירוני מארח את המופעים ושותף בהפקת האירועים, אגף האירועים והספורט מלווה ותומך בפרויקט, עמותת "איילים" לוקחת חלק פעיל בהפעלתו והמשרד לפיתוח הנגב והגליל היווה קרש קפיצה משמעותי בקיום האירועים. המופע הראשון מתוך הסדרה היה של הזמר והיוצר המצליח, נתן גושן, אשר העניק לקהל הופעה בלתי נשכחת, אינטימית ומרגשת והופיע מול אולם מלא על אף אזעקת צבע אדום שנשמעה בעיר שעה קלה לפני תחילת המופע.

במרכז הצעירים ביקשו להודות לראש העיר, אלון דוידי, על ששם את הצעירים במרכז ופועל כדי לקדם את התחום בכל מישור אפשרי.

דוידי ציין באירוע, כי מזה 6 שנים מרכז צעירים הפך לגוף עירוני ומרגש לראות את ההתפתחות שהוא עשה בזכות זה. עוד הוסיף דוידי, כי צעירי העיר זוכים לשלל שירותים, הטבות וכלים שבעזרתם יוכלו הצעירים להתקדם ולבנות את עתידם בעיר שדרות.

סדרת המופעים צפויה להמשיך עם הופעה של יובל דיין כבר בעוד שבוע ונותרו כרטיסים אחרונים למופע זה ולמופעים הנוספים שיתקיימו בחודשים הבאים. פרטים נוספים ניתן לקבל במרכז הצעירים ובדפי הפייסבוק השונים.

ראש העיר, אלון דוידי: "אחת המטרות שלנו כעירייה היא לתת לכלל תושבי העיר תרבות איכותית במחיר שווה לכל נפש. הפעם אלו צעירי וצעירות העיר ששמנו עליהם את הדגש ואני שמח שאירגנו ליין של מופעים עם מיטב האמנים בישראל. אני מודה לעובדי מרכז הצעירים, למתנ"ס, לאגף אירועים וספורט וכמובן למשרד לפיתוח הנגב והגליל על שיתוף הפעולה למען הצלחת האירועים".


שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
  • פורטל חירום לאומי

    מידע והנחיות להתמודדות במצבי החירום - עיריית שדרות ופיקוד העורף

  • סגירת כביש 2.6.20

    תושבים יקרים. בשל עבודות לשיפור תשתית המים בעיר, ייסגרו לתנועת כלי רכב משני הכיוונים מעגלי התנועה קריספל (בר לב/בורוכוב) - צלנדורף (בר לב / קרן קיימת לישראל), בתאריך 2.6.20 בשעות 08:30-18:00. ניתן לנסוע בדרכים חלופיות כמו רחובות המכבים, גולומוב והרב אברג'ל. אנא היערכו בהתאם. מוקד מידע ושירות לתושב.

  • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

  • שינויים בתחבורה הציבורית - שבועות

    וסעים יקרים, ביום חמישי ה-28.5.20, ערב חג שבועות, יופעלו קווי השירות במתכונת של יום שישי. ביום שישי, ה- 29.5.2020 חג השבועות- לא תופעל כלל התחבורה הציבורית. עמדות "על הקו" תהיינה סגורות בימים חמישי ושישי. החל מיום שני ה-1.6.20, יחול שינוי במסלול קו 20 הנוסע בין באר שבע לכסייפה, בשני כיווני הנסיעה.

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד