עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

הודעה חשובה לציבור - סגירת כביש והפסקת מים

הודעה חשובה לציבור - סגירת כביש 📢 מחר, שלישי, 5.5.20, בין השעות 08:30-18:00, קטע הכביש בין רחוב יערה לכיכר הבנים יהיה סגור לתנועת כלי רכב עקב עבודות מים ברחוב הבנים. 📌 תחבורה ציבורית לא תוכל להיכנס מרחוב יגאל אלון לרחוב הבנים, ומכביש 232 לרחוב הבנים. 📌 תתאפשר יציאה לכביש הראשי דרך רחוב הנחלים או השיטה בנוסף, בין השעות 09:00-14:00 תהיה הפסקת מים בכל שכונת נאות הדקל. אנא היערכו בהתאם. מוקד מידע ושירות לתושב זמין עבורכם במספר 8516* אנו מתנצלים על אי-הנוחות ומודים לכם על הסבלנות.

עדכון קורונה

עדכון מוצ"ש, 4.4.2020: תושבים יקרים שבוע טוב, *משרד הבריאות עידכן בסוף השבוע מקומות שבהם שהו חולי קורונה מאומתים בשדרות.* 28/3/20, 19:30-20:30 - מוקד "טרם" 23/3/20, 7:30-10:30 - סופר "ויקטורי" 22/3/20, 16:00-16:30 - מוקד "טרם" 22/3/20, 12:00-14:00 , סופר "ויקטורי" *שימו לב, כי רק הודעות הדובר המתפרסמות באתר משרד הבריאות ולאחר מכן דרכנו הן המאומתות והמדויקות.* *כל מי ששהה במקומות שצוינו בהודעה בשעות ובימים המפורטים מתבקש להיכנס לבידוד ביתי לפי הוראות משרד הבריאות ולדווח על כך בטופס המקוון באתר (ראו קישור באתר משרד הבריאות).* *אנו קוראים לחולים מאומתים, תושבי העיר, ליצור איתנו קשר באמצעות המוקד העירוני במספר 8516* ולסייע לנו להעביר לתושבים את המידע על מסלולם כדי למנוע את המשך התרחבות המגפה. אנו כמובן נדאג לשמור על פרטיותכם. *אנו ממשיכים לעדכן כל העת בכל ערוצי התקשורת:* 📌 אתר "נאבקים בקורונה - עדכוני העירייה" >> http://bit.ly/349JdBj 📌 דף הפייסבוק של עיריית שדרות - גדוש בתכנים עבורכם >> bit.ly/2UZujJS 📌 הוואטסאפ העירוני, להצטרפות >> bit.ly/349JdBj 📌 מוקד מידע ושירות לתושב 24/7 - 8516*. *(דוברות עיריית שדרות)* שרד הבריאות מפרסם מוקד נוסף בו שהה חולה קורונה מאומת: מוקד "טרם", רחוב סמטת הפלדה - 28/3/20, 19:30-20:40 כל מי שהיה במקום הנ״ל ביום ובשעות שצויינו מתבקש להיכנס לבידוד ביתי לפי הוראת משרד הבריאות ולדווח על כך באתר משרד הבריאות. או במוקד משרד הבריאות בטלפון 5400* או במוקדי קופות החולים: כללית 2700* מכבי 3555* מאוחדת 3833* לאומית 507* ממשיכים לעדכן כל הזמן גם באתר העירייה - https://www.e-sderot.org.il/?CategoryID=205&ArticleID=890

פורטל חירום לאומי

מידע והנחיות להתמודדות במצבי החירום - עיריית שדרות ופיקוד העורף

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

פברואר יוצא מן הכלל כבר ממש פה מעבר לפינה

מופעים מוזיקליים, הצגות, סדר ט״ו בשבט מיוחד, סרטים ופעילויות ספורט - כל אלו ועוד יחכו לכם במהלך החודש המיוחד הזה! הצטרפו למסורת מיוחדת במינה ולחודש מדהים שמטרת העל שלו היא לקרב אותנו זה לזה וללמוד להכיר, באמצעות שלל פעילויות, את עולמם של בעלי המוגבלויות לתכנייה המלאה לחצו:

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

החינוך המיוחד בשדרות חזר לפעילות

החינוך המיוחד בשדרות חזר לפעילות

 

בהתאם להנחיות החדשות של הממשלה, הוחלט, בין השאר, להחזיר לפעילות מסוימת את תלמידי החינוך המיוחד מגני הילדים ועד לחטיבות הביניים. בשדרות חזרו לפעילות גני התקשורת וכן בית ספר "הדר" לחינוך מיוחד. 

בתחילת השבוע נפתח מוקד טיפולי-רשותי, בו ניתן מענה של שעת טיפול לכל תלמיד או לתלמידה על-ידי מטפלות במוזיקה ואומנות. ביום שלישי, גני החינוך המיוחד, חזרו לפעילות לימודית. 36 ילדים הגיעו למסגרות, בקבוצות של שלושה, כל אחת. כל קבוצה מלווה על ידי גננת וסייעת ליום לימודים קצר שלוש פעמים בשבוע.

בנוסף, ארבע כיתות למידה חזרו לפעילות ביום רביעי, ארבעים ושניים תלמידים מבתי הספר היסודיים בעיר הגיעו לפעילות הלימודית. בנוסף לכך, ביום חמישי, הצטרפו גם תלמידי החינוך המיוחד שבחטיבות הביניים ונפתחו גם כיתות ללקויי למידה, בהן, התלמידים מקבלים מענה לימודי וטיפולי. גם יחידת הנוער הצטרפה ליוזמה, והשבוע נפתח פרויקט 'חבר מיוחד' בו לומדים התלמידים ב'שיחת זום' עם חונכים שעברו הכשרה בתחום.

בית ספר "הדר" בשדרות פתח את ביום שלישי השבוע את שעריו ללמידה של תלמידיו על הרצף התקשורתי במוקדי למידה ייחודיים, זאת לאחר כחודש שבו היה סגור בשל הנחיות הממשלה בעקבות התפשטות נגיף הקורונה וחופשת חג הפסח.

כחלק מההבנה שרצף למידה וטיפול בקרב תלמידים עם צרכים מיוחדים, הכשיר בית הספר מרחבי למידה לתלמידיו שהגיעו כבר ביום שלישי. ההיערכות הייחודית לקליטת התלמידים נעשתה בשיתוף משרד החינוך, אגף החינוך בעירייה ואגפים רלוונטיים נוספים, תוך שמירה על הנחיות משרד הבריאות.

צוות בית-הספר החינוכי-טיפולי והמסייע התגייס ללא היסוס מתוך הדאגה לתלמידים והרצון לתמוך במשפחות, קיבל את התלמידים בהכלה ובאהבה תוך הקניית כללי שמירה על בריאות ומתן מענה אישי רגשי וחינוכי לכל תלמיד שהגיע.

מנהלת בית הספר, מירי פרוכטר, אמרה: "ההיערכות המורכבת לקבלת התלמידים התאפשרה בזכות עזרתו הגדולה של סגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, אלעד קלימי ומפקחת בי"ס, דבורה גוזל. מרגש לראות שלמרות החשש, צוות בית-ספר הגיע ללא התלבטות בחיוך, שמחה ובסבלנות בכדי להמשיך את רצף הלמידה. בית ספר 'הדר' דוגל בהתאמת הדרך לכל תלמיד בכדי לאפשר לו את מימוש כוחותיו בזמני שגרה וגם בזמני חירום ולכן פתיחת בית-ספר למוקדי למידה לתלמידים הינה חלק משרותי החינוך המיוחד שבית-ספר נותן לתלמידים והוריהם".

ראש העיר, אלון דוידי, בירך את תלמידי החינוך המיוחד ואת הצוות על החזרה לסוג של שגרה ואמר: "השגרה כפי שנכפתה עלינו בשל נגיף הקורונה היא לא פשוטה לאף-אחד, אך ישנה אוכלוסייה שלה היא קשה במיוחד ואלה הילדים והילדות עם הצרכים המיוחדים. אני שמח שמשרדי הבריאות והחינוך איפשרו את פתיחת מסגרות הלימוד שלהם, גם אם לא כל השבוע ולא כל היום, שעות הלימוד האלה והמפגש עם הצוותים חשובים מאוד ואני מאחל הן לתלמידים והן לצוות בהצלחה".

סגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, אלעד קלימי: "חזרה לשגרת לימודים וטיפולים היא גלגל ההצלה של ילדי החינוך המיוחד.  החינוך המיוחד בשדרות נערך כראוי לתוכנית "אסטרטגיית היציאה", במסגרתה מתקיימת פעילות לימודית מגני הילדים ועד לחטיבות הביניים. אני מודה למנהלת החינוך המיוחד, סוניה שרביט על ההשקעה לטובת התלמידים והוריהם, כמו בכל השנה, הצוות עושה עבודת קודש נפלאה ומחממת את הלב".

 

·       מצורפת ההודעה ותמונות מהחזרה לביה"ס "הדר". צילום: עיריית שדרות

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • פורטל חירום לאומי

  מידע והנחיות להתמודדות במצבי החירום - עיריית שדרות ופיקוד העורף

 • סגירת כביש והפסקת מים

  מחר, שלישי, 5.5.20, בין השעות 08:30-18:00, קטע הכביש בין רחוב יערה לכיכר הבנים יהיה סגור לתנועת כלי רכב עקב עבודות מים ברחוב הבנים. 📌 תחבורה ציבורית לא תוכל להיכנס מרחוב יגאל אלון לרחוב הבנים, ומכביש 232 לרחוב הבנים. 📌 תתאפשר יציאה לכביש הראשי דרך רחוב הנחלים או השיטה בנוסף, בין השעות 09:00-14:00 תהיה הפסקת מים בכל שכונת נאות הדקל. אנא היערכו בהתאם. מוקד מידע ושירות לתושב זמין עבורכם במספר 8516* אנו מתנצלים על אי-הנוחות ומודים לכם על הסבלנות.

 • סגירת כביש 13-14.5

  הודעה חשובה לציבור תושבים יקרים, בשל עבודות קרצוף וריבוד כבישים, תיסגר לתנועת כלי רכב כיכר בגין בימים רביעי- חמישי 13-14.5.20, בין השעות 08:30-11:30 ולא תהיה גישה מכיכר גנדי ועד כיכר הסטודנטים. בנוסף, בשעות 11:00-18:00 יהיו סגורים לתנועת כלי רכב רחובות יגאל אלון והבנים. בעקבות העבודות יחלו שינויים בקווי האוטובוסים של "דן בדרום" אנא היערכו בהתאם. לשירותכם מוקד מידע ושירות לתושב במס' 8516* מתנצלים על אי הנוחות ומודים לכם על הסבלנות!

 • מוקד הקרן לידידות 9779*

  הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • שינויים בתחבורה הציבורית - שבועות

  וסעים יקרים, ביום חמישי ה-28.5.20, ערב חג שבועות, יופעלו קווי השירות במתכונת של יום שישי. ביום שישי, ה- 29.5.2020 חג השבועות- לא תופעל כלל התחבורה הציבורית. עמדות "על הקו" תהיינה סגורות בימים חמישי ושישי. החל מיום שני ה-1.6.20, יחול שינוי במסלול קו 20 הנוסע בין באר שבע לכסייפה, בשני כיווני הנסיעה.

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד