עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

סגירת כביש 2.6.20

תושבים יקרים. בשל עבודות לשיפור תשתית המים בעיר, ייסגרו לתנועת כלי רכב משני הכיוונים מעגלי התנועה קריספל (בר לב/בורוכוב) - צלנדורף (בר לב / קרן קיימת לישראל), בתאריך 2.6.20 בשעות 08:30-18:00. ניתן לנסוע בדרכים חלופיות כמו רחובות המכבים, גולומוב והרב אברג'ל. אנא היערכו בהתאם. מוקד מידע ושירות לתושב.

פורטל חירום לאומי

מידע והנחיות להתמודדות במצבי החירום - עיריית שדרות ופיקוד העורף

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

פברואר יוצא מן הכלל כבר ממש פה מעבר לפינה

מופעים מוזיקליים, הצגות, סדר ט״ו בשבט מיוחד, סרטים ופעילויות ספורט - כל אלו ועוד יחכו לכם במהלך החודש המיוחד הזה! הצטרפו למסורת מיוחדת במינה ולחודש מדהים שמטרת העל שלו היא לקרב אותנו זה לזה וללמוד להכיר, באמצעות שלל פעילויות, את עולמם של בעלי המוגבלויות לתכנייה המלאה לחצו:

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

עיריית שדרות למען הצעירים העולים

עיריית שדרות למען הצעירים העולים

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, וסגניתו, חוה נחשונוב, נפגשו השבוע עם צעירים עולים תושבי העיר במטרה לזהות צרכים של קבוצת הצעירים ולגייס אותם לפעול בפרויקטים שונים בעיר. דוידי: "שדרות היא עיר הטרוגנית ומגוונת במכלול אוכלוסיות ואנו נדע למצוא את המקום המתאים לכל תושב ותושבת".

קבוצה של כ-20 צעירים עולים משדרות הגיעה השבוע לחדר הישיבות בעירייה לפגישה עם ראש העיר, אלון דוידי, וסגניתו ומחזיקת תיק הקליטה, חוה נחשונוב, שבירכה את הצעירים והציגה את מטרות המפגש, בהן היכרות עם הצעירים, קיום שיח איתם לזיהוי צרכים וגיוס הצעירים לקבוצת פעילים למען עצמם ולמען העולים בעיר.

הצעירים סיפרו על מסלול הקליטה שלהם בשדרות, מה סייע להם להצליח ומה עיכב את הקליטה, מה תכניותיהם בעתיד הקרוב והרחוק, מה יכול לסייע להם להתקדם, מה הציפיות שלהם ממחלקת הקליטה העירונית ומה הם מוכנים לתת מעצמם כדי לסייע לאחרים ולעצמם.

דוידי בירך על המפגש וניהל עם הצעירים שיח על סוגיות שונות אותן העלו, כמו קשיי השפה העברית ובקשתם שבנוסף ללימודי הערב, תפעיל העירייה מפגשים חברתיים בשפה העברית כדי שיתרגלו את השפה גם לא באופן פורמלי.

במפגש גם השתתפה רנאטה שלומוב, מלווה עולים ורכזת עידוד העלייה, שציינה שלחלק ניכר מהצעירים יש השכלה אקדמית והציעה פרויקט מנטורינג לקידום תעסוקה איכותית של צעירים אקדמאיים.

דוידי הבטיח לצעירים שהעירייה תקצה משאבים ללימודי השפה העברית שיותאמו לצעירים עובדים וכן קידום פרויקט לחיבור בין משפחות עולים ומשפחות וותיקות.

בנוסף, בשנת הלימודים הבאה, ילדים ממשפחות עולים יזכו לחוג ללא עלות.

כמו כן, דוידי יתמוך בפרויקט של מנטורינג ויקיים מפגשים דומים עם הצעירים כדי לעקוב אחר התקדמותם.

ראש העיר, אלון דוידי, אמר בתום הפגישה: "שדרות היא עיר הטרוגנית ומגוונת עם מגוון אוכלוסיות שלכל אחת צרכים משלה. אני מברך ושמח על הפגישה עם החבר'ה הצעירים, למדתי מהם המון ונעשה יחד דברים מדהימים בשבילם ובשביל העיר. תודה לסגניתי, חוה נחשונוב, וצוות מחלקת הקליטה על העבודה החשובה עם העולים".

סגנית ראש העיר ומחזיקת תיק הקליטה, חוה נחשונוב: "אני שמחה ונרגשת על המפגש המדהים והמרתק שהתקיים עם צעירים עולים שמהווים נכס יקר עבור העיר שדרות. אני מאמינה בהם ובטוחני שעם עזרה נכונה הם יעלו על דרך המלך. אני מודה לראש העיר, אלון דוידי, שנרתם למהלך החשוב ואנחנו נשמח להיות שם עבורם".

 

·      מצורפת ההודעה ותמונה מהמפגש. צילום: עיריית שדרות

 

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
  • פורטל חירום לאומי

    מידע והנחיות להתמודדות במצבי החירום - עיריית שדרות ופיקוד העורף

  • סגירת כביש 2.6.20

    תושבים יקרים. בשל עבודות לשיפור תשתית המים בעיר, ייסגרו לתנועת כלי רכב משני הכיוונים מעגלי התנועה קריספל (בר לב/בורוכוב) - צלנדורף (בר לב / קרן קיימת לישראל), בתאריך 2.6.20 בשעות 08:30-18:00. ניתן לנסוע בדרכים חלופיות כמו רחובות המכבים, גולומוב והרב אברג'ל. אנא היערכו בהתאם. מוקד מידע ושירות לתושב.

  • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

  • שינויים בתחבורה הציבורית - שבועות

    וסעים יקרים, ביום חמישי ה-28.5.20, ערב חג שבועות, יופעלו קווי השירות במתכונת של יום שישי. ביום שישי, ה- 29.5.2020 חג השבועות- לא תופעל כלל התחבורה הציבורית. עמדות "על הקו" תהיינה סגורות בימים חמישי ושישי. החל מיום שני ה-1.6.20, יחול שינוי במסלול קו 20 הנוסע בין באר שבע לכסייפה, בשני כיווני הנסיעה.

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד