עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

סגירת כביש 2.6.20

תושבים יקרים. בשל עבודות לשיפור תשתית המים בעיר, ייסגרו לתנועת כלי רכב משני הכיוונים מעגלי התנועה קריספל (בר לב/בורוכוב) - צלנדורף (בר לב / קרן קיימת לישראל), בתאריך 2.6.20 בשעות 08:30-18:00. ניתן לנסוע בדרכים חלופיות כמו רחובות המכבים, גולומוב והרב אברג'ל. אנא היערכו בהתאם. מוקד מידע ושירות לתושב.

פורטל חירום לאומי

מידע והנחיות להתמודדות במצבי החירום - עיריית שדרות ופיקוד העורף

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

פברואר יוצא מן הכלל כבר ממש פה מעבר לפינה

מופעים מוזיקליים, הצגות, סדר ט״ו בשבט מיוחד, סרטים ופעילויות ספורט - כל אלו ועוד יחכו לכם במהלך החודש המיוחד הזה! הצטרפו למסורת מיוחדת במינה ולחודש מדהים שמטרת העל שלו היא לקרב אותנו זה לזה וללמוד להכיר, באמצעות שלל פעילויות, את עולמם של בעלי המוגבלויות לתכנייה המלאה לחצו:

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

שדרות זוכרת את נופליה

שדרות זוכרת את נופליה

עיריית שדרות והמתנ"ס העירוני שידרו השבוע לכלל התושבים את טקס יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה שצולם מראש ללא קהל באנדרטת הזיכרון. ראש העיר, אלון דוידי, הגיע לכל בתי הנופלים בשדרות ובהתאם למגבלות, העניק לכל משפחה פמוטים של שבת לעילוי נשמתם יקיריהם שנפלו. "בשל המגבלות, אתם לא עטופים באלפי התושבים, אך כולנו שולחים לכם חיבוק, שגם אם הוא מרחוק, הוא אמיתי ומהלב והשנה אפילו יותר מתמיד", אמר דוידי למשפחות.

העיר שדרות התייחדה השבוע עם כאבן של משפחות שישים ושישה הנופלים במערכות ישראל ובפעולות האיבה ב-72 שנותיה של מדינת ישראל.

בשל המגבלות שהביא עמו נגיף הקורונה, נערכו העירייה והמתנ"ס מבעוד מועד עם טקס מרגש באנדרטת הזיכרון, שצולם מראש ללא קהל. הטקס שודר ביום שני בערב, ערב יום הזיכרון, מיד לאחר הצפירה, בכלל דפי הפייסבוק העירוניים וכן בערוץ היוטיוב של העירייה.

את הטקס ביימה אילנית סוויסה והנחה בני כהן, מנהל סינמטק שדרות.

לאחר אמירת "יזכור", אמר ראש העיר, אלון דוידי, דברים לזכרם של הנופלים. "השנה, בשל המגבלות, אתם לא עטופים באלפי התושבים, אך דעו לכם, שכולנו שולחים לכם חיבוק, גם אם הוא מרחוק, הוא אמיתי ומהלב והשנה אפילו יותר מתמיד", אמר דוידי והוסיף: "חיינו כאן, במדינת ישראל, ובמיוחד בעיר שלנו שדרות, הם הגשמת החלום של יקיריכם, הגשמת החזון הציוני. זוהי המדינה שאבותינו חלמו עליה. אנו מנצחים את אלו שקמים עלינו לכלותינו כי אנחנו בוחרים בחיים, אנחנו בוחרים לצמוח, אנחנו בוחרים לבנות".

לאחר מכן הניח דוידי זר בשם עיריית שדרות, מ"מ ראש העיר ויו"ר הנהלת המתנ"ס, עו"ד יהודית אוליאל מלכה הניחה זר בשם כוחות הביטחון ובשם המשפחות השכולות הניח זר יהונתן אבקסיס, אביה של אלה ז"ל, שנפגעה מרקטת קסאם בשנת 2005 ומתה מפצעיה כשהיא בת 17. אבקסיס גם נשא דברים שכתב לזכר נפגעי פעולות האיבה.

הילד ליאם מלכיאל שר ברגש את השיר "פרי גנך" של יוני רועה.

דליה רחמים, אחותו של דוד חזן ז"ל, שנפל בתפקידו בעת שירותו בחיל המודיעין והוא בן 23, נשאה דברים לזכר הנופלים במערכות ישראל.

חיים בן-חמו, אחיו של סמל דוד בן חמו ז"ל, שנפל במלחמת יום הכיפורים בעת ששירת בחטיבת הצנחנים, קרא את שמות 66 חללי צה"ל ונפגעי פעולות האיבה בני ובנות העיר.

הזמר איציק אברג'יל ביצע שיר מקורי שכתב.

שני שושן, אחותו של יורם וענונו ז"ל, שנפל בלבנון במלחמת שלום הגליל והוא בן 20, נשאה דברים לזכר הנופלים.

הרב אורן מלכה קרא פרק "תהלים וחבר המועצה, הרצל שאובי, נשא את תפילת "אל מלא רחמים".

קדיש הקריא אבי אדאף, אחיה של מרים ז"ל, שנרצחה בפיגוע בקו 5.

לאחר הטקס התקיים במתנ"ס ערב "שרים לזכרם" עם בני כהן והזמר גולן אזולאי, שהועבר בשידור חי בדף הפייסבוק של ראש העיר.

הערב לווה בדברים שנשאו ראש העיר, אלון דוידי, וסגנו, אלעד קלימי וכן בקטעי קריאה שקראו דניאל מרדכי-גרינברג ולימור חג'בי.

בכל שנה, בין פסח ליום הזיכרון, פוקד ראש העיר את בתי המשפחות של הנופלים בשדרות, משוחח איתן ומעניק להן שי צנוע מהעירייה. השנה, המפגש לא התאפשר בשל ההנחיות, אך דוידי החליט לא לוותר על ההגעה לבתים וכשהוא מחוץ לגדר הבית ובמרחק הרצוי, אמר מילות חיזוק למשפחות והעניק להן פמוטים של שבת לעילוי נשמת יקירם שנפל ועציץ.

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
  • פורטל חירום לאומי

    מידע והנחיות להתמודדות במצבי החירום - עיריית שדרות ופיקוד העורף

  • סגירת כביש 2.6.20

    תושבים יקרים. בשל עבודות לשיפור תשתית המים בעיר, ייסגרו לתנועת כלי רכב משני הכיוונים מעגלי התנועה קריספל (בר לב/בורוכוב) - צלנדורף (בר לב / קרן קיימת לישראל), בתאריך 2.6.20 בשעות 08:30-18:00. ניתן לנסוע בדרכים חלופיות כמו רחובות המכבים, גולומוב והרב אברג'ל. אנא היערכו בהתאם. מוקד מידע ושירות לתושב.

  • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

  • שינויים בתחבורה הציבורית - שבועות

    וסעים יקרים, ביום חמישי ה-28.5.20, ערב חג שבועות, יופעלו קווי השירות במתכונת של יום שישי. ביום שישי, ה- 29.5.2020 חג השבועות- לא תופעל כלל התחבורה הציבורית. עמדות "על הקו" תהיינה סגורות בימים חמישי ושישי. החל מיום שני ה-1.6.20, יחול שינוי במסלול קו 20 הנוסע בין באר שבע לכסייפה, בשני כיווני הנסיעה.

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד