עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

הודעה חשובה לציבור - סגירת כביש והפסקת מים

הודעה חשובה לציבור - סגירת כביש 📢 מחר, שלישי, 5.5.20, בין השעות 08:30-18:00, קטע הכביש בין רחוב יערה לכיכר הבנים יהיה סגור לתנועת כלי רכב עקב עבודות מים ברחוב הבנים. 📌 תחבורה ציבורית לא תוכל להיכנס מרחוב יגאל אלון לרחוב הבנים, ומכביש 232 לרחוב הבנים. 📌 תתאפשר יציאה לכביש הראשי דרך רחוב הנחלים או השיטה בנוסף, בין השעות 09:00-14:00 תהיה הפסקת מים בכל שכונת נאות הדקל. אנא היערכו בהתאם. מוקד מידע ושירות לתושב זמין עבורכם במספר 8516* אנו מתנצלים על אי-הנוחות ומודים לכם על הסבלנות.

עדכון קורונה

עדכון מוצ"ש, 4.4.2020: תושבים יקרים שבוע טוב, *משרד הבריאות עידכן בסוף השבוע מקומות שבהם שהו חולי קורונה מאומתים בשדרות.* 28/3/20, 19:30-20:30 - מוקד "טרם" 23/3/20, 7:30-10:30 - סופר "ויקטורי" 22/3/20, 16:00-16:30 - מוקד "טרם" 22/3/20, 12:00-14:00 , סופר "ויקטורי" *שימו לב, כי רק הודעות הדובר המתפרסמות באתר משרד הבריאות ולאחר מכן דרכנו הן המאומתות והמדויקות.* *כל מי ששהה במקומות שצוינו בהודעה בשעות ובימים המפורטים מתבקש להיכנס לבידוד ביתי לפי הוראות משרד הבריאות ולדווח על כך בטופס המקוון באתר (ראו קישור באתר משרד הבריאות).* *אנו קוראים לחולים מאומתים, תושבי העיר, ליצור איתנו קשר באמצעות המוקד העירוני במספר 8516* ולסייע לנו להעביר לתושבים את המידע על מסלולם כדי למנוע את המשך התרחבות המגפה. אנו כמובן נדאג לשמור על פרטיותכם. *אנו ממשיכים לעדכן כל העת בכל ערוצי התקשורת:* 📌 אתר "נאבקים בקורונה - עדכוני העירייה" >> http://bit.ly/349JdBj 📌 דף הפייסבוק של עיריית שדרות - גדוש בתכנים עבורכם >> bit.ly/2UZujJS 📌 הוואטסאפ העירוני, להצטרפות >> bit.ly/349JdBj 📌 מוקד מידע ושירות לתושב 24/7 - 8516*. *(דוברות עיריית שדרות)* שרד הבריאות מפרסם מוקד נוסף בו שהה חולה קורונה מאומת: מוקד "טרם", רחוב סמטת הפלדה - 28/3/20, 19:30-20:40 כל מי שהיה במקום הנ״ל ביום ובשעות שצויינו מתבקש להיכנס לבידוד ביתי לפי הוראת משרד הבריאות ולדווח על כך באתר משרד הבריאות. או במוקד משרד הבריאות בטלפון 5400* או במוקדי קופות החולים: כללית 2700* מכבי 3555* מאוחדת 3833* לאומית 507* ממשיכים לעדכן כל הזמן גם באתר העירייה - https://www.e-sderot.org.il/?CategoryID=205&ArticleID=890

פורטל חירום לאומי

מידע והנחיות להתמודדות במצבי החירום - עיריית שדרות ופיקוד העורף

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

פברואר יוצא מן הכלל כבר ממש פה מעבר לפינה

מופעים מוזיקליים, הצגות, סדר ט״ו בשבט מיוחד, סרטים ופעילויות ספורט - כל אלו ועוד יחכו לכם במהלך החודש המיוחד הזה! הצטרפו למסורת מיוחדת במינה ולחודש מדהים שמטרת העל שלו היא לקרב אותנו זה לזה וללמוד להכיר, באמצעות שלל פעילויות, את עולמם של בעלי המוגבלויות לתכנייה המלאה לחצו:

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

מנהלת מחלקת חינוך קדם-יסודי חדשה בשדרות

מנהלת מחלקת חינוך קדם-יסודי חדשה בשדרות

 

ועדה למינוי בכירים בעיריית שדרות בחרה לאחרונה בדפי גדליהו לתפקיד מנהלת מחלקת חינוך קדם-יסודי באגף החינוך בעיריית שדרות. גדליהו תחליף את שוש אסידו, שפרשה בשנה שעברה לאחר עשרות שנים בתפקידים שונים בעירייה.

בשנה שעברה פרשה מתפקידה כמנהלת מדור גני ילדים בעיריית שדרות שוש אסידו, לאחר עשרות שנים בהן מילאה תפקידים שונים.

העירייה יצאה למכרז כדי למנות לה מחליף ולאחר מספר חודשים, בהם ניגשו מועמדים רבים וועדת הבחינה רצתה להמשיך את האדם המתאים ביותר, נבחרה לאחרונה לתפקיד מנהלת מחלקת חינוך קד-יסודי דפי גדליהו, תושבת מיתר ומנהלת המחלקה לגיל הרך במועצה המקומית מזה 10 שנים.

גדליהו נשואה ואם לארבעה ילדים.

היא בעלת תואר שני במנהל מדיניות ציבורית ותואר ראשון בפסיכולוגיה ובעלת תעודת הוראה.

גדליהו תיכנס לתפקידה בתחילת חודש יוני, אך כבר החלה בכתיבת תיק החפיפה למי שיחליף אותה במקום עבודתה הנוכחי ובהכנה אישית לקראת תפקידה החדש.

בתחילת השבוע התקיימה פגישה בין ראש העיר, אלון דוידי, סגנו ומחזיק תיק החינוך, אלעד קלימי, ודפי גדליהו, כדי להכיר ולהעלות נקודות מרכזיות לקראת כניסתה של דפי לתפקידה. דוידי, הידוע בחשיבות הרבה שהוא מעניק לתחום החינוך ובמיוחד לגיל הרך, אמר לה את ה"אני מאמין" שלו בתחום.

"אני שמחה להיות שותפה בעשייה החינוכית בעיר שדרות", אמרה השבוע גדליהו, "אני מביאה איתי את ניסיוני הקודם אשר הוא ניהול המחלקה לגיל הרך בישוב מיתר שבו קדמתי פרויקטים רבים בעשר השנים האחרונות,  כגון: חינוך לטכנולוגיה בגנים, תכנית לקיימות וגנים ירוקים, תכניות מעברים ורצפים חינוכיים,, תכניות העשרה והעצמה לצוותים החינוכיים, תכניות חוסן להורים ולצוותים ותכניות העשרה לילדי הגנים. את זאת עשיתי מתוך אמונה בהעצמת הילד והענקת חווית למידה מתוך שמחה בעת היותו רך בשנים".

על חזונה לקראת התפקיד החדש, אמרה גדליהו: "אני מאמינה בהשקעה בילד בגיל הרך, שליחות חינוכית ממדרגה ראשונה וכן אעשה כמיטב יכולתי לגייס את המשאבים האנושיים המצוינים המצויים בעיר שדרות הן מבחינת הצוותים החינוכיים, מבחינת הורים והן מבחינת הרשות לשם מימוש מטרה נעלה זו. אני רואה אתגר ושליחות להיות חלק מהעיר הזו מתוך כבוד לפסיפס אנושי המצוי בה ולמשימות הרבות שעוד נכונו לנו.

ברצוני להודות לוועדה שמצאה בי ראויה לתפקיד אחראי זה, אעשה ככל יכולתי לעבוד בשיתוף פעולה עם ראש העיר ועם מחזיק תיק החינוך, מנכ"ל העירייה וכלל עובדי המחלקות השונות ברשות".

גדליהו ביקשה גם לצטט משפט של ראש הממשלה לשעבר, גולדה מאיר ז"ל: "השיגו את המיטב מעצמיכם, על ידי כך שתהפכו ניצוצות קטנטנים של הזדמנות, ללהבות גדולות של הישגים".

ראש העיר, אלון דוידי, בירך את גדליהו ואמר: "אני שמח שהצלחנו למנות לתפקיד הכל-כך חשוב הזה אדם ראוי ומתאים. אני מאחל לדפי הצלחה רבה, אנחנו נעניק לה את כל הכלים והסיוע, כי הצלחתה היא הצלחת כולנו".

סגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, אלעד קלימי: "אני שמח שדפי מצטרפת אלינו למשפחת אגף החינוך ולמערך החינוך העירוני. אני בטוח שניסיונה הרב בתחום יתרום רבות למערכת ומאחל לה הצלחה רבה בתפקיד".

 

·       מצורפת ההודעה ותמונה מהפגישה. צילום: עיריית שדרות

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • פורטל חירום לאומי

  מידע והנחיות להתמודדות במצבי החירום - עיריית שדרות ופיקוד העורף

 • סגירת כביש והפסקת מים

  מחר, שלישי, 5.5.20, בין השעות 08:30-18:00, קטע הכביש בין רחוב יערה לכיכר הבנים יהיה סגור לתנועת כלי רכב עקב עבודות מים ברחוב הבנים. 📌 תחבורה ציבורית לא תוכל להיכנס מרחוב יגאל אלון לרחוב הבנים, ומכביש 232 לרחוב הבנים. 📌 תתאפשר יציאה לכביש הראשי דרך רחוב הנחלים או השיטה בנוסף, בין השעות 09:00-14:00 תהיה הפסקת מים בכל שכונת נאות הדקל. אנא היערכו בהתאם. מוקד מידע ושירות לתושב זמין עבורכם במספר 8516* אנו מתנצלים על אי-הנוחות ומודים לכם על הסבלנות.

 • סגירת כביש 13-14.5

  הודעה חשובה לציבור תושבים יקרים, בשל עבודות קרצוף וריבוד כבישים, תיסגר לתנועת כלי רכב כיכר בגין בימים רביעי- חמישי 13-14.5.20, בין השעות 08:30-11:30 ולא תהיה גישה מכיכר גנדי ועד כיכר הסטודנטים. בנוסף, בשעות 11:00-18:00 יהיו סגורים לתנועת כלי רכב רחובות יגאל אלון והבנים. בעקבות העבודות יחלו שינויים בקווי האוטובוסים של "דן בדרום" אנא היערכו בהתאם. לשירותכם מוקד מידע ושירות לתושב במס' 8516* מתנצלים על אי הנוחות ומודים לכם על הסבלנות!

 • מוקד הקרן לידידות 9779*

  הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • שינויים בתחבורה הציבורית - שבועות

  וסעים יקרים, ביום חמישי ה-28.5.20, ערב חג שבועות, יופעלו קווי השירות במתכונת של יום שישי. ביום שישי, ה- 29.5.2020 חג השבועות- לא תופעל כלל התחבורה הציבורית. עמדות "על הקו" תהיינה סגורות בימים חמישי ושישי. החל מיום שני ה-1.6.20, יחול שינוי במסלול קו 20 הנוסע בין באר שבע לכסייפה, בשני כיווני הנסיעה.

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד