עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

החל מיום שני, 23/03/2020, כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בלוחות זמנים מיוחדים

חל מיום שני, 23/03/2020, כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בלוחות זמנים מיוחדים דן בדרום: כלל קווי התח"צ העירוניים יפעלו בתדירות של עד 2 נסיעות בשעה. קו 4 באשקלון יפעל בתדירות של 3 נסיעות קווי ההזנה לרכבת יופעלו בהתאם ללחות זמני הנסיעה העדכניים של הרכבת. קווים 2א, 6א, 8 באשקלון לא יפעלו כלל ניתן להתעדכן באתר האינטרנט www.danbadarom.co.il דן באר שבע: כל הקווים יפעלו בתדירות של עד 2 נסיעות בשעה. הקווים הבאים יפעלו בתדירות של 3 נסיעות בשעה – 5, 7, 8, 25. ניתן להתעדכן באתר האינטרנט www.danbr7.co.il

יום הניקיון הלאומי

בתאריך 24/3 נציין ברחבי הארץ את "יום הניקיון הלאומי". מטרת יום הניקיון היא לקדם מודעות לשמירה על ניקיון המרחב הציבורי, ולחנך את דור העתיד לערכים של צמצום פסולת, מיחזור ועוד.

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

פברואר יוצא מן הכלל כבר ממש פה מעבר לפינה

מופעים מוזיקליים, הצגות, סדר ט״ו בשבט מיוחד, סרטים ופעילויות ספורט - כל אלו ועוד יחכו לכם במהלך החודש המיוחד הזה! הצטרפו למסורת מיוחדת במינה ולחודש מדהים שמטרת העל שלו היא לקרב אותנו זה לזה וללמוד להכיר, באמצעות שלל פעילויות, את עולמם של בעלי המוגבלויות לתכנייה המלאה לחצו:

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

תוצרת שדרות: המכונה הגדולה בארץ לקרטון גלי

באירוע מרגש וחגיגי התקבצו השבוע (ד') מנהלי ועובדי חברת "אריזות שדרות" לציין את השקתן של שתי מכונות חדשות שנרכשו בהשקעה של מיליוני שקלים ופרידה מעובד ותיק שפורש לגמלאות.

"אריזות שדרות", הממוקמת באזור התעשייה בעיר, היא חברת בת של "י.מ.א – ייצור מוצרי אריזה" מקיבוץ עין המפרץ, אשר חלק ממנהליה ועובדיה הגיעו לאירוע בשדרות. מנכ"ל המפעל הוא יוסי איזיקסון, המתגורר ביישוב בגליל המערבי ונקרא לדגל לפני שנה וחצי ומאז שוכר דירה בקיבוץ גבים, הסמוך לשדרות.

המפעל בשדרות מעסיק כ-60 עובדים, רובם משדרות והיתר מאשקלון, רהט ויישובי הסביבה. המפעל מייצר מוצרים מקרטון גלי ונחשב לספק גדול של גיליונות חד-צדדיים וקרטונים מסוגים שונים.

באירוע הושקו שתי מכונות חדשות שצפויות להכפיל את כושר הייצור של החברה. ה"ג'אמבו" – היא המכונה הגדולה ביותר בארץ לייצור קרטון גלי במידות 4.6 מטר על 2.5 מטר עם אפשרות להדפסה של 3 צבעים וחיתוך. ההשקעה ברכישת המכונה נאמדת ב-4.5 מיליון שקלים.

המכונה השנייה היא מכונת מקרגל גדולה לייצור השכבה הגלית בקרטון הגלי. עלות המכונה החדשה כ-2.5 מיליון שקלים.

"אריזות שדרות" עובדים עם כל בתי הדפוס בארץ, עם חברות גדולות הנדרשות לקרטונים בגדלים שונים ועוד.

ראש העיר, אלון דוידי: "אני שמח להיות פה ורואה את העובדים, שאת רובם אני מכיר וההון האנושי זה הדבר המרכזי. אנשים שמגיעים לעבוד ועושים זאת באהבה ומפרנסים את משפחותיהם באהבה, בנוסף כמובן לצורך ברכישת מכונות חדשות. אני שמח שאתם פועלים בשדרות, הפרנסה והתעשייה הן הדבר החשוב ביותר כדי שהעיר תמשיך לצמוח בבטחה. מה שעשיתם זה הדבר הנכון ביותר ונמשיך ללוות אתכם בתהליך".

המנכ"ל, יוסי איזיקסון, אמר: "כתושב הצפון, באריזות שדרות פגשתי והכרתי עובדים ואנשים מקסימים אשר חיים במציאות לא הגיונית שרק מי שחווה אותה יכול להבין מה זה לנהל שגרה ללא שגרה שבכל רגע נתון השקט והשלווה של הדרום יכולים להתחלף בצבע אדום". עוד הוסיף: "התקנת מקרגל נוסף מגדליה משמעותית את כושר הייצור, ולאחר עקומת לימוד והכשרת מפעילים אנו בהחלט מקווים שהשנה נגדיל משמעותית את ייצור החצים ונהפוך ליותר דומיננטיים בשוק".

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
  • מוקד הקרן לידידות 9779*

    הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

  • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

    תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

  • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

  • בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים

    עיריית שדרות מזמינה בזאת ספקים וקבלנים להגיש בקשה להירשם בספר הקבלנים והספקים, אשר יהיו רשאים להשתתף בהצעות מחיר שתפרסם העירייה מעת לעת, לפי צרכיה, ובהליכי התקשרות לאספקת טובין ו/או לקבלת שירותים הפטורים מחובת מכרז פומבי.

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד