עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

סגירת כביש 2.6.20

תושבים יקרים. בשל עבודות לשיפור תשתית המים בעיר, ייסגרו לתנועת כלי רכב משני הכיוונים מעגלי התנועה קריספל (בר לב/בורוכוב) - צלנדורף (בר לב / קרן קיימת לישראל), בתאריך 2.6.20 בשעות 08:30-18:00. ניתן לנסוע בדרכים חלופיות כמו רחובות המכבים, גולומוב והרב אברג'ל. אנא היערכו בהתאם. מוקד מידע ושירות לתושב.

פורטל חירום לאומי

מידע והנחיות להתמודדות במצבי החירום - עיריית שדרות ופיקוד העורף

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

פברואר יוצא מן הכלל כבר ממש פה מעבר לפינה

מופעים מוזיקליים, הצגות, סדר ט״ו בשבט מיוחד, סרטים ופעילויות ספורט - כל אלו ועוד יחכו לכם במהלך החודש המיוחד הזה! הצטרפו למסורת מיוחדת במינה ולחודש מדהים שמטרת העל שלו היא לקרב אותנו זה לזה וללמוד להכיר, באמצעות שלל פעילויות, את עולמם של בעלי המוגבלויות לתכנייה המלאה לחצו:

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

בשדרות לומדים מרחוק

בשדרות לומדים מרחוק

תלמידי בתי הספר בשדרות החלו השבוע ללמוד בפלטפורמה של למידה מרחוק ועבור כך הנחה ראש העיר, אלון דוידי, את אגף החינוך להקים מרכז סיוע תקדימי, חכם ומתקדם לטובת העניין. דוידי: "החינוך הוא בראש סדר העדיפויות שלנו ואנו עושים הכל, כולל פעולות חסרות תקדים לטובת התושבים והתלמידים".

בימים אלו, אזרחי המדינה נאלצים להתמודד עם מציאות חדשה, הקשורה להתפשטות נגיף הקורונה בישראל. מדובר במציאות בלתי מוכרת שההתמודדות עמה כרוכה בהמון אי ודאות. יחד עם זאת, חשוב לשמור ככל שניתן על שגרה ולתכננה כראוי.

במסגרת החלטת משרד החינוך להפעיל החל מיום שני השבוע "למידה מרחוק" בבתי הספר, הנחה ראש העיר, אלון דוידי, את אגף החינוך להקים מרכז סיוע תקדימי ללמידה מרחוק במרכז המדעי, הכולל מערכות חכמות ומתקדמות, סיוע בהקלטות וניהול שיעורים מרחוק וגם סיוע טכני בהכנת כל הנדרש על מנת לספק פלטפורמה ידידותית ללמידה מרחוק.

במרכז המדעי פועל חדר מצב, אליו מתכנסים צוותי החינוך ומנהלי בתי הספר והתיכונים יחד עם סגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, אלעד קלימי, לישיבות והכנת מערכי לימוד, הערכות מצב ובקרה תפעולית. במסגרת זו כאמור, מקבלים צוותי החינוך סל רחב של כלים והכוונה לשימוש במערכות דיגיטליות חדשניות ועזרים טכנולוגיים להוראה מרחוק.

חשוב לציין שההורים, התלמידים וגם צוותי ההוראה נמצאים בחוסר וודאות מתמשך בעקבות המצב, על אף שתושבי שדרות מתורגלים לשמירה על שגרת חיים בתקופות חירום עקב המצב הביטחוני. במערכת החינוך בעיר, מבקשים להבהיר כי חשוב במידה רבה להסביר לתלמידים את חשיבות השמירה על היגיינה אישית גבוהה ככל שניתן.

בנוסף, להסביר את חשיבות ההקפדה על הנחיות משרד הבריאות, וכן לשדר להם לשם מה אנו נוהגים כך, שהשבתת מערכת החינוך מתרחשת על מנת לשמור על בריאות הציבור ובמיוחד אנשים בקבוצות סיכון, צמצום הפצת הנגיף ומניעת התפשטותו הוא הדבר הכי חשוב..

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "מערכת החינוך בשדרות ערוכה ללמידה מרחוק. מדובר בימים לא פשוטים עבור כולנו והעירייה נמצאת כאן תמיד על מנת לתת את המענה הטוב ביותר לכל צורך ומעודדת ככל שניתן שמירה על סולידריות וערבות הדדית. אני מלא בהערכה עצומה על המשמעת העצמית שהציבור בעיר מפגין וסמוך ובטוח שנתגבר על המשבר ונצא ממנו מחוזקים."

סגן ראש עיריית שדרות, אלעד קלימי: "אמנם אנחנו למודי מצבי חירום, אך זהו מצב חירום מסוג שונה. גם כאן, אנו עושים הכל כדי להקל על המורים, התלמידים וההורים, ועדיין לשמור על למידה איכותית וטובה ככל שניתן, על ידי הפעלת מערכת הלמידה מרחוק, שמאפשרת גם לשמר את הקשר בין הצוותים לתלמידים וגם לאפשר מסגרת למידה שתשמור על הרצף בזמן שבתי הספר סגורים. כל זאת אנו מקיימים תוך שמירה קפדנית על הנחיות משרד הבריאות. נאחל ונייחל שהמצב הזה יהיה מאחורינו וכולנו נחזור לשגרת החיים שלנו בע"ה".

 

·       מצורפת ההודעה ותמונה של סגן רה"ע עם מנהלים. צילום: עיריית שדרות

 

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
  • פורטל חירום לאומי

    מידע והנחיות להתמודדות במצבי החירום - עיריית שדרות ופיקוד העורף

  • סגירת כביש 2.6.20

    תושבים יקרים. בשל עבודות לשיפור תשתית המים בעיר, ייסגרו לתנועת כלי רכב משני הכיוונים מעגלי התנועה קריספל (בר לב/בורוכוב) - צלנדורף (בר לב / קרן קיימת לישראל), בתאריך 2.6.20 בשעות 08:30-18:00. ניתן לנסוע בדרכים חלופיות כמו רחובות המכבים, גולומוב והרב אברג'ל. אנא היערכו בהתאם. מוקד מידע ושירות לתושב.

  • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

  • שינויים בתחבורה הציבורית - שבועות

    וסעים יקרים, ביום חמישי ה-28.5.20, ערב חג שבועות, יופעלו קווי השירות במתכונת של יום שישי. ביום שישי, ה- 29.5.2020 חג השבועות- לא תופעל כלל התחבורה הציבורית. עמדות "על הקו" תהיינה סגורות בימים חמישי ושישי. החל מיום שני ה-1.6.20, יחול שינוי במסלול קו 20 הנוסע בין באר שבע לכסייפה, בשני כיווני הנסיעה.

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד