עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

הודעה חשובה לציבור - סגירת כביש והפסקת מים

הודעה חשובה לציבור - סגירת כביש 📢 מחר, שלישי, 5.5.20, בין השעות 08:30-18:00, קטע הכביש בין רחוב יערה לכיכר הבנים יהיה סגור לתנועת כלי רכב עקב עבודות מים ברחוב הבנים. 📌 תחבורה ציבורית לא תוכל להיכנס מרחוב יגאל אלון לרחוב הבנים, ומכביש 232 לרחוב הבנים. 📌 תתאפשר יציאה לכביש הראשי דרך רחוב הנחלים או השיטה בנוסף, בין השעות 09:00-14:00 תהיה הפסקת מים בכל שכונת נאות הדקל. אנא היערכו בהתאם. מוקד מידע ושירות לתושב זמין עבורכם במספר 8516* אנו מתנצלים על אי-הנוחות ומודים לכם על הסבלנות.

עדכון קורונה

עדכון מוצ"ש, 4.4.2020: תושבים יקרים שבוע טוב, *משרד הבריאות עידכן בסוף השבוע מקומות שבהם שהו חולי קורונה מאומתים בשדרות.* 28/3/20, 19:30-20:30 - מוקד "טרם" 23/3/20, 7:30-10:30 - סופר "ויקטורי" 22/3/20, 16:00-16:30 - מוקד "טרם" 22/3/20, 12:00-14:00 , סופר "ויקטורי" *שימו לב, כי רק הודעות הדובר המתפרסמות באתר משרד הבריאות ולאחר מכן דרכנו הן המאומתות והמדויקות.* *כל מי ששהה במקומות שצוינו בהודעה בשעות ובימים המפורטים מתבקש להיכנס לבידוד ביתי לפי הוראות משרד הבריאות ולדווח על כך בטופס המקוון באתר (ראו קישור באתר משרד הבריאות).* *אנו קוראים לחולים מאומתים, תושבי העיר, ליצור איתנו קשר באמצעות המוקד העירוני במספר 8516* ולסייע לנו להעביר לתושבים את המידע על מסלולם כדי למנוע את המשך התרחבות המגפה. אנו כמובן נדאג לשמור על פרטיותכם. *אנו ממשיכים לעדכן כל העת בכל ערוצי התקשורת:* 📌 אתר "נאבקים בקורונה - עדכוני העירייה" >> http://bit.ly/349JdBj 📌 דף הפייסבוק של עיריית שדרות - גדוש בתכנים עבורכם >> bit.ly/2UZujJS 📌 הוואטסאפ העירוני, להצטרפות >> bit.ly/349JdBj 📌 מוקד מידע ושירות לתושב 24/7 - 8516*. *(דוברות עיריית שדרות)* שרד הבריאות מפרסם מוקד נוסף בו שהה חולה קורונה מאומת: מוקד "טרם", רחוב סמטת הפלדה - 28/3/20, 19:30-20:40 כל מי שהיה במקום הנ״ל ביום ובשעות שצויינו מתבקש להיכנס לבידוד ביתי לפי הוראת משרד הבריאות ולדווח על כך באתר משרד הבריאות. או במוקד משרד הבריאות בטלפון 5400* או במוקדי קופות החולים: כללית 2700* מכבי 3555* מאוחדת 3833* לאומית 507* ממשיכים לעדכן כל הזמן גם באתר העירייה - https://www.e-sderot.org.il/?CategoryID=205&ArticleID=890

פורטל חירום לאומי

מידע והנחיות להתמודדות במצבי החירום - עיריית שדרות ופיקוד העורף

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

פברואר יוצא מן הכלל כבר ממש פה מעבר לפינה

מופעים מוזיקליים, הצגות, סדר ט״ו בשבט מיוחד, סרטים ופעילויות ספורט - כל אלו ועוד יחכו לכם במהלך החודש המיוחד הזה! הצטרפו למסורת מיוחדת במינה ולחודש מדהים שמטרת העל שלו היא לקרב אותנו זה לזה וללמוד להכיר, באמצעות שלל פעילויות, את עולמם של בעלי המוגבלויות לתכנייה המלאה לחצו:

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

תושבי שדרות נאבקים בקורונה

תושבי שדרות נאבקים בקורונה

ההנחיות החדשות של הממשלה לא פסחו על תושבי שדרות שגילו אחריות ובמהלך השבוע הפחיתו בהתכנסויות וביציאות מהבתים. גם העירייה הפסיקה את קבלת הקהל והוציאה עובדים לחופשה. מבודדים קיבלו ערכות ממרכזי השירות לתושב, המתנ"ס חילק ערכות לשעות הפנאי ואגף הרווחה דאג למאות משפחות בערכות להפגת הבדידות, מחשבים לבני נוער ותרופות. "גם בשגרה אך במיוחד בשעות האלו שדרות מתבלטת בערבות ההדדית שבים התושבים ובמסירות של העובדים", אמר דוידי.

נגיף הקורונה מתפשט בישראל, כמות המבודדים והחולים עולה מיום ליום והשבוע גם התגלתה חולת קורונה ראשונה בשדרות. העירייה נערכה לעבודה במתכונת חירום וראש העיר, אלון דוידי, והמנכ"ל, טל טורן, קיימו ישיבות הערכת מצב בווידאו קונפרנס עם המנהלים כדי לקבל תמונת מצב ולהעלות צרכים.

אגף שפ"ע המשיך גם השבוע בחיטוי המרחב הציבורי, בין השאר תחנות אוטובוס וגני שעשועים וכן חוטאו בתי כנסת, לאור בקשה שקיבל דוידי במהלך שיחת ועידת עם כלל חברי המועצה.

בשיחה פירט דוידי את היערכות העירייה ואת פעולותיה בשלל המכלולים - מכלול דוברות ומידע לציבור, מכלול למידה מרחוק, מכלול פעילות מול תושבים ואוכלוסייה עם צרכים מיוחדים, קשישים, אנשים בבידוד ועוד, מכלול כוח אדם של העירייה ושלוחותיה בחירום.

חברי המועצה שיבחו את עבודת העירייה ופעולות האגפים והמחלקות והתעניינו בפירוט הפעולות וכן הציעו עצות בתחומים שונים. דוידי הנחה את מנכ"ל העירייה והגזבר לרכז את המשך הפעילות וליישם את הצעות החברים לפעולות

ראש העיר אף ביקש מחברי המועצה כנבחרי ציבור לסייע לכלל התושבים וליצור אווירה אחראית ומשמעת חירום בקרב התושבים. לסיכום הודה ראש העיר לחברי המועצה וכן לעובדיה המסורים של העירייה ושלוחותיה ובעיקר איחל לכלל התושבים בריאות ושנעבור את התקופה הזו במהרה.

האגף לשירות לתושב דאג במהלך כל השבוע לחלק ערכות בידוד לתושבים הרבים שנמצאים בבידוד באמצעות רכזי המשל"תים – מרכזי שירות לתושב, כולל לעובדי עירייה שנכנסו לבידוד.

עובדי המתנ"ס, בניהולה של לימור כהן, נרתמו לטובת הסיטואציה החדשה ודאגו למגוון פעילויות במהלך השבוע, בהן שירות ספרייה עד הבית למבודדים ואוכלוסיות בסיכון, אפשרות להזמין ספרים באמצעות הוואטסאפ, עזרה של מתנדבים במתן תרופות לקשישים, קניית מוצרי יסוד, סיוע לאוכלוסיות עם צרכים מיוחדים, סרטוני וידאו בדף הפייסבוק להפגת הבידוד, חלוקת ערכות צביעה ושעשועים ועזרה בחלוקת ערכות למבודדים וערכות רווחה למשפחות ועוד פעילויות רבות.

האגף לשירותים חברתיים ביצע שיחות לכלל המשפחות המטופלות באגף, סייע במזון, קיים שיחות עם כלל הקשישים המוכרים באגף, חילק 60 ערכות הפעלה לילדים בסיכון, סייע לרכוש מחשבים לילדים ולנוער ודאג לשיחות מקוונות שלמספר משפחות יחד.

קבוצת "יוצרות שכונה" המורכבת מעובדים ממספר אגפים הפיק חוברת פעילות שכונתית למשפחות, יצרה חיבורים בין שכנים, שוחחו עם המשפחות ונתנו מענים פרטניים.

כאמור, במהלך השבוע דווח על חולת קורונה בת 36 משדרות, ששהתה באירוע יום האישה של מחלקת הקליטה בשבוע שעבר באולמי "שמיים". העירייה דיווחה על כך לכלל התושבים וביקשה מכל מי שהיה בסביבתה וטרם נכנס לבידוד – שיעשה זאת.

פקחי יחידת האכיפה העירונית דאגו למנוע התקהלויות בעיר והגעה של תושבים לגני שעשועים בעקבות ההנחיות החדשות. מאבטחי מוסדות החינוך התפזרו גם הם ברחבי העיר וסייעו לפקחים בעבודתם.

במהלך השבוע הפעילה העירייה מסגרות לימוד בגני ילדים בעיר עבור ילדים בני 3-12 של עובדי מערכת הבריאות.

ראש העיר, אלון דוידי: "נקלענו לתקופה מאתגרת שלא התמודדנו איתה עדיין, אך אנו למודי משברים ומכולם יצאנו מחוזקים ומלומדים. גם בשגרה אך במיוחד בשעות האלו שדרות מתבלטת בערבות ההדדית שבין התושבים ובמסירות של העובדים ועל כך אני גאה ומברך בכל יום. נאחל בריאות איתנה לכולם ונמשיך להיות למען התושבים היקרים שלנו בכל מצב", אמר דוידי.

 

·       מצורפת ההודעה ותמונות מהפעילויות השונות. צילום: עיריית שדרות ומתנ"ס שדרות

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • פורטל חירום לאומי

  מידע והנחיות להתמודדות במצבי החירום - עיריית שדרות ופיקוד העורף

 • סגירת כביש והפסקת מים

  מחר, שלישי, 5.5.20, בין השעות 08:30-18:00, קטע הכביש בין רחוב יערה לכיכר הבנים יהיה סגור לתנועת כלי רכב עקב עבודות מים ברחוב הבנים. 📌 תחבורה ציבורית לא תוכל להיכנס מרחוב יגאל אלון לרחוב הבנים, ומכביש 232 לרחוב הבנים. 📌 תתאפשר יציאה לכביש הראשי דרך רחוב הנחלים או השיטה בנוסף, בין השעות 09:00-14:00 תהיה הפסקת מים בכל שכונת נאות הדקל. אנא היערכו בהתאם. מוקד מידע ושירות לתושב זמין עבורכם במספר 8516* אנו מתנצלים על אי-הנוחות ומודים לכם על הסבלנות.

 • סגירת כביש 13-14.5

  הודעה חשובה לציבור תושבים יקרים, בשל עבודות קרצוף וריבוד כבישים, תיסגר לתנועת כלי רכב כיכר בגין בימים רביעי- חמישי 13-14.5.20, בין השעות 08:30-11:30 ולא תהיה גישה מכיכר גנדי ועד כיכר הסטודנטים. בנוסף, בשעות 11:00-18:00 יהיו סגורים לתנועת כלי רכב רחובות יגאל אלון והבנים. בעקבות העבודות יחלו שינויים בקווי האוטובוסים של "דן בדרום" אנא היערכו בהתאם. לשירותכם מוקד מידע ושירות לתושב במס' 8516* מתנצלים על אי הנוחות ומודים לכם על הסבלנות!

 • מוקד הקרן לידידות 9779*

  הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • שינויים בתחבורה הציבורית - שבועות

  וסעים יקרים, ביום חמישי ה-28.5.20, ערב חג שבועות, יופעלו קווי השירות במתכונת של יום שישי. ביום שישי, ה- 29.5.2020 חג השבועות- לא תופעל כלל התחבורה הציבורית. עמדות "על הקו" תהיינה סגורות בימים חמישי ושישי. החל מיום שני ה-1.6.20, יחול שינוי במסלול קו 20 הנוסע בין באר שבע לכסייפה, בשני כיווני הנסיעה.

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד