עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

סגירת כביש 2.6.20

תושבים יקרים. בשל עבודות לשיפור תשתית המים בעיר, ייסגרו לתנועת כלי רכב משני הכיוונים מעגלי התנועה קריספל (בר לב/בורוכוב) - צלנדורף (בר לב / קרן קיימת לישראל), בתאריך 2.6.20 בשעות 08:30-18:00. ניתן לנסוע בדרכים חלופיות כמו רחובות המכבים, גולומוב והרב אברג'ל. אנא היערכו בהתאם. מוקד מידע ושירות לתושב.

פורטל חירום לאומי

מידע והנחיות להתמודדות במצבי החירום - עיריית שדרות ופיקוד העורף

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

פברואר יוצא מן הכלל כבר ממש פה מעבר לפינה

מופעים מוזיקליים, הצגות, סדר ט״ו בשבט מיוחד, סרטים ופעילויות ספורט - כל אלו ועוד יחכו לכם במהלך החודש המיוחד הזה! הצטרפו למסורת מיוחדת במינה ולחודש מדהים שמטרת העל שלו היא לקרב אותנו זה לזה וללמוד להכיר, באמצעות שלל פעילויות, את עולמם של בעלי המוגבלויות לתכנייה המלאה לחצו:

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

2 מיליון ₪ מגמלאי המדינה לכלכלת שדרות והעוטף

 בתחילת חודש דצמבר האחרון הגיעו כ-200 גמלאים מעמותת גמלאי המדינה לשדרות כדי לחזק את התושבים ואת בעלי העסקים. באותו מעמד נפגש מנכ"ל העמותה, אהוד סרפיאן, עם ראש העיר, אלון דוידי, והשניים סיכמו יחד להתחיל מהלך שבו יגיעו אלפי חברי העמותה לשדרות ולעוטף עזה על-מנת לסייע לכלכלת האזור.

השבוע, בישיבה משותפת בעירייה בה לקחו חלק סגן ראש העיר, אלעד קלימי, מנכ"ל משרד התיירות, אמיר הלוי, מנכ"ל עמותת גמלאי המדינה, אהוד סרפיאן, וגורמי תיירות מהאזור, ניתן אור ירוק להתניע את התוכנית שתופעל בשבועות הקרובים, להבאת 5,000 גמלאי המדינה לחיזוק כלכלת יישובי עוטף עזה. ההכנסות הצפויות לבעלי עסקים, אטרקציות תיירותיות ומסעדנים, בשלב הראשון, הן כשני מיליון ₪. בשלב הראשון מתוכננים להגיע גלי ביקורים, של כ-500 גמלאי המדינה בביקור. בתוכנית הפעילות, טיול באתרי תיירות בעוטף עזה, יריד בעלי עסקים, שוק והסעדה. בשלב זה מדובר בביקורים חד-יומיים. בהמשך התוכנית תיבחן אפשרות להרחיב את הסיור, תוך הלנת הגמלאים בכ-1000 המיטות באורחנים ובצימרים שבעוטף עזה, לביקורים שימשכו יומיים.

בשלבים הבאים מתוכננים להגיע עוד עשרות אלפי גמלאים, בפעולה משותפת של משרד התיירות ועמותת גמלאי המדינה, שיכפילו פי ארבע את הכנסות בעלי העסקים בשדרות ועוטף עזה.
את התוכנית יזם מנכ"ל עמותת גמלאי המדינה, אהוד סרפיאן, שאמר:
 "אנו נושאי לפיד הערבות ההדדית, באים לכאן בשבועות הקרובים עם אמירה כלכלית ברורה לתושבי העוטף, באנו לחזק אתכם באלפינו.

יו"ר עמותת גמלאי המדינה, אריאל יעקבי, אמר:
"טרור בלוני הנפץ וירי הרקטות עושים אותנו נחושים אף יותר לתמוך בכלכלת יישובי עוטף עזה".

מנכ"ל משרד התיירות, אמיר הלוי, בירך על התוכנית בשדרות, ואמר שהמיזם יערך בהשתתפות פעילה של משרדו: "זהו רעיון ברוך, שישפר את התיירות לאזור היפהפה הזה, בימים הקשים שהוא עובר אל מול מתקפות הטרור מעזה. הוריתי לפעול במהירות כדי להוציא את התוכנית אל הפועל מיד לרווחת תושבי העוטף", אמר.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, בירך את עמותת גמלאי המדינה על היוזמה ואמר: "יש לנו עיר מקסימה, העיר מתפתחת, עיר קהילתית, עיר של חינוך. גמלאי המדינה הם אנשים שנתנו את מיטב שנותיהם למדינה ויוצאים באמירה ש'אנחנו באים לחזק את שדרות ועוטף עזה'. בשם התושבים שלי אני מודה למנכ"ל ויו"ר העמותה, למנכ"ל משרד התיירות, אמיר הלוי, ומזמין את כלל הגמלאים ליהנות מהאירועים שלנו ובכלל מהעיר היפה שדרות".

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
  • פורטל חירום לאומי

    מידע והנחיות להתמודדות במצבי החירום - עיריית שדרות ופיקוד העורף

  • סגירת כביש 2.6.20

    תושבים יקרים. בשל עבודות לשיפור תשתית המים בעיר, ייסגרו לתנועת כלי רכב משני הכיוונים מעגלי התנועה קריספל (בר לב/בורוכוב) - צלנדורף (בר לב / קרן קיימת לישראל), בתאריך 2.6.20 בשעות 08:30-18:00. ניתן לנסוע בדרכים חלופיות כמו רחובות המכבים, גולומוב והרב אברג'ל. אנא היערכו בהתאם. מוקד מידע ושירות לתושב.

  • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

  • שינויים בתחבורה הציבורית - שבועות

    וסעים יקרים, ביום חמישי ה-28.5.20, ערב חג שבועות, יופעלו קווי השירות במתכונת של יום שישי. ביום שישי, ה- 29.5.2020 חג השבועות- לא תופעל כלל התחבורה הציבורית. עמדות "על הקו" תהיינה סגורות בימים חמישי ושישי. החל מיום שני ה-1.6.20, יחול שינוי במסלול קו 20 הנוסע בין באר שבע לכסייפה, בשני כיווני הנסיעה.

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד