עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

סגירת כביש 2.6.20

תושבים יקרים. בשל עבודות לשיפור תשתית המים בעיר, ייסגרו לתנועת כלי רכב משני הכיוונים מעגלי התנועה קריספל (בר לב/בורוכוב) - צלנדורף (בר לב / קרן קיימת לישראל), בתאריך 2.6.20 בשעות 08:30-18:00. ניתן לנסוע בדרכים חלופיות כמו רחובות המכבים, גולומוב והרב אברג'ל. אנא היערכו בהתאם. מוקד מידע ושירות לתושב.

פורטל חירום לאומי

מידע והנחיות להתמודדות במצבי החירום - עיריית שדרות ופיקוד העורף

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

פברואר יוצא מן הכלל כבר ממש פה מעבר לפינה

מופעים מוזיקליים, הצגות, סדר ט״ו בשבט מיוחד, סרטים ופעילויות ספורט - כל אלו ועוד יחכו לכם במהלך החודש המיוחד הזה! הצטרפו למסורת מיוחדת במינה ולחודש מדהים שמטרת העל שלו היא לקרב אותנו זה לזה וללמוד להכיר, באמצעות שלל פעילויות, את עולמם של בעלי המוגבלויות לתכנייה המלאה לחצו:

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

חודש יוצא מן הכלל

שדרות בתפארתה – חודש יוצא מן הכלל

בסוף השבוע יסתיים חודש רווי בפעילות – "פברואר יוצא מן הכלל" – ביוזמת החברה למתנ"סים ובביצוע מושלם של מתנ"ס שדרות, העירייה וכלל הגופים והארגונים בעיר שלקחו חלק. מאות גברים ונשים, עם ובלי צרכים מיוחדים, לקחו חלק בפעילויות השונות.

"פברואר יוצא מן הכלל" הינו מיזם חברתי מבית החברה למתנ"סים שמטרתו היא להעלות לסדר היום ולמודעות את נושא הנגישות וההשתלבות לאנשים עם מוגבלויות וצרכים מיוחדים בקהילה. חודש פברואר נבחר כי הוא היחיד בשנה שיש בו מספר ימים שונה משאר החודשים והוא החודש הכי קצר בשנה, בדרך-כלל 28 ימים ואחת ל-4 שנים, בשנה מעוברת, 29 ימים. בחודש זה פעלו בעיר שדרות העירייה, המתנ"ס וארגונים ועמותות העוסקים בקהילה וכמובן תושבים פעילים.

פתחנו את החודש עם פעילות מיוחדת - משחק כדורסל בכיסאות גלגלים והרצאה של דותן מישר, לוחם השייטת שאיבד את רגלו הימנית בעקבות פציעה בפעילות מבצעית.

התקיים מופע סטנדאפ במסיבה מונגשת בפאב שדרות לאנשים המתמודדים עם בעיות נפשיות, התקיימו סדנאות המחשה לילדים סביב נושא המוגבלויות, כגון: אפייה בחשכה לילדים, ארוחה בחשכה ב"מיטבוחה" במרכז הקהילתי, הקמת גינות קהילתיות עם המשל"תים, סדנאות מוזיקה לילדים עם צרכים מיוחדים, סדנה לאימהות מיוחדות לילדים עם צרכים מיוחדים שהעבירה שרית זיו תושבת העיר בהתנדבות, סדר ט"ו בשבט יוצא מן הכלל בשותפות של קק"ל לוותיקי העיר, גמלאים ונהנים בפעילות משותפת עם בית ספר "הדר", חגיגה במשתלה ועוד.

התקיימו ביקורים בבתים של קשישים מרותקי בית יחד עם תלמידי המרכז למוסיקה והמשל"תים וחילקו שי לט"ו בשבט.

פעילויות רבות ומגוונות של עמותת "גוונים" בקהילה ועוד שלל פעילויות מגוונות.

החודש נסגר בהרצאה של אסי עזר ומיכל עזר שטיין בנושא חרדה והתמודדות

שבו כל השותפים היו נוכחים למיזם המדהים הזה חברו 25 שותפים.

לסיכומו של החודש שבמהלכו צולמו הפעילויות השונות הופק קליפ מסכם של השיר "כולם אותו דבר" שלח הראל סקעת, בו השתתפו עובדים מהעירייה ומהמתנ"ס, כולל ראש העיר, אלון דוידי, ממלאת מקומו ויו"ר הנהלת המתנ"ס, יהודית אוליאל מלכה, סגנית ראש העיר, חוה נחשונוב, מנכ"ל העירייה, טל טורן, ומנכ"לית המתנ"ס, לימור כהן.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "אני שמח על שלל הפעילויות שחווינו בחודש הזה ומודה לכל השותפים הרבים, בעירייה, במתנ"ס, בארגונים ושלל הגופים והעמותות. מטרתנו היא לקדם את חיי הקהילה שלנו תחת המודל החברתי בו אנו שואפים לחיות – חברה המכילה ומקבלת את כל האוכלוסיות שבה. חשוב שבמהלך כל השנה נמשיך לשים דגש ותשומת לב לאנשים וילדים עם צרכים מיוחדים".

מ"מ ראש העיר ויו"ר הנהלת המתנ"ס, עו"ד יהודית אוליאל מלכה, אמרה: "אנחנו מסיימים חודש עשיר בפעילויות ואירועים, שכולו למען האנשים והילדים עם צרכים מיוחדים. החודש הזה חושף בפנינו קשיים ועוצמה, מאחד אותנו יחד ומעלה על סדר היום את חשיבות השילוב והשוויון בחברה. אני מודה ליוזמת החודש הזה, החברה למתנ"סים, לראש העיר, אלון דוידי, על התמיכה הרבה, לכל צוות המתנ"ס בראשותה של לימור כהן וכמובן לתושבים הנפלאים וכלל השותפים"

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
  • פורטל חירום לאומי

    מידע והנחיות להתמודדות במצבי החירום - עיריית שדרות ופיקוד העורף

  • סגירת כביש 2.6.20

    תושבים יקרים. בשל עבודות לשיפור תשתית המים בעיר, ייסגרו לתנועת כלי רכב משני הכיוונים מעגלי התנועה קריספל (בר לב/בורוכוב) - צלנדורף (בר לב / קרן קיימת לישראל), בתאריך 2.6.20 בשעות 08:30-18:00. ניתן לנסוע בדרכים חלופיות כמו רחובות המכבים, גולומוב והרב אברג'ל. אנא היערכו בהתאם. מוקד מידע ושירות לתושב.

  • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

  • שינויים בתחבורה הציבורית - שבועות

    וסעים יקרים, ביום חמישי ה-28.5.20, ערב חג שבועות, יופעלו קווי השירות במתכונת של יום שישי. ביום שישי, ה- 29.5.2020 חג השבועות- לא תופעל כלל התחבורה הציבורית. עמדות "על הקו" תהיינה סגורות בימים חמישי ושישי. החל מיום שני ה-1.6.20, יחול שינוי במסלול קו 20 הנוסע בין באר שבע לכסייפה, בשני כיווני הנסיעה.

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד