עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

עדכון קורונה

עדכון מוצ"ש, 4.4.2020: תושבים יקרים שבוע טוב, *משרד הבריאות עידכן בסוף השבוע מקומות שבהם שהו חולי קורונה מאומתים בשדרות.* 28/3/20, 19:30-20:30 - מוקד "טרם" 23/3/20, 7:30-10:30 - סופר "ויקטורי" 22/3/20, 16:00-16:30 - מוקד "טרם" 22/3/20, 12:00-14:00 , סופר "ויקטורי" *שימו לב, כי רק הודעות הדובר המתפרסמות באתר משרד הבריאות ולאחר מכן דרכנו הן המאומתות והמדויקות.* *כל מי ששהה במקומות שצוינו בהודעה בשעות ובימים המפורטים מתבקש להיכנס לבידוד ביתי לפי הוראות משרד הבריאות ולדווח על כך בטופס המקוון באתר (ראו קישור באתר משרד הבריאות).* *אנו קוראים לחולים מאומתים, תושבי העיר, ליצור איתנו קשר באמצעות המוקד העירוני במספר 8516* ולסייע לנו להעביר לתושבים את המידע על מסלולם כדי למנוע את המשך התרחבות המגפה. אנו כמובן נדאג לשמור על פרטיותכם. *אנו ממשיכים לעדכן כל העת בכל ערוצי התקשורת:* 📌 אתר "נאבקים בקורונה - עדכוני העירייה" >> http://bit.ly/349JdBj 📌 דף הפייסבוק של עיריית שדרות - גדוש בתכנים עבורכם >> bit.ly/2UZujJS 📌 הוואטסאפ העירוני, להצטרפות >> bit.ly/349JdBj 📌 מוקד מידע ושירות לתושב 24/7 - 8516*. *(דוברות עיריית שדרות)* שרד הבריאות מפרסם מוקד נוסף בו שהה חולה קורונה מאומת: מוקד "טרם", רחוב סמטת הפלדה - 28/3/20, 19:30-20:40 כל מי שהיה במקום הנ״ל ביום ובשעות שצויינו מתבקש להיכנס לבידוד ביתי לפי הוראת משרד הבריאות ולדווח על כך באתר משרד הבריאות. או במוקד משרד הבריאות בטלפון 5400* או במוקדי קופות החולים: כללית 2700* מכבי 3555* מאוחדת 3833* לאומית 507* ממשיכים לעדכן כל הזמן גם באתר העירייה - https://www.e-sderot.org.il/?CategoryID=205&ArticleID=890

יום הניקיון הלאומי

בתאריך 24/3 נציין ברחבי הארץ את "יום הניקיון הלאומי". מטרת יום הניקיון היא לקדם מודעות לשמירה על ניקיון המרחב הציבורי, ולחנך את דור העתיד לערכים של צמצום פסולת, מיחזור ועוד.

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

פברואר יוצא מן הכלל כבר ממש פה מעבר לפינה

מופעים מוזיקליים, הצגות, סדר ט״ו בשבט מיוחד, סרטים ופעילויות ספורט - כל אלו ועוד יחכו לכם במהלך החודש המיוחד הזה! הצטרפו למסורת מיוחדת במינה ולחודש מדהים שמטרת העל שלו היא לקרב אותנו זה לזה וללמוד להכיר, באמצעות שלל פעילויות, את עולמם של בעלי המוגבלויות לתכנייה המלאה לחצו:

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

3 שדרותים בין בוגרי המחזור הראשון של המאיץ

מאיץ שדרות, הממוקם במרכז הצעירים העירוני,  החל לפעול בשנת 2019 תחת השם SID-TECH   (Tech Sderot Iron Dome כיפת הברזל הטכנולוגית של שדרות) במסגרת שיתוף פעולה בין עיריית שדרות ובמסגרת תוכנית החדשנות העירונית ותוכנית המאיצים של משרד הכלכלה והתעשייה אשר פועלת באמצעות מעוף שדרות והסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים.

קונספט האקסלרטורים הוא קונספט מקובל בעולם ובישראל לבדה יש, ככל הנראה, למעלה מ-250 אקסלרטורים שונים שהוקמו על ידי חברות ההייטק, משקיעים, עמותות, גופים פרטיים ועוד, רובם ככולם ממוקמים במרכז הארץ.

MaofTech הינה יוזמה של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים שנועדה לתת מענה לפער בין המרכז לפריפריה מבחינת הזדמנויות ליזמים, ולקדם תרבות של יזמות טכנולוגית באזורי עדיפות לאומיים. למעלה מ-20 אקסלרטורים טכנולוגיים ברחבי הארץ, בדגש על הפריפריה - מקרית שמונה ועד אילת. לכל אקסלרטור מתקבלים 8-14 מיזמים שזוכים לתכנית אקסלרציה למיזם שלהם במשך כ-6 חודשים ולליווי נוסף בהמשך הדרך.

בנוסף, על מנת ליצור אקו סיסטם יזמי בתאי השטח השונים מקים כל אקסלרטור פעילויות בקהילה, חשיפה לתוכנית, מפגשים עם יזמים ומשקיעים ועוד.

בסוף נובמבר הותנע מחזור יזמים ראשון שבו יש 9 יזמים וצוותים פעילים משדרות ויישובי עוטף עזה.

דניאל אברהמי משדרות יזם את "בוננזה" המציע לפתח מערכת לאיתור הזדמנויות נדל"ן בהתאם למאפייני היזם והנכס.

"Tracksit", ביוזמת נדב בניטה, תושב שדרות, מבקשת לבנות מערכת מבוססת מיקום שמחברת בזמן אמת בין משלוחי סחורות למובילים שנוסעים ריקים או חצי מלאים ומעוניינים להגדיל הכנסה.

"Healife Systems", ביוזמת דוד בנימין, אף הוא תושב שדרות, שמפתח מערכת להתכת נתונים מציוד רפואי מציל חיים ויצירת תובנות עבור צוות רפואי בהתבסס על ML – Machine Learning.

בשבוע שעבר נפגשו היזמים במתחם הבורסה בתל אביב עם משקיעים פוטנציאליים וכל אחד מהיזמים הציג את המיזם במשך 5 דקות וענה על שאלות.

מאיץ שדרות ועוטף עזה נמצא כעת בשלבים אחרונים של גיוס מחזור יזמים שני. המחזור השני יתחיל לפעול בחודש מרץ. נותרו עוד מספר מקומות ויזמים המעוניינים בכך יכולים להירשם מרכז הצעירים העירוני.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "שדרות עוברת שינוי דיגיטלי החל מתשתיות, דרך מערכות דיגיטליות וכלה באוריינות לכל עובד ותושב, המאיץ הינו עוד צעד לייצר אוירה של חדשנות ולעודד את בני העיר ליצור ולהשתלב בעולם הטכנולוגי המתקדם. ברצוני להודות למשרד הכלכלה ולמעוף על השותפות החשובה ובניית עוד נדבך נוסף בפיתוח העיר".

מנהל אגף נוער וצעירים ומוביל תחום החדשנות בעיר, יגאל ברכה: "מרכז הצעירים הינו הבית הטבעי ליזמות וחדשנות , אני קורא לכל צעיר וצעירה עם רעיון משוגע לבוא ולפתח אותו פה אצלנו בסביבה צעירה ועם טובי המומחים".

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
  • מוקד הקרן לידידות 9779*

    הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

  • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

    תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

  • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד